Alates sellest kui mul tekkis oma näonahaga sada ja üks probleemi, vaatan kullipilguga, kas ja mida ma üldse oma näol kasutan ning mu armastus lühikeste ja ausate koostisosade nimekirjade vastu aina kasvab. Erilist lihtsust otsin ma kreemidest. Spetsiifilisteks eesmärkideks on mul alati seerum käepärast, olgu siis selleks, et C-vitamiiniga turgutada või hüaluroonhappega toita, aga kreemidelt ootan ma, et nad niisutaks, samal ajal nahka mitte ärritades, jätaksid naha mõnusalt pehmeks ja elastseks ega protestiks ka meigi all. Olen ka üha enam hakanud pöörduma toodete usku, mis on valminud minu lähedal, kas siis lähiriikides või loomulikult kodumaal. Viimasel on veel üks eriti hea eelis: kuna tegu on kodumaise kraamiga, siis saab ju praktiliselt tootja enda õlale koputada, kui tekib mingeid küsimusi-muresid ning lähenemine on kordades personaalsem.

Selle pika sissejuhatuse jätkuks tahan tutvustada teile kreeme, mida olen kasutanud juba kuu ja peale ning nendeks on kodumaise Berrichi päeva- ja öökreem ning silmakreem. Muide, need ongi Berrichi ainsad tooted ja see ütleb minu silmis juba algatuseks ettevõtte kohta palju: enne toote lansseerimist teevad nad rohkelt eeltööd, proovivad ja katsetavad ega kiirusta lihtsalt selleks, et müüa. Berrichi kreemid on looduslikud ja keemiavabad, võtmekomponentideks vetikad ja superõlid ning need tooted on korgist pudelipõhjani ausad: olen tänulik nende nende koduleheküljele, kus on detailne ülevaade koostisosadest koos põhjendustega, miks neid on kreemide valmistamisel kasutatud. Enam läbinähtavamaks minna ei saa ja selline suund kosmeetikatööstuses võiks võtta täiskäigu!

Päeva- ja öökreem elavad mugavas pumbaga pudelis ja on oma koostiselt peaaegu identsed, aga öökreemi on lisaks poetatud retinool A-vitamiini. Teadupärast kaotab retinool päikesevalguse käes oma mõju ning võib tekitada pigem kahju kui kasu, sestap peidabki ta end just õhtuses kreemis ning teeb ööpimeduses nahale pika pai. Silmakreemi koostis on loomulikult pisut teistsugusem. Vaatamata samale baasretseptile, on õlide omavahelist kooslust muudetud nii, et kreem imenduks hästi ega liiguks silma. Lsaks on see suunatud ka tumedatele silmaalustele, sisaldades pleegitava mõjuga alfa-arbutiini ja goji hapet. Mina olen rahul kõigi kolme kreemiga: nahk on pehme, elastne ja mu akne-rosaatsea armid pigem hääbuvad. Ehkki viimases mängivad kindlasti rolli ka seerumid ja kontsentraadid, meeldib mulle, et Berrichi pole kapriisne kreem ja teeb edukalt koostööd kõige muuga, mida ma nahale panen. Minu jaoks toimib kreem kenasti ka meigi all, aga tean, et ühe sõbranna jaoks jäi see meigi all siiski liiga rammuseks. Samas on minul kuiv-normaalne nahk ja temal normaalne-rasune. Miski, millega arvestada, alati tasuks enne ostmist ise järele proovida. Muide, testri tellimise võimalus on nende veebipoes ka täiesti olemas. Minu meelest enam paremaks minna ei saa ja ütlen seda käsi südamel ja Berrichi päevakreem näol!
Nüüd oleks mu edasine palve Berrichile, et nad teeksid ka seerumi ja huulepalsami, sest mina oleksin igatahes esimesena järjekorras!


p.s. Berrichil on olemas ka näokreem meestele, mille koostis on samuti praktiliselt sama, kuid mehed leiavad enda kreemist kukui pähkli õli asemel orgaanilise jojoba õli. Lisaks sobib kreemis sisalduv aaloe suurepäraselt raseerimisjärgseks hoolduseks. Kuulsin Berrichi tiimilt, et mitmed naised, kellele päevakreem liiga toitvaks jääb, valivad ka hoopis meestekreemi.

Berrichi tooted on saadaval nende veebipoes berrichi.ee, Kaubamaja ja mujal.POSTITUS ON VALMINUD KOOSTÖÖS BERRICHIGA

2 comments

  1. Aitäh, Anna, taaskord ilusa postituse eest! Pean siiski veidi norima. "Keemiavaba" ei ole meie maailmas mitte midagi... Kui siis ainult tühi ruum tähtede vahel ja seegi on kaheldav. Toon selle välja, sest olen tihti näinud inimesi ostmas "keemiavaba" toitu ja kosmeetikat aru saamata, et absoluutselt kõik on keemia. Parem teha endale täpselt selgeks, mida näha ei soovita ja mida soovitakse. Kas näiteks säilitusained on okei? Või värvained? Või lõhnaained? Niimoodi õpime me kõik ja ei pea muretsema "keemia" pärast, vaid saame paremini ja teadlikumalt oma valikuid teha. Muus osas - peaks oma Kaubamaja kinkekaardi vist nüüd Berrichi tarbeks kasutama...

    ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.