Mul on ilutooteid magamistoas, vannitoas, garderoobis ning vahel ka köögitasapinnal... Mitte mu enda süül, töö on selline. :D Aga kui mul tekib võimalus neid juurde soetada, siis leian alati uutele ruumi. Täna tahan teile näidata mõningaid tooteid, mis ma hiljuti Loverte-st tellisin. Loverte on to-hu-tu valikuga ja mitmeid ahvatlevaid brände müüv ilu e-pood ja ideaalne võimalus ihaldatud ilutooted endani saada juba paari päevaga. My kind of shopping. Kannatamatu nagu ma olen, siis enamikke teile täna näidatavatest toodetest olen juba kasutanud, aga ongi hea, sest saan teiega jagada esimesi muljeid.
NB! Enne kui postituse juurde asun, siis koostöös Loverte e-poega on mul teile kingitus: kõik vähemalt 10€ ostud saavad juunikuus koodiga "annaelisabeth" kaasa IDUN Minerals huuleläike toonis "Josephine" ja veel sellises imeilusas kinkekarbis. :)
*IDUN Minerals on Rootsi mineraalkosmeetika bränd, millest kirjutasin kunagi ammu-ammu siin.Aga asume minu varanduse juurde. Esimene asi, mis mulle kohe silma jäi, oli theBalm lauvärvipalett Meet Matt(e) Trimony. Sest need toonid... need toonid! Olen theBalm toodetest minevikuski kirjutanud ja nende puudertoodete pigment lööb absoluutselt pahviks. Endiselt pole ma kohanud paremaid särapuudreid nende Lou Manizer sarjast, samuti on nende põsepunad tasemel ja lauvärvid superhea pigmendiga. Kaasa arvatud kõnealune palett, mida olen juba õige pisut näppinud, kuid ei jõua ära oodata, et sellega veel rohkem lahedaid matte look'e luua. Hiigelsuur peegel ja nägus noormees kaanel on ainult boonuseks. 


Olen aastaid olnud tulihingeline O.P.I fänn, kuid ikka ja jälle kostub mulle kõrva ja jääb silma ZOYA. Kuna mul olid otsas nii alus- kui pealislakk, võtsin prooviks just selle brändi omad, Naked Manicure Base Coat ja Glossy Seal Top Coat ning nendele lisaks jõudis ostukorvi kaks satin-lakki, toonid "Leah" ja "Ana". So far so good, tegin "Ana"-ga pediküüri enne Küprosele minekut ja kuskilt midagi koorunud pole, samuti on "Leah" sõrmeküüntel juba viiendat päeva tugevalt ja edukalt. Pintsel on ZOYA lakkidel kitsam kui O.P.I-l, mis minul kui suure pintsli fännil nõudis pisut harjumist, kuid näiteks varbaküünte lakkimise tegi see just mugavamaks.


Iga kord kui keegi kannab kunstripsmeid (ja teeb seda ilusti ja maitsekalt), vaatan ja ja mõtlen, et tahaks ka. Kuni järgmise korrani, mil ma lihtsalt mõtlen, et tahaks ka... Nii et võtsin end kokku ja tellisin tervelt kaks komplekti, millega loodetavasti mõningatel üritustel oma pilku kaunistada. Valisin katsetamiseks Eylure kunstripsmeid nende LUXE sarjast ja eks näis, kuidas me omavahel läbi saame. Tulemus võib olla kas väga kaunis või väga kohutav. :D Mis mulle Eylure ripsmete puhul aga väga meeldib, on et need on korduvkasutatavad ning liim on juba pakendis kaasas. Lisaks on need siidiselt pehmed, mitte ebaloomulikult jäigad.


Ma ei jõua ära korrata kui oluline on kasutada päikese käes viibides SPF-kreeme ja seda eriti näol, mis on ju kogu aeg väljas. Soovisin endale midagi kerget meigivabadeks päevadeks, mis siiski pisut nahatooni ühtlustaks, sisaldades samal ajal ka päikesekaitsefaktorit. Tegin valiku LUMENE Nordic Nude CC-kreemi kasuks. Esmamuljeid nii palju, et katvus on üpris olematu, nii et BB-kreemi või kergemat jumestuskreemi see ei asenda ja soovitaksin pigem neile, kes mingit katvust taga ei aja,  eelistades pigem minimaalset nahatooni ühtlustamist, samuti pooride silumist, sest see on üpris siluva tekstuuriga kreem. 


Tegin mõnigaid valikuid veel, aga nendest teinekord ja teise teemaga postituses juba üsna peagi. Praeguseks aga minu toodetega kõik ja tuletan veel korra meelde, et iga 10€ ostuga Loverte.com e-poes saab terve juunikuu jooksul kaasa imeilusas karbis huuleläike, kui kasutad koodi "annaelisabeth"!


POSTITUS ON VALMINUD KOOSTÖÖS E-POEGA LOVERTE

Post a Comment

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.