Üleeile tähistas Portugali aksessuaaribränd Parfois brändi uue kontseptsiooni järgi disainitud Ülemiste kaupluse 1. sünnipäeva. Olles üks uutest brändi saadikutest Eestis, olin loomulikult rõõmuga kohal, et brändiga veelgi lähemalt tutvuda. Samuti saime pilgu peale visata nende uuele suvekollektsioonile La Pichine. Kui varem otsisin soodsamaid aksessuaare klassikaliselt Zara ja H&M trajektoorilt, siis Parfois valik on oluliselt suurem ja suures osas ka kvaliteetsem. Lisaks miljonile erinevale käekotile (no olgu, mitte päris miljonile) on seal ka imeilusaid ehteid, jalanõusid, päikeseprille ja rõivaid. Siin postituses näitasin näiteks kolme uut lemmikut sellelt samalt brändilt.


Mina ja Kadi-Liis (@whykats) saime brändisaadikutena kumbki valida välja kuus oma lemmiktoodet ja need ka siltidega ära märkida. Meie mõlema üheks suurimaks osutus aga üks ja sama kott, mille mõlemad ka endale sel päeval valisime. Ups! :D Kadi-Liisi Instagramis saate seda juba piiluda, mina kolisin eile natukeseks maale ja niipea uhkemaid outfitte kui dressid ei kanna. :D Ülalolevad jalanõud kummitavad mind samuti. Muide, neid on ka kuldseid!


Mis mulle Parfois kottide puhul enim meeldib, on nende funktsionaalsus. Mitmetel kottidel saab klappi või kotti ennast kanda kaht erinevat pidi, nii et sul on justkui mitu erinevat kotti. Samuti mõningatel mudelitel vahetada rihmasid.  Põhimõtteliselt peaks iga sisseastuja leidma koti just talle, sest Parfoisil leidub midagi igale stiilile ja maitsele. 

Ja lõppu küsimus teile. Ma kannan teadagi peamiselt ainult musta-valget-halli ja eelistan enamasti hõbedasi detaile... Aga see allolev suvine kott jäi mind kummitama. Kujutan seda kuldse päevituse ja casual outfitiga nii hästi ette. What should I doooooo? :D

PHOTOS 2, 3, 7 & 9: MEISI VOLT


Igal juhul soovitan kauplusest kindlasti läbi astuda, ERITI kui otsite suveks endale mõnd edevamat aksessuaari. Parfois kauplused asuvad Üleiste ja Rocca al Mare keskustes ning neil on olemas ka veebipood. .

Post a Comment

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.