See, et kosmeetikabrändid teevad koostööd tuntud inimestega, ei ole kellelegi enam eriline üllatus. Enamjaolt kipuvad nendeks nimedeks olema aga lauljad jt staarid, kes, olgem ausad, on kollektsiooniga seotud ehk vaid nii palju, et aitavad valida mõne tooni ja kasseerivad brändilt hiigelsumma võimaluse eest kasutada oma müüginumbrite heaks nende nime ja nägu. 
Üks mu lemmikuid kosmeetikafirmasid, Urban Decay andis välja aga hoopis huvitavama kollektsiooni. Kuna Urban Decay on algusest peale suhtunud meiki kui kunsti, ühendati ideed Ameerika kunstniku Jean-Michel Basquiati (1960-1988) omadega. Nii Urban Decay kui Jean-Michel eristusid oma algusajal kõigist teistest oma julgusega kasutada värve täiesti uudsel ja ebatraditsioonilisel moel. Nii erikollektsiooni pakendite illustratsioonid kui isegi toonide nimed on Basquiati loomingust.


Mul on kuhi neutraalseid meigipalette, kuid seni ei ainsatki värvilist. Ometi olen sellest puudust tundnud, sest vahel lihtsalt tahaks kuskile pisut särtsu lisada. Kas või ainult imenatuke silmanurka, välisserva või ripsmepiirile. Selles paletis on neid võimalusi mitmeid, olgu mul tuju kärtsroosa, lilla, laimirohelise või hoopis sügava sinise järele. Pigment on kõigil toonidel, nagu Urban Decayle omane, loomulikult suurepärane.
p.s. Kui keegi sooviks endale sellise cooli kujundusega paletti, kuid ei hooli tõesti kohe kuidagi kirjudest lauvärvidest, siis kollektsioonis on olemas ka neutraalsete toonidega palett. 

Post a Comment

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.