Näokreem pole juba ammu enam minu jaoks "lihtsalt näokreem", sest ka nahk pole mu jaoks enam lihtsalt nahk, vaid miski, mis annab juba aimu 28 aastast ega andesta magamata öid ja paari veiniklaasi enam nii kergekäeliselt kui varem: kõik, mida ma teen (või ei tee) on mu näost näha. Mõni aeg tagasi sai mul eelmine näokreem otsa ja oma järjekorda ootas juba kannatamatult kaunis roosa klaaspurgike, L'occitane Pivoie Sublime - niisutav ja siluv pojengi ekstraktiga näokreem. Lubades leevendada tuhmi nahka, silmnähtavaid poore ning ühtlustada jumet, kõlas see nagu miski täpselt mule. 

Ehkki purgist võetuna võib see tunduda rammus, imendub kreem õigupoolest küllalt kiiresti nahka, jättes selle siidiselt pehmeks ja tõepoolest korralikult niisutatuks. Kreemi tekstuur meenutab pisut erinevaid siluvaid primereid mida olen kasutanud (mitte silikooniseid, kujutlege pigem sametist tunnet). Nagu aimata võib, on sel kreemil lille-, täpsemalt pojengiaroom (ilmselgelt... ) ja see reaalselt lõhnabki nagu bukett pojenge, mu suvehooaja lemmiklilli, nii et minul selles osas kaebusi pole, kuid lõhantundlikumatel kreemitajatel soovitan ehk enne testrit proovida. Küll aga ei jää aroom pikalt nahale hõljuma. Kreem on mõeldud igale nahatüübile, mida ma ise kommenteerida ei oska, sest minu nahk on normaalne-kuiv, samas mainisin, et see imendub küllalt ruttu ja nahale mingit õlist kihti ei jäta, seega arvan, et see võiks sobida ka rasusema näonahaga kasutajale. 


Kreem annab nahale nii sileda olemise, et otseselt kergeks päevameigiks muud meigialuskreemi kasutama ei peagi. Imeline klaaspurk on kodus kasutades tõeline luksus, kaasa võtmiseks ja reisimiseks küll ehk pigem tüütu. Korraga kulub kreemi vähe, mis leevendab pisut 37€ hinnasilti, samas mina olen juba mitu aastat iluosakonnas kõigesse nahahooldusesse puutuvasse pigem investeerinud ja muu tilu-lilu pealt kokku hoidnud.
Mõnus ja lilleline kreem kevadsuviseks hooajaks kohe kindlasti. Küll aga ei sisalda see kahjuks SPF-i, nii et seda tuleks päikese kätte minnes veel eraldi peale kanda või hoolitseda, et SPF sisalduks su jumestus- või BB-kreemis. L'Occitane pojengisarja kuuluvad ka seerum, mida soovitatakse kasutada kreemi all, et see saaks imenduda ja oma tööd teha parimal võimalikul moel, meigieemaldusgeel, toonik ning värskendav ja niisutav näosprei. Mina nendega veel tutvunud pole, aga kui erinevalt minust on kellelgi kombeks soetada nahahooldust terve sarjana, siis lihtsalt infoks. :)


Post a Comment

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.