Hetkel olen juba kolmandat päeva valutava selja ja kõrge palavikuga siruli, kuid enne niimoodi väetiks jäämist jõudsin sel nädalal päris palju ringi tormata. Näiteks astusime õega kiiruga läbi (kiiruga, sest meie kallid kaasad ohverdasid oma tööpäeva hetki, et pisiputukaid valvata) Polhemi showroomist, et visata pilk peale nende uutele ja vanadele brändidele. Kõigesse ma oma kiirvisiidil süveneda ei jõudnudki ja eks aeg annab avastamist, aga mõningaid muljeid-mõtteid jagan nüüd ka teiega.
Ehkki pildistasin kohapeal ka ise, kasutan seekord fotograaf Meisi Volti fotosid. Ma lihtsalt ei jaksa praegu oma pilte sorteerida ja töödelda. :(

Kohe sissekäigu juures ootas mind tõenäoliselt kogu mu showroomi suurim lemmik: M.A.C kosmeetika. Mis parata, juba aastaid tagasi see bränd mu südame võitis, sest kui kellelgi on kenad minimalistlikud pakendid, suurepärane toonivalik ja kompromissitu kvaliteet, lisaks vastutustundlikkuse põhimõte brändi tegevuses, siis mida enamat ühelt meigifirmalt oodata? Sel korral olid väljas Eestis enim müüdud jumestustooted ja rivistuses oli nii mõndagi, mida ma isegi palavalt proovida sooviksin: Fix+ sprei, Strobe kreem, jumestus- ja peitekreemid ning nii mõnigi ideaalselt sügisesse sobiv huuletoon: minu südame pani kõige tugevamini põksuma "Mehr".


Kuna hetkel on mu elus kolimine ja seega ka kodu sisustamine väga teemas, vaatasin huviga, mida Stockmann sel sügisel pakub. Mõnusad pastelsed toonid ja naturaalsed materjalid köitsid koheselt mu pilku ja kuna me ei plaani uut kodu enam nii karmilt mustavalgena hoida (ühel hetkel muutus see minu jaoks igavaks, jahedaks ja pigem iseloomutuks), tahaksin hea meelega meie uude pesasse lisada veidi rohkem mahedaid ja naturaalseid toone. Stockmanni koduosakond on alati üks mu lemmikuid olnud ja usun, et satun sügisel uue kodu jaoks šopates sinna sageli.

Leidsin River Islandi britilikust sügiskollektsioonist nii mõndagi, mida ka enda seljas hästi ette kujutaksin, eetkätt pildil piiluva paksu halli kudumi, mis sobiks lihtsalt nii-ii paljude sügistalviste komplektide juurde. 


Kas teadsite, et LUSH avas sel nädalal kaupluse ka Ülemiste keskuses? Kõigile šopingugurmaanidele on see igatahes imeline uudis, sest nüüd saab oma lemmikuid looduslikke ja magusaid näo-, keha- ja juuksehooldustooteid soetada mujalt kui Foorumi keskusest (mis on minu jaoks alati olnud pigem tüütu kõrvalepõige ja olen alati imestanud-mõelnud, miks neid üheski ostukeskuses pole). Ehkki LUSH on enim tuntud oma värviliste seepide ja sisisevate vannipommide poolest, on minu lemmikud olnud alati nende vähe lihtsamad tooted nagu kehakreemid ja näomaskid (Ro's Argan kehapalsam ja Mask of Magnaminty puhastav näomask on juba pikalt mu kaks lemmikuimat LUSH-i toodet).

Ülalolev hall Parfois kott sobib saabuvasse sügisesse (tegelikult ka kevadesse) imeliselt, näen seda vaimusilmas juba paaris mõne mõnusa kudumi või heleda mantliga. Üleüldse on Parfois valik niivõrd lai, et on võimatu sealt endale mitte mõnd lemmikut leida. Sel sügisel meeldib mulle väga ka nende folgilike ehete ja suurte sallide valik.

1 comment

  1. Tere. Kahjuks ei ole M.A.C kosmeetika vastutustundlik, kuna testib oma tooteid loomadel. See, et nad oma pakendeid taaskasutavad ei kompenseeri loomadel testimist.

    ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.