Mu tänane wishlist on üpris utoopiline, sest siin on enam kui 1500 € väärtuses tooteid ja kui mul oleks hetkel 1500 €, ostaks ma selle eest teleka- ja diivanilaua, kummutid, lampe ja vaipu. Jah, me elame endiselt suhteliselt lagedas kodus, sest otsustasime panna kõik imeilusa köögi ja kvaliteetse diivani alla (mis loodetavasti varsti saabuvad) ja kõik muu võtta ette tasapisi. Aga... a girl can dream

Alexander Wang Rockie kott on veidi väiksem versioon nende klassikalisest Rocco'st, mis, ehk mäletate, on mu unistuste kott juba ei rohkem ega vähem kui kuus aastat. Ühel päeval... :D

Chanelle Gabrielle parfüümi nuusutasin ma hiljuti Kaubamajas ja mõtlesin, et sellest peab saama mu uus klassikaline igapäevaparfüüm. Siis nägin ma, et juba 30 ml pudelike maksab 102 eurot. Ja teate, mis ma siis tegin? Piserdasin seda ruttu endale veidi sallile ja lahkusin. :D 

Acne Studios Chelsea saapad on olnud mu unistuste saapad juba aastaid, kuid hind ei ole kutsunud neid ostma. Samas olen nende aastate jooksul ribadeks kandnud mitu paari odavaid sarnaseid saapaid, nii et kvaliteetsesse paari investeerimine oleks tegelikult ju igati õigustatud? Kannan sellist stiili saapaid reaalselt aastaringi ja iga riietusega.

Triibulised pluusid on olnud mu lemmikud nii kaua kui end mäletan ja triibuline topp + mustad kitsad teksad + ülalmainitud stiili saapad ja nahkjakk on mu meelest absoluutselt kõige veatum ja kenam look. Ühtäkki on aga kõik triibud mu kapis topiliseks kulunud, välja veninud või endale mõne pesus mitte maha tuleva beebitoidu pleki soetanud, nii et on aeg uute jaoks! See õhuke sviiter Lindexi SS18 kollektsioonist lausa karjub mu nime.

Must soni. Mäletate kui sonid moes olid? Tähendab, ma tean, et nad on seda taas ja juba mõnda aega, aga mäletate kui nad viimati moes olid, koos triibuliste põlvikute ja skater-tossudega? Kui nad moest läksid, mõtlesin ma, et never again, aga siin ma olen ja ootan, et see Lindexi müts kauplustesse jõuaks.

Slogan-särgid. Mina, kes ma olen lisaks triipudele ka suurim lahedate kirjadega t-särkide fänn, avastasin, et mu kapis pole hetkel ainsatki cooli kergelt over-sized särki, mida kanda nii teksade kui seelikutega, nii saabaste kui tossudega. Seegi viga tuleb parandada ja H&M Femme-särk kõnetas mind kohe. 

Ja ongi kõik. Ja lubage korrata: a girl can dream! Millest materiaalsest teie praegu unistate?

1 comment

  1. Mulle on ka need Acne Jensen saapad juba pikalt silma jäänud ent hind on alati otsustavaks saanud. Paar päeva tagasi ostsin aga &OtherStories Chelsea saapad mis pea samasugused välja näevad ent hind on 4x soodsam. Loodetavasti teenivad need mind truult :)

    ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.