Kui minul on erinevaid ilutooteid sada ja peale, siis mu abikaasa on pigem see-seep-mulle-sobib-ja-seda-ma-elu-lõpuni-ka-ostan laadi (tervitused Palmolive oliiviseebile... ). No mitte päris, ta hoolitseb enda eest pigem rohkem kui n-ö keskmine Eesti mees, küll aga pole ta just agar uute toodetekatsetaja. Leidnud šampooni, seebi ja after-shave'i, mis talle meeldivad, ostabki ta rahumeeli vaid neid. Sama lugu dušigeeli ja juuksevahaga. Mul pole kerge talle uusi tooteid tutvustada ja loomulikult mõistan ka tema if it works, why fix it suhtumist, kuid vahel püüan siiski ja neid püüdlusi saadab nii mõnigi kord ka edu. Tallink Club One e-pood saatis mu abikaasale pisut kraami katsetamiseks ja palusin temalt ka teie jaoks kommentaare. :)


Meestele suunatud kosmeetikabrändiga American Crew on tal varasemalt vaid põgus kokkupuude nende Fiber kreemiga, mida saab kasutada nii niisketel kui kuivadel juustel ja mis aitab lühikestele juustele vormi, tekstuuri ja tihedust lisada. Kui aga (noor)mees alles alustab oma juustega mängimist, siis soovitaksin ise alustada hoopis sama firma Forming Cream-ist, mis sobib igale juuksetüübile ja -pikkusele ning ei anna kohe nii tugevat hoidvust, võimaldades pisut rohkem proovida-harjutada ja endale sobivat stiili leida. Habeme eest aitab hoolt kanda ka American Crew habemeseerum, milles sisalduvad vitamiinirohked õlid lubavad habeme pehme ja hoolitsetuna hoida. Et minu abikaasa habet ei kasvata, kingin selle edasi oma habemikust õemehele. :)


3-in-1 šampoon-palsam-dušigeel on ideaalne mugavale mehele, kes eelistab duši all kasutada vaid üht toodet. Mind pani see kolm ühes faktor küll pisut muigama (kuidas saab miski olla nii juuksepalsam kui dušigeel?), kuid tegelikkuses on tegu siis pigem šampooniga, mis on äärmiselt niisutav nii juustele kui nahale, nii et kaobki vajadus eraldi palsami ja kehapesuvahendi järele. Vitamiinide ja mineraalidega Hair Recovery + Thickeng šampoon lubab juustele anda volüümi ja lopsakust, neid samal ajal toites. Minu abikaasal on ääriselt paksud ja loomu poolest kohevad juuksed, nii et selle šampooni näppan talt hoopis endale!

Kellelegi, kes on harjunud raseerides alati vahtu kasutama, oli mittevahutav habemejaamiskreem päris harjumatu, kuid mehe sõnul võimaldas American Crew niisutav habemeajamiskreem tõesti väga nahalähedase raseerimise ja nahk oli pärast väga mõnusalt pehme (katsusin ja nõustun). Eriti hästi sobiks see kreem kuivale nahale, sest vahud võivad niigi tundlikule ja kuivale nahale üldiselt veelgi rohkem liiga teha. Tõenäoliselt näppan seda korra abikaasa tagant ja proovin, kuidas oleks sellega näiteks jalgu raseerida. Miks mitte? Sharing is caring! :D

NB! Et seda mitte igas lõigus korrata, siis lõhn on kõigil American Crew toodetel väga-väga mõnus ja mehine!


POSTITUS ON VALMINUD KOOSTÖÖS TALLINK CLUB ONE E-POEGA.

Post a Comment

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.