Öeldakse, et kõik on uus septembrikuus, aga mina tunnen neid "uusi tuuli" alati pigem kevadel, sest ilmade soojenemise ja end heldemalt näitava päikesega tuleb justkui uus energia ja soov muudatuste järele. Koostöös Tallink Club One e-poega (kas teadsite ikka, et enam ei pea "laevašopinguks" päriselt laeval olema?) sigines mu iluarsenali nii mõnigi uus toode, millega nahka pärast pikka talve turgutada ja suveks pisut ette valmistada.
p.s. Kõik tooted on ka lingitud, kui soovite millegi kohta lähemalt uurida või neid mugavalt e-poest tellida.


Meie kliima kurnab nahka kahjuks tohutult. Külmast õhu käest köetud ruumidesse või auto konditsioneeri kätte, ühel päeval on 18-kraadine kevad ja teisel 1-kraadine talv (mis värsk sellega sel nädalal oli!?) jne. Naha turgutamiseks on õnneks tohutult erinevaid viise, olgu su eelistused millised tahes. Mina olen suur-suur õlide fänn ja veel suurem meie lõunanaabrite loodusliku nahahooldusbrändi MÁDARA fänn, nii et nende näoõli on miski, mida olen ise kasutanud ja paljudele soovitanud juba aastaid. Uue ringiga on mu vannitoariiulil tagasi nende Superseed Radiant Energy näoõli. Arvustasin seda kunagi pikemalt siin postituses. Miski ei turguta mu nahka ega anna sellele unetuse ja stressi tagajärjel pisut kaotsi läinud elastsust tagasi nii nagu seda teevad toitvad näoõlid, nii et minu kindel soe soovitus. p.s. Kui mees on väsinud, paita paar piiska õhtul ka tema nahale.


Teine moodus oma nahka korralikult poputada on kasutada seerumeid. Uusim seerum mu nahahoolduses on Elizabeth Arden Advanced Ceramide Capsules seerumikapslid, mis lubavad parandada naha loomulikku kaitset, tõsta nahapinna niiskustaset ja vähendada peenete kortsukeste ilmnemist. Ütlen ausalt, et ma pole neid veel proovida jõudnud, sest antud postituse tooted jõudsid minuni alles paari päeva eest, kuid et mu varasemad kogemused Elizabeth Ardeniga on olnud ainult meeldivad, annan neile kindlasti võimaluse mu nahka pisut siluda, lisaks fännan ma pakendit: pisikesi kapslikesi on mugav näiteks reisile täpselt parajas koguses kaasa võtta, selle asemel, et rasket pudelit endaga kaasas vedada.


Nahahoolduses tasuks kindlasti rääkida ka erinevatest näomaskidest ja ma olen hakanud ohtralt kasutama neid, mida ei peagi õigupoolest maha loputama (laiskus võidab!). Läti nahahooldusbrändil MOSSA on näiteks mõnus 100% naturaalne Instant Energy Vitamin Cocktail väsinud nahale, mida olen ka varasemalt kasutanud. See sisaldab hüaluroonhapet, andes turgutust ka kõige tuhmimale nahale. Kasutada võib nii 20-minutilise maskina (mille loputad maha) kui toitva öökreemina (siis tuleb peale kanda lihtsalt õhem kiht).


Miski, millest ma nüüd alles hiljuti kuulsin on STARSKIN ja nende seitsme sekundi ja seitsme toimega maskid. Tegu on toodetega, mida pikalt käes keerutasin, mitu korda info üle lugesin, nuusutasin-uurisin... ühesõnaga, toodetega, mis mind kui omaarust ilumaailmas kõike näinud inimest vägagi üllatasid. Starskin 7-Second Morning Mask "võimsas seerumis immutatud maskipadjakesed sisaldavad probiootikume ja kääritatud looduslikke koostisosi, mis värskendavad ja helendavad nahka märgatavalt." Starskin 7-Second Overnight Mask on, nagu nimigi viitab, mõeldud aga õhtuseks kasutamiseks.
Põhimõtteliselt on siis tegu vatipadjakestega, mis on uputatud kreemjasse seerumisse. Esmalt masseerid padja mummulisema poolega nägu, seejärel pöörad padjakese ringi ja tupsutad seerumi nahale. Topsiga on kaasas väikesed pintsetid, millega patju sealt kätte saada. Tõepoolest midagi innovaatilise nahahoolduse fännidele, mina aga kasutan neid veidi pikemat aega, enne kui saan teiega korralikku arvustust jagada.


Kui nahk on silutud ja turgutatud ning suveks valmis, kuid siiski mitte veel suvise jumega, tuleb see jume sinna ise tekitada. Vita Liberata on parim isepruunistavate toodete bränd, millega mina isiklikult kokku olen puutunud, nii et kui Tallink saatis mulle testimiseks Vita Liberata Phenomenal isepruunistava vahu, siis ma peaaegu et hüppasin rõõmust, sest tegelikult olen seda vahtu juba ka varem terve pudelikese ära kasutanud ja sellest saati taga igatsenud. Mis teeb Vita Liberata eriliseks on, et tegu on lõhnatu isepruunistajaga, mis kuivab peale kandes kiirelt ära ja sa ei pea pärast "päevitumist" tükk aega paljalt ringi käima ja mööblit vältima. Samuti on tegu orgaanilisi koostisosi sisaldava isepäevitajaga, mida ei kohta turul just tihti. Kallis? Jah... Aga päevitus kestab pisut kauem kui teiste isepruunistajatega (ehkki minu kogemuse järgmi siiski mitte 2-3 nädalat nagu nad lubavad... ). Tegu on päris kalli tootega, kuid kindlasti on see nii nahale kui rahakotile soodsam kui näiteks solaarium. Hoian enda oma alles maikuuks, et enne reisile minekut endale juba jume peale võluda, nii et ole ma puhkuse esimese poole piltidel kahvatu luigeke nagu tavaliselt.

POSTITUS ON VALMINUD KOOSTÖÖS TALLINK CLUB ONE E-POEGA

Post a Comment

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.