Märts on läbi ja tahan täna teha väikese tagasivaate möödunud kuule. Plaanis on need postitused, inspireerituna Annast, teha igakuiseks, sest selline kerge mõtisklus kuu viimasel päeval võimaldab mul nii teile ennast rohkem avada kui mul endal veidi tagasi vaadata, mõelda ja meenutada. Andke teada, kas selline postituse formaat pakuks teile ka edaspidi huvi? :)

Kevadpuhastus tehtud. Olen kriitilise pilguga vaadanud üle viimse kui riideeseme, ehte ja aksessuaari oma garderoobis ning juba väga tublisti teel oma ideaalse kapselgarderoobi suunas (kas teid huvitaksid kapselgarderoobi teemalised postitused?). Samuti tegin suuremat sorti tuulamise oma ilutoodete seas ja sorteerisin välja tooted, mida ma pole ammu kasutanud või mida ei näe end ka tulevikus kasutamas. Mitmed asjad, vastavalt nende seisundile ma kas viskasin ära või jagasin laiali. Suurima osa panen aga juba järgmisel nädalavahetusel Buduaar Turg LIVE-il Saku Suurhallis müüki, nii et tulge kindlasti šoppama ja öelge tere! :)

Puhkus broneeritud! Seljataga on olnud üpris pingeline aeg ja tundsime mõlemad abikaasaga, et kui me kiiremas korras puhkust ei võta, põleme lihtsalt läbi. Talv on olnud pikk, vahepeal oleme elanud kolm kuud maal ja nüüdseks neli kuud peaaegu tühjas korteris (köök pole veel saabunud, mööblit koguneb jupphaaval, sest kodu sisustamine pole just odav lõbu, isegi kui otsustad peamiselt IKEA kasuks... ), abikaasa puhkas viimati eelmisel suvel (sügisene Kreeka reis ei lähe arvesse, sest olime seal kõik haiged, samuti ei vedanud ilmaga). Seega, pärast kaht päeva otsimist-uurimist ja vaagimist broneerisime endale maikuusse soojamaareisi Küprosele. Endale ja oma lapsele loomulikult, sest temata reisimist me ette ei kujuta: ta muudab kõik paremaks! Kui kellelgi on aga Küprose kohta nõu või soovitusi jagada, on need vägagi teretulnud!

Nahast, ausalt. Märtsi keskel avaldasin väga avameelse postituse nahaprobleemidest, millega olen juba aastaid maadelnud ja tagasiside, mida teilt sain oli nii uskumatu! See on ulme kui paljud ka teie seast kannatavad nahaprobleemide all ja kui paljude elu see igapäevane kurbus ja ebakindlus oluliselt mõjutab. Tahaksin siinkohal lihtsalt veel rõhutada, et palun-palun minge kindlasti oma nahka professionaalile näitama. Te ei kujuta ette kui palju ma end kirusin, avastades pärast mitut õnnetut aastat, et üks tabletikuur puhastas peaaegu kõik vaid ühe kuuga ära. Kiiremini reageerides oleksin säästnud end nii mõnestki armist, mis jääb mulle nüüd eluks ajaks (ja ma ei pea silmas vaid arme nahal). 

Tallinna moenädala lastepäev. Kui tore, et moenädala raames toimus seekord esimest korda ka spetsiaalselt lastemoele pühendatud päev. Ja kui uskumatu, et minu pisike kõndis samuti catwalk'il nagu tõeline proff, olles ise vaid ÜHENE! Jajah, öeldakse, et oma laste kaudu ei tohi välja elada enda teostamata jäänud unistusi (ei salga, et nooremana unistasin modelliametist, kuni jõudis kohale, et üle 164 cm ma tõenäoliselt ei venigi), kuid Bebe Organic oli uskumatult ilus bränd ja kuna õelaps sinna läks ja õde mindki kutsus, oli see meile koos nii tore kogemus, mida me ei unusta kunagi. Mälestuseks on meil nüüd kodus ka hiigelsuur karvane mängukoer, kelle mu laps Kaubamaja loosirattaga endale võitis. :D 

Hambad korda. Uhh... ütleme nii, et rasedus ja imetamine ei mõjunud mu hammastele just hästi, samuti ei tee seda purgikokad, millest ma lihtsalt ei suuda loobuda (kuid pärast viimast hambaarstil käiku olen neist siiski hoidunud). Ma olin tohutult rumal: nägin ja tundsin hambas auku, aga arstile koheselt ei läinud. Osalt ei tahtnud, teisalt ei raatsinud. Olukord päädis lõpuks sellega, et probleem läks suuremaks, maksta tuli kordades rohkem ja noh... polnud mina rahul ja polnud arst rahul, kuid nüüd on mul kindel plaan igal kuul hambaarsti külastada kuni iga viga mu suus saab parandatud. Nii et kui ka keegi teist pole ammu hambaarstile "aa" teinud, siis äkki oleks aeg? Olgem ausad, tervis ON kõige olulisem vara ja oma keha tuleb hoida korras nagu maja, milles elad. p.s. Mina käin Postimaja Hambakliinikus (NOT sponsored :D) ja seal on väga professionaalsed arstid, lisaks asukoht ideaalne: pärast hambaarstivisiiti saad endale H&M-ist midagi preemiaks osta (või siis pigem mitte, sest kogu raha läks hambaarstile).

Millised hetked märtsikuust teil kõige eredamalt meelde on jäänud? :)


7 comments

 1. Kust Küprose piletid leidsid?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Lähme paketiga, mille leidsin Novatours lehelt.

   Delete
 2. Nii kummaline on see kommenteerimise kogemus, sest see nõuab julgust. Võiks kuidagi lihtsam olla. :D Aga ikka mõtlen, et kõik loevad ja... Samas mulle endale meeldib, kui mu postitusi kommenteeritakse ja seepärast ikka kommenteerin ka, mis sest, et ma ei tea, kui palju inimesi seda lõpuks loevad.

  Väga tore postitus! Suure reisihuvilisena loodan, et kajastad Küprose reisi ka blogis. Hammaste meeldetuletamine on ka väga hea, aitäh! Läheb To Do listi. Enda märtsikuu kohta võiksin öelda nii palju, et oli produktiivne, plaanime pulmi ning paljud asjad said tehtud (kaasa arvatud pulmareis!). Teiseks suureks saavutuseks oli selle aasta Suure Reisi lennupiletite ära ostmine, mida ma lihtsalt ei jõua ära oodata. Koristatud sai samuti, aga vaatasin ise ka, et riideid peaks ikka vähemaks võtma, palun tee jah see kapselgarderoobi postitus!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Suur aitäh Sulle, et kommenteerid! Lubasin blogis nüüd ka anonüümselt kommenteerida, sest sain aru, et varasem süsteem oli ka pisut liiga keeruline ja paljud pidid seetõttu kommenteerimisest loobuma.

   Kindlasti kajastan reisi ka blogis, kujutan ette, et seal saab teha imelisi pilte ja seda kõike tahaksin ka lugejateni tuua. Ja kui mulle endale Küpros meeldib, innustada ehk ka teid seda kui reisisihtpunkti kaaluma. :)

   Palju õnne saabuvate pulmade puhul, väga põnev aeg! Ja oh, reisimine on põnev niigi, ei kujuta ette, kui lahe on veel Suure Reisi ootamine! Et kõik sujuks ilusti! :)

   Ja aitäh tagasiside eest, hakkan siis vaikselt sellele kapselgarderoobi postitusele mõtlema.

   Delete
 3. Nii tore postitus. Kirjuta edaspidigi vahelduseks selliseid, kui aega saad :)
  ja kapselgarderoobi postitus ootan minagi.

  ReplyDelete
 4. Nii tore uut liiki postitus! 🌸🌸🌸

  ReplyDelete
 5. Mulle ka väga meeldis selline kokkuvõttev postitus ja minumeelest võiks see küll igakuine olla :) Postimaja Hambakliiniku kohta on ka minul ainult kiidusõnu öelda, ei ole kuskil tundnud nii sõbralikku suhtumist ja arstid on kõik väga professionaalsed. Minu hambaarsti hirmust pole küll midagi järgi jäänud enam igatahes :)

  ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.