Minu armastus kõige rootslaste tehtu vastu algas loomulikult lapsena Lindgreni raamatute ja ABBA-ga, jätkus tiinekana H&M-i ja Lindexiga, võttis veel tuure mõned aastad tagasi TRIWA kellade ning päikeseprillidega ja oma esimest kodu sisustades IKEA ja Electroluxiga. Mu kõrvaklappides tümpsub rootslaste loodud Spotify ja meie pereauto on igati usaldusväärne Volvo. Suve algul avastasin imelise brändi Löwengrip... ja see nimekiri on lõputu, kuid nad seda taas ja võitsid mu südame. Seekord brändiga Björk & Berries. Valmistuge vaimustusest tulvil lugemiseks!

Björk & Berries on orgaaniline nahahooldusbränd ja parfüümimaja, mille tooted on tugevalt inspireeritud metsikust loodusest (ja seda on neis tugevalt tunda!), kultuurist ja elustiilist. Toodete põhiliseks koostisosaks on kaseekstrakt, -lehed ja -puukoor. Nende valikust leiab nii erinevaid nahahooldustooteid pesugeelidest kreemideni kui neljast aastaajast inspireeritud parfüümid. Mina tahan täna rääkida veidi lähemalt seerumitest, sest millega veel end vastu talve (ja tegelikult igal aastaajal) toita ja turgutada kui mitte rikkaliku seerumiga, mis teeb nahale pika ja sooja pai. 


Näoseerum on minu meelest absoluutne must-have IGA naise nahahooldusrutiinis. Mõnda aega tagasi ööbisin koos ämma ja abikaasa õega maal ja nad tegid huvi pärast koos minuga läbi mu igaõhtuse jumal-teab-mitmesammulise nahahooldusrutiini, sealjuures sain teada, et kumbki neist ei kasuta näoseerumit. See tuletabki mulle meelde, et lubasin neile mõlemale seerumid viia. Aga igatahes said nad minult loodetavasti mitte liiga karmi loengu teemal, miks me peaksime näoseerumeid kasutama. Hetkel ma seda siin kordama ei hakka, aga kes tahab teada rohkem miks ja milleks, siis on hea kokkuvõtlik info näiteks siin (ingliskeelses) artiklis. Mina olen viimased 3+ nädalat kasutanud Björk & Berries Skin Awakening C-Serum näoseerumit, mis nagu nimigi viitab, põhineb peamiselt nahatooni ühtlustaval ja antioksüdantidest pungil C-vitamiinil ja tõhusalt niisutaval hüaluroonhappel. Seerum lubab stimuleerida kollageeni teket (ennetades ja vähendades nõnda kortse) ja "võimendada naha loomulikku sära."


Ehkki olen ise seda kasutanud nüüdseks juba mitu nädalat, leian, et selliste toodete puhul annab reaalselt kommentaare anda ikkagi veelgi pikaajalisema kasutamise järel. Seni oskan teile öelda aga nii palju. Alustades pakendist, milleks on imeilus matt valge klaaspudelike koos mugava pipetiga, jätkates superhea lõhnaga (see lõhnab täpselt nii nagu sa arvaks, et C-vitamiin lõhnab!) ja mõnusalt sooja tundega, mille see nahal tekitab, olen mina seni superrahul. Kasutan seda tavalise niisutava kreemi all üks kord päevas hommikuti. Tõenäoliselt sobiks see ka õhtuseks kasutamiseks, aga mu nahahooldustoodete riiulil on hetkel kerge uputus, nii et hetkel kasutan õhtuks spetsiaalseid öiseid tooteid. Veel saan öelda, et ehkki ma algul pelgasin, kuidas mu nahk C-vitamiinile reageerib, sest mu nahk punetab rõõmuga iga võimaliku asja peale, ei ole see seerum kuidagi nahka ärritanud, vaid teinud ainult seda, mida lubab: niisutanud, andnud loomuliku sära ja aidanud nahatooni aja jooksul ühtlustada. Nimelt on mul ohtralt aknearme ja rosaatsealaigukesi, mis õnneks seni aina kahvatumaks on muutunud.


Jätkates seerumi vaimustuse lainel, siis miks kasutada head kraami ainult oma näol, kui meil on õigupoolest terve keha, mis tähelepanu väärib? Otsustasin proovida ära Re-Activating kehaseerumi. Loomulikult eristab seda näoseerumist asjaolu, et seda ei pea kasutama tavalise kreemi all: piisab ainult seerumist. See toode lubab nahka rikkalikult niisutada, taastada selle pehmuse ja jõuda sügavatesse nahakihtidesse. Sisaldab oomega 3, 6 ja 9 ning E-vitamiini naturaalseid õlisid. Pudel on jällegi imeilus ja klaasist, tundudes superluksuslik (mida ta oma hinnaklassilt tegelikult ongi… ) ja õli on superrikkaliku tekstuuriga, nagu vedel kuld. Lõhnab värskelt ja veidi magusalt, tunda on kurki ja sidrunit ning loomulikult Björk & Berries sigantuurkoostisosa, kasemahla. Pump on kasutamiseks supermugav ja kõige-kõige parem on õli kasutada nii, et sa pole oma nahka veel täiesti ära kuivatanud. Ehkki ka kuival nahal on see mõnus, on niiskel seda veelgi kergem laiali määrida, nii et see seguneb veepiiskadega nahal ja lukustab kogu niiskuse. Nahk on pärast nii kumav ja pehme, et keegi võib su rangluid peeglina kasutada, vaatamaks, ega tal midagi hammaste vahel pole. Ma ei tee nalja… that GLOW!

Lühidalt ja kokkuvõtlikult, saite vist niigi aru, et olen oma järjekordsete Björk & Berries katsetustega väga rahul. Käsi südamel, avaldan teile alati vaid 100% ausa arvamuse ja jätan tegemata mitmed koostööd, sest pean brändidele tõdema, et nende tooted ei meeldinud mulle, olgu nad valmis reklaami eest maksma palju tahes. Björk & Berries on aga kindlasti üks mu lemmikuid iluavastusi sel aastal ning ma ei jõua ära oodata, et neilt veelgi enam tooteid proovida.

Aga mul on ka kümnele kiiremale väike üllatus! Nimelt, 10 esimest ostjat saavad loverte.com leheküljelt ükskõik millise Björk & Berries toote ostuga kaasa nende White Forest kätekreemi (väärtus 17.95). Kasutage koodi "annabjörk". Kes ees, see… kreemitatud kätega! :)


POSTITUS ON VALMINUD KOOSTÖÖS BJÖRK & BERRIES'IGA

Post a Comment

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.