Pole just harv juhus, et mul tuleb end perega kuhugi minnes valmis panna autos. Samal ajal kui abikaasa end sätib, raiskan mina aega ma-ei-tea-mida-selga-panna peale, seejärel riietan juba last ja ühel hetkel on meil aega miinus viisteist minutit ja pean end hoopis liiklusvoos esinduslikumaks maalima. Kaasreisija istmel, loomulikult. Hiljuti oli hommikusele kohtumisele kiirustades üks neist kordadest ja mõtlesin kaasa võetud koti sisu üles pildistada: mida on tarvis, et end 10-15 minutiga autos korda teha? Jutt siis meigitoodetest, duši alla ja riidesse olen hea õnne korral siiski kodus jõudnud. Lisaks mõningaid kiirustades meikimise nippe!

Nipp: kaasa võtmiseks on head läbipaistvad meigikotid, nii näed käigu pealt kohe, mis sul tarvis on ja ei pea ebamugavas kohas kotisisu kuhugi laiali laotama, et põhjast huulepulka leida.Meigialuskreem on üks mõttetumaid asju, mida kaasa vedada, sest seda ei kasuta sa kunagi päeva jooksul uuesti, nii et kui tean, et plaanin end meikida, kannan selle peale juba pärast näopesu ja -kreemi. Hetkel kasutan Smashbox Photo Finish'it ja olen sellega väga rahul. Minu viimase aja alati usaldusväärne jumestuskreem on Isadora Cover Up Foundation & Concealer, millest olen teile juba nii-ii palju kirjutanud: tugev pigment, suurepärane katvus, lisaks justkui silub veidi poore. Tulemus on loomulik ehk mitte liiga matt ja mitte liiga läikiv, pikemaks püsivuseks vajab see aga kind-las-ti ka puudrit, milleks mul on Rimmel Stay Matte - odav ja supertõhus, nahal kerge. Isadora jumestuskreem tuleb ka pumbaga tuubis, mis on käigupealt kasutamiseks kõige mugavam variant: kui pillad, ei juhtu midagi ja ei pea ka kuskilt pudelist jumestuskreemi välja kallama hakkama. Peitekreemina (aga pigem lihtsalt mõningate kohtade esile tõstmiseks, sest tegu väga heleda tooniga) kasutan NYX Professional Cosmetics HD peitekreemi, mis on samuti kiireks kasutamiseks mugavas pakendis, lisaks lihtsalt superhea toode, arvestades veel, et sugugi mitte kallis. Ja mis parim, ei oksüdeeru! Vähemalt mitte minu nahal ja mitte mu "01" toon. 


Kõikvõimalikud mitu-ühes tooted on reisimiseks ideaalsed, nii et minul on päikese- ja särapuuder ühes Charlotte Tilbury Filmstar Bronze & Glow paletis. Põsepuna on hetkel eraldi, M.A.C-i "Melba", kuid kes tahaks, et kõik kolm oleks ühes, siis ma ei suuda piisavalt soovitada Urban Decay NAKED Flushed paletti toonis "Streak". Mõned aastad tagasi kasutasin selle suvel ribadeks. 

Nipp: võta kaasa mõni puuder-palett, millel on hea suurusega peegel, mida saaksid kasutada kogu meigi tegemiseks.

Lauvärvi jätan vahele või kannan sõrmega laugudele pisut seda sama särapuudrit. Kui kaasas on lauvärvi hajutamiseks sobilik pintsel, on hea trikk hajutada lauvagudesse pisut sama päikesepuudrit, mida kasutasid näol, et pilgule sügavust anda. Kui auto foori taga peatub, kasutan juhust, et koolutada ja värvida ripsmed (koolutaja pole ehk kõigile must-have, kuid mulle kindlasti, vahe on lihtsalt nii suur, et ma ei tahagi enam koolutamata ripsmetele tušši kanda). Kõige keerulisemaks sammuks autos on kulmud, nii et selleks tuleb varuda kannatust. Minul siis, sest mind pole õnnistatud loomulikult tumedate ja tihedate kulmudega. Autos ei tule kulmud ku-na-gi nii kenad kui kodus, kuid Anastasia Beverly Hills Dip Brow Pomade'i-ga saan asja aetud, kõik ebaühtlasemad kohad korrigeerin oma vana ja usaldusväärse Chaneli kulmupliiatsiga (viimane ei pea kohe kindlasti olema Chanel, lihtsalt mina sain selle kunagi ja kuna ta otsa pole saanud, kasutan endiselt). Ripsmetušina kasutan hetkel Lancome Monsieur Big tušši*, aga pige ei soovitaks seda, sest enam kui poole odavamalt saab enam kui poole paremaid. Natuke liiga paks ja tükiline minu jaoks.

Nipp: poeta kotti ka vatipulgad või niisked salvrätid, et saaksid võimalikke tušierroreid kiirelt korrigeerida. Lainerijoone tegemine autos on pea võimatu, aga kui tunned, et ei saa lainerita elada, kanna ripsmepiirile hoopis tumedat (musta) lauvärvi ja saad mõnusalt suitsuselt rõhutatud silmad. 


Ning kui sa just ultratäpset huulemeiki teha ei soovi, siis on ka huuled autos kerge üle võõbata absoluutselt millega iganes. Mina haarasin sel korral kaasa lihtsalt oma Lumene Nordic Seduction Lip Shine'i "Lakeside Moment"*. Väga pehme ja niisutav ning mõnusa loomuliku tooniga, ideaalne kas või kinnisilmi ja lamavast politseinikust üle sõites peale kandmiseks. Sageli on mul kotis kaasas ka mu Artdeco huulepliiats, millega saab lihtsalt huuli veidi rohkem esile tõsta, kuid soovi korral ka kogu huulepinna värvida ja see on super-kauapüsiv ja maksab vaid mõned eurod.

Millal teie end viimati autos meikisite? :D

*TOODE ON SAADUD PR-KINGITUSENA

1 comment

  1. Autos meikimist ei mäleta, küll aga juhtus hiljuti eriti meeldejääv seik, kus ma endal ühistranspordis meiki pidin korrigeerima :D Oli päeva lõpp ja olin juba koju minemas, aga selgus, et on vaja veel ühele kohtumisele minna ja mis sa hädaga ajanappuses olles siis ära teed :D Istusin bussi taha otsa ja püüdsin ennast võimalikult väikeseks teha, et ruttu oma toimingud ilma suuremat tähelepanu äratamata ära teha. Sain hakkama, aga meeleldi ei kordaks! :D

    ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.