Mul on üpris suured silmad, seega meigibrändide lubadused kõikvõimalike tušide ja laineritega mu silmi avada kostavad mulle kui kurtidele kõrvadele... Mis aga ei tähendaks, et ma poleks siiski huvitatud veatust lainerijoonest, volüümikatest ripsmetest ja kaunist kulmukaarest. Just neid lubas mulle Lancome uus Monsieur BIG sari, millega kuller hiljuti ukse taha hiilis. Kinkisin oma südame ja kingin iga mõne kuu tagant ka oma eurod Maybelline Lash Sensational tušile ja olen alati valmis põnevusega proovima, kas sellest üldse on midagi etemat. Mustale vildikaotsaga lainerile on mu meigikotis alati koht ja enim intrigeeris mind Monsieur BIG kulmupliiats, millel teises otsas loomulikuks tulemuseks hajutav pintsel. Panin seega kõik tooted proovile, et teiegi teaksite, kas ja millele sellest uuest sarjast tasub käpp peale panna. 

Toodetel on musta-roosakirju pakend, mis on minu maitsele veidi liiga girly-girly (meigitoodete puhul meeldib mulle üleni must või musta-kuldse kombo, aga see on lihtsalt isiklik kiiks ja eelistus), kuid samas Lancome'ile, kes on alati veidi edevamaid pakendeid teinud, igati omane. Silmalainer on mul toonis Jet Black ja see tõepoolest on absoluutselt süsimust ja pigmendi üle ei saa grammigi kurta. Lainer kuivab hetkega ja kui seda käeseljal proovisin, siis sõrmega nühkimisest joon välja ei teinud. Lainer jääb pigem läikiv kui matt ja vildikaots on üpris jäme, seega soovitaksin seda pigem neile, kes eelistavad paksemat ja dramaatilisemat lainerijoont, vaevuaimatavat kitsast tulemust on sellega keeruline saavutada.

Ripsmetušš lubab olla ekstratugeva pigmendiga, anda supervolüümikad ripsmed ning püsida veatult terve päeva. Kõlab ju hästi, samuti meeldib mulle asjaolu, et ka selle harjased on üpris volüümikad. Kellegi teise ripsmeid on sellise otsaga ehk keeruline värvida, kuid enda peal kasutamiseks meeldivad mulle just sellised "kobakad" harjad, sest kogemus on näidanud, et need tõepoolest annavad ka rohkem volüümi, samas kui peenikeste kummiharjastega tušid pigem eraldavad ripsmekarvu. See tušš muutis ripsmed tõepoolest väga tihedaks, samas ka pikendas, nii et volüümitušiks võib Lancome seda uhkusega nimetada. Ja mis parim: see toimis juba esimesel kasutuskorral suurepäraselt. Uut lemmikut sellest aga siiski ei saanud. Ehkki tušš annab wow-ripsmed, saan ma Maybelline'iga veidi puhtama tulemuse, Lancome muudab ripsmekarvad ka otstest jämedaks, samas kui Maybelline tušiga võib vahel jääda mulje, et kannan hoopis kunstripsmeid. 


Ma pole kulmude osas just kergelt muutustele avatud: Artdeco puuder ja lihtne kulmupliiats (juba pikemat aega Chaneli oma) on minu go to ja naljalt ma kulmudega ei eksperimenteeri, sest pean neid niigi kõige tülikamaks osaks meigirutiinis (Muide, olen kaua kaalunud mõnd kulmude püsivärvimise varianti, kuid pole midagi usaldusväärset veel leidnud... Soovitusi?). Monsieur BIG kulmupliiats erineb kõigist kulmutoodetest, mida seni proovinud olen. See on paksem (nimigi ütleb crayon ehk kriit), kreemjama tekstuuriga ning pliiatsi teises otsas on pintsel, millega tulemust veatumaks hajutada. Proovisin selle järele ja.. hmm. Tegu on tootega, mida soovitaksin pigem neile, kellel juba on tugeva pigmendiga ja tihedad kulmud ning kes soovivad neid vaid kergelt tumedamaks toonida. Aga n-ö kulmude algusest peale joonistamiseks pole see just parim valik. Pliiats on kreemjas ja supertugeva pigmendiga, nii et seda tuleb kasutada väga (ja ma mõtlen VÄGA - puudutasin sellega vaevu nahka) õrna käega, et tulemus ei jääks liiga tere-mul-on-markeriga-joonistatud-kulmud-ja-see-on-nii-õudne. Ja kreemja tekstuuri tõttu pole tegu ka kõige püsivama tootega, ehkki pakend lubab 24-tunnist tulemust. Tõmbad korra sõrmega üle ja kulm tuleb kaasa. Kes teab, võib-olla ei osanud ma seda siis õigesti kasutada (mul oli ka jumestuskreem all), aga jään praeguseks jätkuvalt puudri ja kuivema pliiatsi juurde. 

Kõik kolm toodet on kvaliteetsed ja teevad oma tööd hästi, sõltuvalt muidugi sellest, mida neilt oodata. Raske öelda, mida siit enim soovitada, sest inimesed ja nende soovid on erinevad. Näen ennast kasutamas tušši ning ka lainerit kui tunnen puudust jämedamast lainerijoonest, kulmupliiatsile annan võib-olla tulevikus uue võimaluse.

3 comments

 1. Kulmu-kriit tundub sarnane toode nagu l'orealil samuti tootevalikus on. Kuigi mul endal värvi kulmudel on piisavalt ei saanud antud combo ka minu lemmikuks tooteks, kuna kulmu kujundamiseks on antud toode veidi rohmakas. Aga kuna toote värv on hea siis kannan seda peale kulmupintsliga ning kasutan hetkel puudri asemel :).

  ReplyDelete
  Replies
  1. Väga hea mõte, proovisin ja nii töötab tõepoolest paremini. :) Aitäh!

   Delete
 2. https://www.facebook.com/pg/beautybartallinn/photos/?tab=album&album_id=667221666695845
  Siit leiad imelised püsimeigitööd! :)

  ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.