Tere tulemast! Minu nimi on Anna Elisabeth ja olen seda omanimelist peamiselt iluteemadele keskenduvat blogi pidanud juba 7+ aastat. Alustasin selle pesaga kui käisin veel ülikoolis ja töötasin Eesti loetuima naisteveebi Delfi Naistekas toimetajana. Sellest ajast on mu elus muutunud tohutult: lisaks blogi jätkuvale kasvamisele ja hulgale põnevatele koostöödele olen jõudnud soetada päris esimese ja siis teise oma kodu, abielluda, saada emaks imelisele pojale, suunduda toimetaja ametilt pressijuhi oma peale ning võtta meie perre kaks karvast tegelast: kassi Sofia ja koera Freddie (mõlemad leiab Instagramist hashtagi #sofiabeebi ja #freddiepoiss alt). Lisaks olen nüüdseks ilutoimetaja ajakirjades Anne & Stiil, Eesti Naine ja Tervis Pluss.

Elame Tallinna külje all asuvas vallas, mis võimaldab meil linnamelust puhata mere ääres ja metsa all, nautida vaikust, privaatsust ja teisi väiksemas kohas elamise võlusid. 

Siin blogis loodan kohata teisi endasuguseid ilumaailma fanatte, et koos uurida-uudistada-arvustada-rõõmustada. Vahel puudutan ka muid teemasid, nii tõsisemaid ja elulisi nagu emadus ja vastu tulnud raskused, kui enda teistest hobidest-huvidest lähtuvaid. Näiteks on mul alati mõni raamat (või paar... ) pooleli ja raamatutest võiksin rääkida lõputult.

Minuga saab ühendust ja koostööpakkumised on oodatud meiliaadressil annaelisabeth.net@gmail.com

Aitäh! 

Post a Comment

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.