Uusi ilutooteid lisandub mu sahtlitesse ja riiulitele pea iganädalaselt, kuid sageli jäävad need tähelepanuta või ei avalda mulle erilist muljet. Olgem ausad, olles juba tubli koguse aastaid ilublogiga tegelenud, on ka latt aina kõrgemale tõusnud ja iga kreemipotsik või huulepulk mulle enam muljet ei avalda. Kindlasti mängib siin rolli ka vanus, sest kipub nii olema, et aastatega hakkad rohkem soovima kvaliteeti, tõhusaid koostisosi ja killukest luksust ja iga sest-see-on-odav-ja-lõhnab-hästi šampoonipudel või mul-seda-tooni-ju-pole küünelakk toidupoes enam su ostukorvi ei jõua. Vähemalt minuga on nii. Samuti ei vaimusta mind enam iga uus ilumaailma väljalase, sest tean juba üsna täpselt oma eelistusi ja vajadusi. Viimase kuu jooksul olen aga tutvust teinud nii mõnegi üpris imelise ilutootega, mis tõepoolest väärib ka teile tutvustamist. Hakkame pihta: 


Veebruaris sain abikaasalt sünnipäevaks oma esimese Chaneli parfüümi ja ma pole vist kunagi ühegi lõhna üle nii elevil olnud kui selle. Chanel Gabrielle meeldis mulle esimesest kokkupuutest peale vä-ga ja soovisin, et sellest saaks mu n-ö väljapeetud parfüüm, mida kannan vaid väljas käies ja erisündmustel. Ehkki parfüüm on mul olnud juba kaks nädalat, imetlen ja nuusutan ma seda endiselt vahel ka lihtsalt niisama. Mu väike õndsuseasi, nagu Madlikesel ja Liisbetil (kes teab?).


Estee Lauder Advanced Night Repair seerum oli minu jaoks kuskil pjedestaali tipus juba enne kui ma üldse rohkem kosmeetikat kasutama hakkasin. Juba enne kui ma üldse teadsin, mis asi on seerum.  Olgem ausad, enne kui ma üldse näokreemigi omasin. Mu vanem täditütar mainis kunagi ammu-ammu, et kui ta saaks ükskõik millise ilutoote, tahaks ta just seda ning kuna olin temast tugevalt mõjutatud ja võtsin teda ilu ja moe eeskujuna aastaid, otsustasin ka mina, et ühel heal päeval... Nüüd on see üks hea päev käes. Ise ma seda osta siiski ei raatsinud ja kui Estee Lauder seerumi mulle lihtsalt PR-kingitusena saatis, siis... ütleme nii, et olen blogimise jooksul saanud kindlasti vähemalt sada pressipakki ja see on kusagil väga kõrgel tipus, sest minu jaoks pole tegu ainult toote, vaid justkui mingi finišiga. Jäi vaid üle palvetada, et see seerum mulle ka sobib ja pean tõdema, et seni tundub väga hästi sobivat. Sel on üpris tugev lõhn ja minu meelest kulub seda korraga rohkem kui tavaliselt taolisi tooteid, kuid mõistan, miks see on tuhandete naiste öine lemmik. Pikemalt hetkel ei kirjutakski, sest tahaksin sellele mingi hetk pühendada päris omaette postituse, kus võtan täpsemalt kokku, kas ta on oma hinda väärt või mitte.


Kas te teate sellist Rootsi blogijat nagu Isabella Löwengrip? Mina, ehkki rootslannad on ühed mu lemmikuimad blogimaailmas, ei teadnud. Kui mulle saadeti aga tema brändi Löwengrip Care & Colour tooteid proovimiseks, tegin uurimistööd. Need tooted on mõeldud tundlikule või allergiale kalduvale nahale (check!), mis peab palju kokku puutuma kuiva ja külma õhu vaheldumisega (check!). Tooted lubavad olla ka  kõrgekvaliteedilised ja tõhusad, samas naha vastu õrnad (mulle sobib). Ja mis ma oskan öelda. Ei juhtu sageli, et ma uut näokreemi proovides vaimustusse satuks (kreem on kreem... ei?), kuid Löwengrip niisutav ja rahustav näokreem meeldis mulle juba esimesest kasutuskorrast väga. Peale kena luksusliku pakendi ja imehea lõhna on sel siidiselt pehme tekstuur, nii et nahk jääb absoluutselt sama pehme kui mu üheaastase pojakese pepu. See ei ärrita mu üpris kapriisset nahka ja viimasel valitsevat rosaatseat ning sobib väga kenasti ka meigi alla. Olen selle näokreemiga absoluutselt väga rahul ja juba ette kurb, et see ühel päeval otsa saab, sest hind toob väikese pisara silmanurka. Aga mida vanem ma olen, seda vähem järeleandmisi ma näonahahoolduses teen, nii et pole välistatud, et selle kreemiga liitub peatselt ka sama sarja seerum. Eriti kuna mõlemad sobivad nii päevaseks kui õhtuseks kasutamiseks.

Praeguseks kõik. Püüan sihtida nii, et järgmised tooted, millest kirjutan, oleksid veidi taskukohasemad. :D

Post a Comment

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.