Ülemiste keskuse MOENS on kohe kindlasti üks mu mõnusamaid ostukampaaniaid, sest niivõrd mugav on minna ühte ostukeskusesse teadmisega, et mind ootavad pakkumised pea igas kaupluses.  Ja ostukeskuses on mõnusalt ruumi niisama uurimiseks ja aja veetmiseks, erinevalt kaubamajadest, mis on suurte ostuürituste ajal nii tihedalt inimesi täis, et mul saab hetkega õhk otsa. Seekordne Moens algas juba täna, 5. aprillil ja kestab nädala lõpuni. 
Tegin õega (kelle maaaaailmamõnusa sisustusblogi leiab siit) eile Ülemiste keskusele tiiru peale ja valisime, mida me ise magusate pakkumiste hoos endale krabaksime.  Peatselt saate tema blogist näha kõike, mis talle sisustusvaldkonnas silma hakkas.

Mina vaatasin seekord ilu asemel ringi hoopis moepilguga, mis oli vahelduseks päris põnev, sest mul on viimasel ajal mingi tahan-kõike tuju peal, kus ma tunnen, et mul pole enam absoluutselt ilusaid riideid, vaid kõik on juba läbi kantud ja ära tüüdanud (tegelikult see nii pole, aga nii ma igatahes vahel palja ja  tigedana garderoobis seistes mõtlen... ). Lisaks tegin valikuid ka oma lapsele, sest tema kasvutempo juures tulebki enamikku ta garderoobist pea igal hooajal uuendada.River Islandis armusin ma päris mitmesse esemesse: mu südame võitsid lisaks paljule muule terava ninaga western-stiilis saapad, lõhkised mustad teksad (River Islandis on soodsama kaubamärgi kohta muide maruhead kitsad teksad, mul on paare, mida kannan juba mitmendat aastat) ja õlgu paljastav kudum. Lasteosakonnas jäin piidlema aga hoopis vanematele lastele mõeldud valikut: šikile noormehele leiab sealt näiteks kena ülikonna ja stiilsele preilile palju preppysid komplekte.
River Islandis on Moensi raames kõik täishinnaga tooted -25%.


Loomulikult põikasin sisse ka Lindexisse. Olen alati ka Lindexi riideid armastanud, kuid minu jaoks pole paremat kohta pesu ostmiseks, sest nende valik on lihtsalt imeilus ja supermugav. Mu erilised lemmikud on bralette'id ja neid Lindexis jagub, ütle vaid, mis tooni ja lõikega soovid. Ka naisteriiete seast leidsin ohtralt rõivaid, mille koht on mu kapis: kõrge värvliga vintage-stiilis teksad, supermõnusa kardigani, lihtsa musta koti kiireks kaasa haaramiseks ja musta kleidi, mis sobib iga olukorraga ja mida on võmalik kanda nii kontsa kui ketsiga. Minu kui minimalistliku garderoobi fänni jaoks on säärased multifunktsionaalsed esemed lausa hädavajalikud.


Ja loomulikult lasteriided. Kui keegi küsib minult nõu, kust osta beebile riideid, suunan nad alati Lindexisse. Pole pehmemat ja armsamat nende newborn kollektsioonist, aga ka suuremaks kasvanud lapsele leiab sealt kvaliteetseid ja stiilseid rõivaid: suurem osa mu poja garderoobist pärineb just sealt.
Ostes Moensi ajal Lindexist 40€ eest täishinnaga tooteid, saad soodustust 10€.


Mugavama ja sportlikuma stiili austajaid ootab aga näiteks Superdry, kus on Moensi ajal kogu kaup -20%. Jätkates mugavuse ja sportlikkuse teemal, siis Sportlandis on kõik vähemalt -25%, nii et kellel vajadus uute trennirõivaste või mugavate kevadsuviste jalanõude järele, siis tasub sammud sinna seada.


Kauplustes tiirutades astusime siisse ka Levi'se kauplusesse, kust mu õde ostis endale ideaalselt istuvad teksad ja mina keerutasin käes nende 501 S mudelit, kuid ei raatsinud proovidagi, sest kartsin, et need hakkavad mulle liialt meeldima (tühja kodu sisutamise kõrvalt pole just kerge midagi ka endale lubada, tundub justkui isekas :D) . Moensi raames on aga Levi'ses kõik täishinnaga tooted -20%, mis teeb uute lemmikteksade soetamise kindlasti valutumaks.


Loomulikult ei saa üle ega ümber H&M-ist, kust ma oleksin vist võimeline iga kord midagi ostma kui sinna satun. Sel nädalavahetusel, ostes 3 toodet, saab allahindlust 20%. Meil on juba järgmisel kuul soe puhkus ees, nii et mina leidsin päris palju ilusaid bikiine, õde aga ostis pool koduosakonda tühjaks. Eks näete seda peatselt tema blogist.


Veel mõningad moepakkumised, mis teid kindlasti huvitada võiksid:

Lasterõivaste kaupluses Polarn o Pyret on kogu kaup (v.a jalanõud) -20%
Springfield on täidetud kevadiste pastellidega ja kogu kaup on -30%
Imemugavate jalanõude kaupluses Ecco kõik jalatsid ja kotid -20%
Nike-s kogu kollektsioon -25%

Kõigi Moensi pakkumistega saate tutvuda siin. Mõnusat šoppamist!


POSTITUS ON VALMINUD KOOSTÖÖS ÜLEMISTE KESKUSEGA


Post a Comment

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.