DRESS: LINDEX / SUNGLASSES & WATCH: TRIWA / BAG: ZARA

Eile õhtul tegin endale uue ja tegusa nädala to do listi. Tund hiljem tundsin kurgus imelikku sügelust, kaks tundi hiljem hakkas pea "vatiga" täituma ja nii ta läks. Hommikuks olin täiesti umbes zombie ja põdesin, kuidas beebiga terve päeva hakkama saan, kuid vana hea sidrun, mesi jt sõbrad olid lojaalsed ja hullemaks läinud pole. Lisaks sellele on mu armas lapsuke täna eriti tore ja rahulik olnud - ta justkui teab, et emal on natuke niru olla ja tegi ilusti kõik oma päevased uinakud ja eelistas rahulikke mänge ja niisama kaisutamist. Suur-suur aitäh talle selle eest, maailma parim pisike poeg!
Aga jah, mu megausinast nädalast suurt midagi välja ei tule. Ka ilmad on sellised, et istun parem toas, kaisutan lapsega ja hautan talle püreesid valmis. Lisaks on mul megapikk nimekiri iluteemalistest postitustest, mida tahaksin teieni tuua, aga kust võtta see aeg. Nüüd kus pisike roomab ja kõikvõimalike asjade vastu huvi tunneb (täna läks ta telekalaua juurde ja hakkas sahtlinupu lutsutama... ), on seda aega justkui veel vähem. Aga ma ei stressa... või vähemalt püüan mitte stressata, sest priorities! ;) 

Muide, tean, et täna on esmaspäev ning et ma pole oma momday-postitustega eriti hoolas olnud. Mul on üks valmis kirjutatud, aga see on nii hirmus negatiivne... Kirjutaksin meelsamini millestki muust enne. On teil küsimusi-ideid?

Post a Comment

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.