Veedame viimaseid nädalaid oma praeguses kodus ja juba varsti (pärast väikest vahepeatust mujal) astume sisse oma uue kodu uksest. Kui meie praegune "kahe noore kodu" on valdavalt mustvalgetes-hallides toonides ja superminimalistlik, siis lapse saabudes oleme hakanud üha enam tundma puudust kodusest hubasusest. Seega on uues kodus musta vähem ning lubame sinna kreemjat valget, beeži ja rohkelt puitu. Koostöös Ülemiste keskuses asuva ALANDEKO sisustuskauplusega valisime sinna juba nii mõnegi ilusa asja.


ALANDEKO on kauplus, kus on väga kerge segadusse sattuda, sest seal on absoluutselt kõike ja absoluutselt igas stiilis. Ja tooteid on palju - vankriga manööverdamine oli enamikes vahedes keeruline ja osades võimatu... ja meil polnud tegelikult isegi vanker, vaid turvahäll raamil. Seal on mööblit, vaipu, nõusid, kunsttaimi, rätikuid, linu, korve, vaase, kelli ja rohkelt dekoratiivelemente. Päris palju on ka igasugust pudi-padi, kuid kui see pole sinu stiil, tuleb osata lihtsalt osavalt ringi vaadata ja leiad midagi täpselt enda koju, olgu su stiil puhas ja lihtne, modernne, romantiline või vähe eklektilisem. Näiteks mu õe Miramii blogist saate näha tema valikuid


Kusjuures hinnaklass on ALANDEKO-s pigem soodne. Me valisime oma uue koju vannituppa puuvillast ja bambusest pehmed rätikud (neli suurt ja kaks käterätikut ning üks väike näorätik), kaks punutud korvi, kaks väikest lillekorvi, puidust lõikelaua, bambusest salatikausi ja kaks serveerimisalust, väikese puhastusharja ning imeilusa ehtekarbi (mõtlesin sellega koos teha postituse oma ehtekollektsioonist - oleks see miski, mis teid huvitaks?) ja arve jäi napilt alla 200 euro. Kuna olime koos lapsega ja kogu valik oli sel hetkel lihtsalt ülevoolav, plaanin mõne aja pärast tagasi minna. Kummitama jäid veel mõningad puidust köögitarbed ja tahaksin ka vaipadele hoolsama pilgu peale visata. 

Kellel kodu sisustamine pooleli või kes otsib kingitust, kuid ideid napib, siis soovitan ALANDEKO-sse julgelt sisse astuda. Nagu mainitud, asub see Ülemiste keskuses, kuid neil on olemas ka veebipood alandeko.ee. Mina isiklikult soovitaksin pigem kauplusesse kohapeale minna ja asju oma käega katsuda-silmaga vaadata. Pealegi, kuni augusti lõpuni saate oma ostult -15% kui mainite kassas minu nime (Anna Elisabeth :D). 


For my lovely English readers:

In collaboration with ALANDEKO I chose some new beautiful & cosy pieces for our new home which we will move into very soon! They have a super wide selection of things and pretty much everything you can imagine a home needs: furniture, carpets, dishes, clocks, all sorts of kitchen utensils and tools, lamps, storage boxes and soooo many decorative pieces. We chose fluffy towels and woven baskets for our bathroom, some wooden platters and other cute things. For example we also found a beautiful jewelry box and I'm thinking of doing a "What's in my jewelry box?" post with that - is this something you would be interested in? :)

Post a Comment

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.