Uni on minu jaoks alati väga oluline olnud ja nüüd kus mul on väike laps, kes on hakanud lõpuks (enamasti) ööläbi magama, oskan ma eriti hinnata seda õndsat tunnet kui sa paned pea padjale ja tead, et ei pea seda sealt hommikuni tõstma. Võiks arvata, et ma pole eriline kvaliteetune hindaja, sest nagu mu isagi, olen öökull, kellele meeldib tegutseda ka pärast südaööd, kuid nagu öeldud, siis elu on muutunud ja eriti ma endale enam öösel ärkvel istumise luksust lubada ei saa. Muidu lihtsalt ei jõua järgmisel päeval suurt midagi teha, ammugi lapsega tegutseda. Ja nii nagu ma olen hakanud nautima "normaalsel ajal" magama minemist, naudin ka mõningaid tooteid, mis selle protsessi veelgi mõnusamaks ja lõõgastavamaks muudavad.Mu õhtuse näohoolduse (millest plaanin ka üsna pea lähemalt kirjutada) viimane samm on hetkel Kiehl'si uusim väljalase: Gingerleaf & Hibiscus Firming Mask* ehk pinguldav ja ööseks pealejäetav näomask ingveri ja hibiskusega. Jah, lugesite õigesti, see on näomask, mida ei tule maha loputada ja ei tasu karta, see on näol õigupoolest pigem kreemi moodi, sest pärast pealekandmist ei jää nahale mingit segavat õlist kihti. Ma pole seda veel nii kaua kasutanud, et öelda, kas ja kuidas ta kortsukeste vastu aitab, kuid tõepoolest on ärgates nahal veidi teine olemine. Kui muidu vaatab hommikul peeglist vastu vahel üsna "loppis" zombie, siis pärast maskitamist on nahk justkui pehmem ja pringim ega reeda, et ma ei joonud eelmisel päeval piisavalt vett. Lisaks on kogu selle näole masseerimine mõnus pooleminutiline "spaa" päeva lõpus.


LONDON LABS viigikaktuse õli* tuli mu ilurežiimi alles paar päeva tagasi ja katsetan-proovin seda hoolega enne kui teiega mingit arvustust jagan, sest see on hirmkallis (80€). Et aga kõikvõimalikud  mitmeotstarbelised õlid on mulle alati meeldinud ja kasutangi neid alati just õhtuti, räägin täna põgusalt sellest. Õli on pressitud 30 kg viigikaktuse viljadest ja sellele pole midagi lisatud või midagi eemaldatud, London Labs on lihtsalt Lõuna-Aafrikas iga tilga kokku kogunud ja pudelisse pannud. Sealt tuleb tõenäoliselt ka hind. Õli võib kasutada nii juustel, peanahal kui mujal ning sel on ohtralt häid aineid: linoleenhape, E-vitamiin ja mõningad veel, millest ma varem kuulnud pole. Näiteks vananemisvastase toimega antioksüdant betalain, vett siduvate omadustega ja naha kaitseomadusi säilitavad fütosteroolid ning põletiku ja stressi vastu võitlevad polüfenoolid. Aga enne kui see lõik täielikult bioloogiatunniks muutub, lõpetan sellest õlist rääkimise ja luban teid kursis hoida, kas tegu on imetootega või mitte. Mina kannan seda hetkel õhtuti juustele ning ülejäänu hõõrun küünenahkadesse, muid otstarbeid pole ma veel katsetanud.


Ma pole leidnud (ega ausalt öeldes otsinudki) paremat kätekreemi L'Occitane sheavõiga kätekreemist ja selles osas nõustuvad minuga väga paljud. Olen suure osa tutvusringkonnast samuti selle kreemi usku pööranud, kaasa arvatud oma abikaasa, kes näppas seda mu tagant nii sageli, et ostsin talle lõpuks isikliku. Kui aga L'Occitane ise oma kultustoodet level-up'is ja andis välja veelgi rammusama variandi sellest samast kreemist, L'Occitane 25% Shea Intensive Hand Balm, ei mõelnud ma hetkekski. Kasutan seda nii kätel ja küünarnukkidel kui jalgadel ja juba paari kasutuskorraga pehmendas see ka kõige karedamaid ja jonnakamaid piirkondi oluliselt, pikema kasutamisega kadusid need sootuks.
Viimasena piserdan padjale pisut L'Occitane Relaxing padjaspreid (õigupoolest piserdan seda umbes 10-15 minutit enne voodisse pugemist, nii nagu õpetus käsib). Nagu sama sarja dušigeelgi, sisaldab see lavendlit ja geraaniumi, lisaks bergamoti, mandariini ja magusa apelsini eeterlikke õlisid. Kas ja kui palju see reaalselt unekvaliteeti mõjutab, ma ei tea, aga naudin pigem protsessi kui sellist ja seda rahustavat aroomi enda ümber kui uinun.

Ning enne kui mõtlete, mis pealkirjas on samme viis, kuid postituses tooteid reaalselt neli, siis... ma ei leidnud oma huulepalsamit üles, et seda pildistada. Kuid loomulikult on ka see üks samm. Olen proovinud kümneid ja kümneid palsameid, kuid miski ei ületa minu jaoks Elizabeth Arden 8 Hour salvi ning Blistex Medicated Relief'i (väike valge tuub).

Loomulikult ei jõua ma kõiki toodeid absoluutselt igal õhtul kasutada... On õhtuid, kus ma vajun pärast näo- ja hambapesu lihtsalt otse voodisse, kuid kui vähegi võimalik, püüan need minutid enda jaoks leida ja end pisut poputada. Väikelapse emana pole päevas just palju neid ainult-endale hetki, nii et võimalusel tuleb neid enda jaoks siiski leida.

*TOODE ON SAANUD PR-KINGITUSENA

Post a Comment

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.