Teisipäeval külastasin Lindexi showroomi, et visata pilk peale nende sügis-talv 2017 kollektsioonile, mis hakkab kauplustes maanduma suve teises pooles. Ütlen ausalt, see on tõenoliselt üks tugevamaid sügistalvesid Lindexis, sest kunagi varem pole neil olnud nii suurlt valikut niivõrd erinäolisi esemeid. Reaalselt IGAÜKS leiab sealt vähemalt paar asja, mis on just tema teetass, olgu ta stiil ajatult klassikaline, katsetav ja nooruslik või julgelt silmatorkav.
Minu ma-pean-need-endale-saama nimekirjas on ülalolevad esemed (pluss kaks, mille pilti ma Lindexi pressigaleriist ei leidnud), millele kindlasti oma garderoobiuksed avan. Keskmine lilleline kleit on eriline lemmik: kujutan seda nii peol, rannas kui linnas ette, lihtsalt erinevate jalanõude-aksessuaaridega.Nagu mainisin, siis käisin läbi ka showroomist, kus tegin mõned pildid silmajäänud detailidest. Väga mõnus oli vahelduseks jälle mõnel pressiüritusel ka pikemalt aega veeta, sest kuna showroom on küllalt suur, sain seal vankriga vabalt tiirutada (pluss seal oli omajagu vabatahtlikke naisi iga kell mu poega nunnutamas :D).
p.s. Laimi John Lemon on super good! Soovitan palaval päeval ja rohke jääga. ;)


Kehv on öelda "ma ootan juba sügist", sest see pole otseselt tõsi, kuid sügismood on alati mu lemmik olnud. Õnneks või kahjuks on meie suvi selline, et iseenesest võib sügisgarderoobi vahel ka juulis selga tõmmata, nii et väga kaua vast ootama ei peagi. :D

Post a Comment

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.