Sügisel võtsin ühe mulle väga armsa brändiga ette põneva projekti: sündis L'Occitane x Anna Elisabeth kotike, kus sees minu tolle hetke viis lemmikuimat L'Occitane toodet. Kirjutasin sellest lähemalt siin. Tahan väga tänada kõiki, kes sellele projektile kaasa elasid ja loomulikult kõiki, kes minu valikuga kosmeetikakoti endale ka soetasid! Üksinda (või mis üksinda, mulle oli tohutuks toeks imearmas Anni L'Occitanest) on selliseid projekte ka tore teha, aga i'm all for girl power ja kui tuli idee midagi sellist korrata ka mulle väga kallite tüdrukute Triinu, Mari-Liisi, Liina, Lucine ja Brittaga BLOGGERSMARKET tiimist, siis ütleme nii, et elevus on kõigil laes ja peatselt jõuab teieni midagi väga mõnusat ja suvist! 


Veetsime mitu mõnusat tundi L'Occitane valikuga tutvudes, kõike nuusutades ja proovides, süvitsi analüüsides ja omavahel arutades. Oleme kõik väga erinevad, erisuguste eelistuste ja vajadustega ja nii sai ka meie seekordne valik mitmekesine, sisaldades nii absoluutseid klassikalisi lemmikuid (mandel, khmm... ) kui järeleandmiseta kvaliteeti ülejäänud nahahoolduses. Aga millised tooted meie lemmikute sekka jõudsid (ülalolev pilt on puhtalt illustreeriv, hihii) ja millal on võimalik neid endale imeilusa komplektina soetada? See ei ole täna avaldamiseks, ent vihjeks võin öelda, et kui hoiate silma peal meie kõigi blogidel ja Instagrami kontodel, hakkate vaikselt-vaikselt kõigest aimu saama.

Mai ja juuni tulevad põnevad, ootame teid meie kõigiga ka kohtuma, korraldame põnevaid loose ja palju muud. Olge valvel, sest meie oleme juba valmis ja rohkem infot jõuab teieni peagi! :)

Post a Comment

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.