Minu nimi on Anna Elisabeth ja olen seda omanimelist peamiselt moele, ilule ja elustiilile keskenduvat blogi pidanud juba 5+ aastat. Alustasin selle pesaga kui käisin veel ülikoolis ja töötasin Eesti loetuima naisteveebi Delfi Naistekas toimetajana. Sellest ajast on mu elus muutunud tohutult: lisaks blogi jätkuvale kasvamisele ja hulgale põnevatele koostöödele olen jõudnud soetada päris esimese oma kodu, abielluda, kolida toimetaja ametilt pressijuhi oma peale ning võtta meie perre kaks karvast tegelast: kassi Sofia ja koera Freddie (mõlemad leiab Instagramist hashtagi #sofiabeebi ja #freddiepoiss alt). Hiljuti toimus ka suurim mutus mu elus ja masain emaks!
Elame Tallinna külje all asuvas vallas, mis võimaldab meil linnamelust (nii palju kui seda Tallinnas üldse on... ) puhata mere ääres ja metsa all.
Kirjutan siia blogisse nii tihti kui vähegi jõuan, mis pole kahjuks alati nii tihti kui ma ideaalis ise sooviksin, kuid töö ja eraelu kõrvalt ei jõuagi end alati pooleks rabada. Siit leiab mu igapäevaseid outfitte, ühtlasi jagan teiega elevust uute ilutoodete, restoraniavastuste ja mõnusate reiside üle. Olen suures vaimustuses ka oma väikesest armsast kodust, mida oleme hoolega remontinud ja enda käe ning maiste järgi sisustunud, nii et vahel näete killukesi sellestki.
Siit blogist ei leia te vingumist ega asjatut kriitikat ja laimu, sest tahan, et mu blogi oleks koht, kust leitakse ilu, inspiratsiooni ja ehk ka motivatsiooni ise midagi toredat ette võtta. Lähtun põhimõttest, et kui mul pole midagi head kirjutada, olen üldse vait. Olgu, luban endale kriitikat ja vingu siiski ühe asja kallal: iseenda. Aga ainult vahel harva ja see ei tee ju kellelegi liiga. :)

Minuga saab ühendust meiliaadressil annaelisabeth.net@gmail.com.

Post a Comment

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.