Mu senine läbi aegade lemmik kätekreem on L'Occitane shea sarja oma. Alustades mõnusast lõhnast ja lõpetades imeliselt niisutatud ja pehmete kätega, on tegu kreemiga, mis pole põhjuseta korduvalt erinevaid lemmikute tiitleid võitnud ja lugematu arvu inimeste kodudesse-käekottidesse jõudnud. Kuna mul just ülemäära kuivad käed pole, ei vaja ma aga pidevalt nii tõhusat niisutust ja jätan 20% sheavõi koostisega kreemi mind pigem öökapile ootama. Päevasel ajal meeldib mulle kasutada midagi kergemat ja midagi, mis lõhnab nii nagu hõljuks mu ümber veel mahe parfüümipilv. Hästi lõhnava kätekreemi pealekandmine päeva jooksul on hea moodus end veidi lõhnastada ka siis kui hommikul piserdatud parfüüm on nahalt juba ammu lendu tõusnud. 


L'Occitane valikus on ohtralt erinevaid imehäid kätekreeme (pojengi, roosi, lavendli, mandli jt), kuid minu lõhnavaks lemmikuks osutus vaieldamatult kirsiõie aroomiga kreem. Ka see sisaldab sheavõid ja lisaks E-vitamiini, samas imendub kiiresti, jätmata käsi kleepuvaks. Ja see lõhn... ahh, see lõhn tekitab koheselt isu külma kirsilimonaadi järele, sest see on lihtsalt niivõrd mahlane ja isuäratav.
Ja mu viimane lemmik külg L'Occitane kreemide juures on see, et neid on võimalik osta 30 ml suuruses, mis tähendab, et ka väikese käekoti kasutajatel on võimalik tuub endaga päevaks kaasa võtta.

Mis on teie hetke või läbi aegade lemmik kätekreem? Kui agarad käte kreemitajad te üldse olete? :)For my lovely English readers:

L'Occitane is my first stop whenever I need a new hand cream. Their shea and almond ones are absolutely amazing, but when I need something not as heavy as shea, I tend to go for lighter creams with sweet and fresh scents. They make sure that when I apply them throughout the day, my hands feel soft and not sticky or overly moisturised, plus I LOVE L'Occitane scents. My current favourite is their Cherry Blossom hand cream, I just can't get enough of this scent. It instantly makes you feel thirsty for some cold cherry lemonade. :D

1 comment

  1. Minul on eriti talvel kätel niiiniii kuiv nahk, et lausa lōheneb ☹️ Suvel ei ole probleemi, aga pole siiani veel ühtegi kreemi leidnud, mis mu lootusetut olukorda talvel parandaks, peakski sammud Kaubamajja Loccitane'i järele seadma... Lemongrass House'i kätekreemid on ka iseenesest hästi mõnusad ja looduslikud, töö juures on alati vähemalt üks lahtine tuub olemas, hea päeva jooksul kasutada, pole endale eraldi potsikut vajagi 😆

    elokumel.blogspot.com

    ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.