Tere! :) Minu nimi on Anna Elisabeth ja olen seda omanimelist peamiselt iluteemadele keskenduvat blogi pidanud juba 6+ aastat. Alustasin selle pesaga kui käisin veel ülikoolis ja töötasin Eesti loetuima naisteveebi Delfi Naistekas toimetajana. Sellest ajast on mu elus muutunud tohutult: lisaks blogi jätkuvale kasvamisele ja hulgale põnevatele koostöödele olen jõudnud soetada päris esimese ja siis teise oma kodu, abielluda, saada emaks imelisele pojale, suunduda toimetaja ametilt pressijuhi oma peale ning võtta meie perre kaks karvast tegelast: kassi Sofia ja koera Freddie (mõlemad leiab Instagramist hashtagi #sofiabeebi ja #freddiepoiss alt).
Elame Tallinna külje all asuvas vallas, mis võimaldab meil linnamelust (nii palju kui seda Tallinnas üldse on... ) puhata mere ääres ja metsa all. Nautida vaikust, privaatsust ja teisi väiksemas kohas elamise võlusid.

Siin blogis loodan kohata teisi endasuguseid ilumaailma fänne, et koos uurida-uudistada-arvustada-rõõmustada. Vahel puudutan ka muid teemasid, näiteks raamatuid. Mul on alati mõni raamat (või paar... ) pooleli! :)

Minuga saab ühendust meiliaadressil annaelisabeth.net@gmail.com

Post a Comment

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.