Pole just palju ilutooteid, millest ma pikalt puudust oleksin tundnud... ja kui ka oli, siis järgmisel hetkel igatsetud toode juba "leiutati" ja sai laialdaselt kättesaadavaks (kuivšampoon, vedelad ja kauapüsivad huulepulgad... ). Miski, mis mind kui aktiivset jumestuskreemikandjat alati segas oli asjaolu, et jumestuskreemi polnud mugav kaasa võtta. Paratamatult kadus see suu ümbrusest ja ninalt pika päeva jooksul siiski mingil (või täielikul) määral ära ja ehkki abi võib olla ka hea katvusega puudrist, leidsin sageli, et nii on tulemus kuidagi kuiv ning eristub ülejäänud jumestusest. Nii jäi mulle kaks varianti: seesama päästa-mis-päästa-annab kohendamine puudriga või jumestuskreemi ja Beauty Blenderi kaasa võtmine. Viimast on aga väga nõme endaga kaasas kanda, sest ideaalis tuleks see pärast kasutamist siiski puhtaks pesta ja õhu kätte kuivama panna, mitte mustana meigikotti susata, et see seal siis ka kõik muud asjad ära määriks. Kerisin enda oma seega vahel tualettpaberisse. Väga glamuurne. Juba mõnda aega tagasi sain aga uue jumestuskreemi, YSL Touch Eclat Le Cushion omanikuks. Kuna toon oli mulle liialt tume, seisis see siiani kapis ja ootas suvist päevitust. Nüüd oleme aga lahutamatud ja wc-paberisse mässitud svammi, jumal tänatud, mu meigikotist enam ei leia.

Kuldses toosis on korralik suur peegel, svamm ja plastikkaane all padjake, millele vajutades pääseb jumestuskreem välja. Pakendi puhul võlub selle luksuslik välimus, küll aga võtab see kriimukesi ja sõrmejälgi enda külge nagu magnet, seega on kahju, et toosiga ei tule kaasa väikest sametkotikest, nii nagu pakub näiteks Chanel. Mulle meeldib, et padjake on kreemist eraldatud ja pole seega kogu aeg niiskusega kontaktis. Padjal on kaks poolt, millest üks peaks andma loomuliku ja teine katvama tulemuse. Olen ise kasutanud ainult katvamat poolt. Jumestuskreem meenutab suuresti tavalist YSL Touch Eclat kreemi, kui siis ehk veidi niisutavama konsistentsiga. Toode jääb näol pigem veidi kumav, väga rasuse nahaga inimestele ei soovitaks (või siis peaks selle kindlasti puudriga kinnitama). Jumestuskreemil on üpris tugev YSL-i toodetele omane puudrine lõhn ja tekstuurilt-tulemuselt on see väga värskendav ja niisutav, tulemus on loomulik, kuid samas sobib ka nõudlikumale kasutajale, sest seda võib peale kanda nii õrnaks ühtlustamiseks kui tugevama katvusega tulemuseks. 


Tegu pole just kõige uudsema ja uuenduslikuma tootega ilumaailmas, vedelaid ja kreemjaid jumestuskreemi kompakte on mitmetel ilubrändidel ja see konkreetne meenutab suuresti nt L'Oreal Nude Magique Cushionit, mida on palju kiidetud, kuid mida ma ise kasutanud pole. Mina kiidan oma YSL-i puhtalt sel põhjusel, et ta on minu esimene sellelaadne, sarnase kontseptsiooniga tooteid leiaks ilmselt paljudelt teistelt ja palju soodsamalt. Antud toote puhul küsitakse 15 grammi eest 45-50€, täitepakend on umbes 35€. Kes aga lisaks praktilisele ilutootele ja killukest luksust taga ajab, sellele soovitan kõnealust toodet kindlasti. 

NB! Ärge muretsege, kõik ei tule minu nimega, lihtsalt mulle kingiti selline variant. :D Vahel toimuvad YSL-i letis Kaubamajas ka graveerimispäevad, mil on võimalik enda iluostule midagi tasuta graveerida lasta. 

p.s. Täpsemalt saab inglise keeles toote ja selle kasutamise kohta lugeda ka siin.

Post a Comment

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.