Kui ilubrändid tulevad välja uute toodetega, tekitab see minus elevust niigi (v.a kui tegu on järjekordse liquid huulepulgaga - see kaev on mu meelest juba ammu tühjaks pumbatud :D), kuid kui uudiseid on mõnel su lemmikbrändil, siis olen vähemalt mina see, kes ummisjalu sellega tutvuma joosta soovib. Olen juba aastaid lojaalne meie lõunanaabrite looduslikule kosmeetikafirmale MÁDARA: armastan nende näomaske, näopesuvahtu, pesugeele, kätekreemi, näoõlisid, -seerumeid ja kreemi… You get the point! Hiljuti tegid nad koostööd soomlanna Noora Shingleriga, ökoelustiili propageeriva blogijaga ning lansseerisid kolm toodet, mis ideaalsed meie põhjamaisesse kliimasse: pihlakaga vitamiinitilgad ja näokreemi ning nõgesega kehakreemi.

To me, new beauty launches are always exciting (except when it’s another liquid lipstick launch - what else is new? :D), but if it’s something from my favourite brand, I basically run to see and try it. Latvian natural cosmetics brand MÁDARA has been in my heart for many years now: I truly love most of their products! Recently they collaborated with Finnish blogger Noora Shingler to launch three new products: Pihlaja* drops, Pihlaja face cream and Nokkonen body lotion. Today I’ll introduce the first two that I’m also planning to try out myself.

*"pihlaja" is Finnish for rowanPihlaja Glow Booster tilgad on tänu pihlakale A, C ja E vitamiinist pungil, aidates võidelda kortsude ja vabade radikaalidega, lisaks sisaldab see toode igati vajalikku gamma-linoleenhapet ja priimulaõli, mis mõlemad aitavad vähendada nahaärritusi, samal ajal nahka rahustades. Tilkasid võib kasutada eraldi või koos oma lemmiku näokreemiga, et pakkuda nahale veelgi rohkem niisutust. Sama sarja enda kreem on samade vitamiinide, gamma-linoleenhappe ja priimulaõliga täiustatud ning lubab sobida igale nahatüübile.

Pihlaja Glow Booster drops promise to “power up the skin with moisture, luminosity and glow for visibly plumper, smoother skin.” The drops have vitamins A and E to rejuvenate and protect the skin from pollution and environmental damage. They also have soothing GLA (gamma Linoleic acid) and evening primrose oils to minimize irritation and soothe the skin. The drops can be used alone or together with your favourite moisturizer for extra hydration. Or if you’re still looking for a favourite moisturizer, maybe give Pihlaja one a go: it has the same great vitamins and oils as the drops, so they will work perfectly together!

Kuna olen võtnud enda “ülesandeks” teid ilumaailmaga kursis hoida, oli mul õnne lahkelt MÁDARA-lt kõik need tooted kingituseks saada. Asun enda omi huviga kasutama ja hoian teid kursis, kuidas need mulle tunduvad. Tundes MÁDARA-t, tahaks uskuda, et pettumust need tooted mulle ei valmista. Kui teilgi on huvi, siis kõik kolm toodet on nüüd kenasti ka Eestis saadaval.
NB! Kui teile meeldivad sellised uusi ilutooteid tutvustavad postitused (ehk siis mitte ainult arvustused, lemmikud jms), klikake postituse all vasakul olevale südamekesele, et teaksin teid teinekordki nendega rõõmustada. Aitäh! :)

Since it’s my “duty” to keep up with the beauty world and keep you guys posted about my discoveries as well, I was generously gofted these products by MADARA, but you can get your hands on them in Estonia and Finland!
NB! If you like these kinds of posts, please klick on the little heart at the bottom of the post, so I know to make more of them in the future! Thank you! :)

2 comments

  1. Olen suur Madara toodete fänn ja ei suuda ära oodata, et neid juba proovida saaks! ☺️

    ReplyDelete
    Replies
    1. Tore kuulda, et minusuguseid fäne on veel! Tõepoolest, ma olen nii vaimustuses neist toodetest ja faktist, et need meile nii lähedal valminud. :)

      Delete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.