Ma ei mäletagi, millal ma esimest korda New Vintage by Kriss ehteid nägin, kuid tema Time To Rock kiviga käepaelad võlusid mind kohe. Olin siis madala palgaga tudeng ja mõtlesin: "Ühel päeval... " Aeg möödus ja ehteid imetlesin endiselt, kuid ostmiseni ei jõudnudki. Mulle kusjuures ei meeldigi iseendale ehteid osta. Nüüd aga ehib mu rannet ometigi üks tema kivi ja nahadisainer Kadri Kruus on sellele kinnitanud kauni roosakulla nahkpaela. 


Kivi ja paela õrn-naiselik ja mündine kooslus on aga inspireeritud Domino küpsistest. Just Fazeriga koostöös sündiski see erikollektsioon, kus kivina kasutatud amasoniiti ja paela sellele võimalik valida kolmes värvitoonis: roosa kuld, hele- ja tumeroosa. Mina läksin kuldse teed, sest suvise päevitusega, mis mul imekombel endale tekitada on õnnestunud, sobib see absoluutselt imeliselt!

Mündikarva amasoniit meenutab helgelt piparmündise täidisega Domino küpsiseid (minu lemmikud), kuid lisaks sümboliseerib see kivi midagi palju enamat: tasakaalu, harmooniat, tõde, rahu ja eneseväljendust. 


Keda see ehe kõnetab, sellele on mul mitu head uudist. Esiteks, ühe sellise ehte loosin välja ka oma Instagramis (@annnaelisabeth) juba täna õhtul. Teiseks, neid ehteid saab soetada ka www.nvbyk.com ja esimesed 50 ostjat saavad ka Domino küpsistega suu magusaks. Ja magusate uudistega kursis olemiseks soovitan hoida silma peal ka Fazer Eesti Facebooki leheküljel.

p.s. Mul oli plaanis ehet pildistada KOOS Domino küpsistega, kuid see õnnestus mul vaid Instagramis. Blogipostituseni jõudsin hiljem ja selle ajaga, käsi südamel, õnnestus mul kõik enda küpsised ära süüa. Olgu, ühe karbi viisin sõbrale. :D

2 comments

  1. Tere!
    Olen alati arvanud,et ma pole seda tüüpi,et nö." reklaami ohvriks langen",aga pean tunnistana,et juba mitmes kord siia blogisse lugema tulles leian eest sissekande esemetest,mis mind kõnetavad.Nii olen juba endale ostnud Triwa käekella ja see on minu absoluutne lemmik aksessuaar.Ja nüüd siis see käevõru! " Need käevõrud" peaks ma ütlema,sest käisin neid kõiki netipoes nillimas.Ahhhh!Nii ilusad ja maitsekad! Tänud neid tutvustamast!

    ReplyDelete
  2. Tohutult kaunis ehe, kahju ainult et päris krõbeda hinnaga :)

    ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.