Uusi trendikaid söögikohti kerkib Tallinnas nagu seeni pärast vihma, kuid mina olen pigem see laisk väljas käija, kes tahaks, et kõik oleks käeulatuses ja lähedal ning uue söögikoha avastamiseks trammile astumine ja pikalt seiklemine pole just mokkamööda. Seega on mul nii-nii-NII hea meel, et Rotermannis on nüüd toidutänav, mis rahuldab niivõrd paljud isud, et ma ei pea linnas viibides enam pikalt mõtlema, kuhu kanti sammud seada. Mul oli plaanis õe ja Triinuga külastada kaheksat toidukohta Rotermannis, kuid siis murdis neeruvaagnapõletik mu peaaegu kaheks nädalaks siruli maha (uhh, see haigus oli nii vastik, et ma ei taha meenutadagi, aga kahel ööl olin näiteks täiesti veendunud, et annangi otsad), nii et mina jõudsin sisse astuda nelja. Õigupoolest tundsin end kehvasti juba siis, millest annab tõestust napp pildimaterjal. Loodan, et andestate ja saate söögikohtadest siiski veidi aimu. :) 
Igati tublide neerudega Miramii ja Triinu käisid aga agaralt kõik läbi ja võite nende kogemustest lugeda nende blogidest. :D


Mainisin, et isu saab rahuldatud kõikvõimalike soovide korral ja nii see tõepoolest on. Kerge salat või bagel ootab näiteks Ruby's. Käimata jäi mul Puree's, kuid nende värsked mahlad pidid igatahes imehead olema, nii et kui oled kesklinnas ja vajad väikest vitamiinisüsti, siis Puree igatahes ootab. 


Kui on tuju lihtsalt kosutava kohvi ja pilvepehme kaneeli- või kardemonisaia järele, tasub sisse astuda RÖST-i, kus sind tervitavad mõlemad, lisaks mõnus newyorgilik atmosfäär. Akna all on ka pikk laud pukkidega, kus oleks ideaalne sõbraga väike catch-up teha või hoopis koos arvutiga produktiivselt aega veeta.


Suure tex-mex toidu austajana oli mul hea meel külastada ja Taqueria't, mis pakub taco'sid, quesadillasid ja rohkelt põnevaid kokteile, olles nõnda ideaalseks kohaks, kus seltskonnaga veidi meeleolukamalt aega veeta. Päevaseks lõunakohaks jäi see minu jaoks ehk veidi liiga pimedaks ja pigem näeksin end seal mõnel nädalavahetuse õhtul. Toidud olid muidugi head ja teenindajad imetoredad. 


Kõige põnevama mulje jättis mulle FLAMM:, mille menüüst leiab flammkuchen'id... tõlkes... leegikoogid? Need küpsetised meenutavad välimuselt pitsat, kuid pole seda oma olemuselt mitte: tainas on oluliselt mõnusam ja õhulisem ja katted põnevamad. Lisaks flammkuchen'itele on FLAMM:-is ka muljetavaldav veinimenüü, nii et tegu on ideaalse kohaga, kus natuke aeg maha võtta ja häid maitseid nautida. 

Kas olete juba Rotermanni toidutänavat külastanud? Millised on teie muljed ja lemmikud?

Post a Comment

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.