BLOUSE: LINDEX / BELT: RIVER ISLAND / BAG: KADRI KRUUS / BOOTS: H&M
TEMPORARY TATTOO: TAADA AADA

Viimased nädalad on olnud taas veidi keerulisemad. Ma ei ole end hästi tundnud ja mitte selle pärast, et ma oleksin kuidagi väsinud, aga lihtsalt olen justkui tujust ära olnud. Oma näonahast on kõrini (millal see jant ükskord läbi saab?) ja korteri müükipaneku ja uue organiseerimisega on parajalt lisastressi. Tahaksin lihtsalt puhkust ja seda päris lähme-palmi-alla-peesitama mõttes. Mul on kõrini meie kliimast ja kõrini tõsistest inimestest, kes ütlevad "mh" kui sa neile kogemata kuskil vastu lähed, ma tahaks päikest ja mahlaseid puuvilju ja soolast mereõhku ning õnnelikke, päikesepaitatud puhkajaid enda ümber. Meil on üks sügisene "põgenemine" ka plaanis, enne seda tuleb aga loodetavasti mõnus kodumaine suvi. Meie esimene suvi väikese perekonnana. Olgu, pidasin meid pereks ka siis kui meil ainult kass oli, aga saate aru küll, mida silmas pean. Erilisi suveplaane me veel teinud polegi, tipphetkeks on ikka ja jälle kaugete sugulaste küllatulek ja loodetavasti sõidame ka Saaremaale, seal on suvel täiesti maagiline.

Nüüd teen endale ühe Hipp tee (keep that milk flowing :D) ja poen magama, et ärgata loodetavasti veidi mõnusamate mõtetega. Teile aga soovin imeilusat nädala jätku!

p.s. Kui teate kedagi, kes oleks huvitatud 3-toalisest korterist Viimsis, siis võite jagada temaga seda linki! :)

7 comments

 1. Väga armas kodu ! Kas tohib küsida, miks kolida otsustasite ? :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aitäh! Tahame lihtsalt edasi liikuda, kuhugi uuemasse kohta, mida oleks lihtsam enda maitse järgi kujundada. :)

   Delete
 2. Mõistan seda tunnet. Ihkan samuti keskkonna vahetust. Pidime minema sel nädalal reisile, kuid laps oli tõbine ja lükkasime edasi. Lisaks jäin nädalavahetusel nohusse. Kõik teised magavad, aga mina ärkan pidevalt kinnise nina tõttu. See vähenegi uneaeg on häiritud.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Vaeseke! Loodan, et saate ruttu terveks ja ikkagi reisile! :)

   Delete
 3. Nii ilus ja maitsekas kodu, Anna!

  ReplyDelete
 4. Mul on sama tunne, aga kui tulen koju (vinguvatest inimestest eemale) ja elukaaslane kõrval on, siis kuidagi negatiivsed asjad ununevad. Mina viimasel ajal olen märganud, et inimesed ei viitsi midagi teha, aga tahavad väga palju saada ja kui neilt rohkem pingutamist nõuad, siis hakkavad karjuma ja nutma, et elu nii ebaõiglane. Ma ei tea, mina olen nagu üles kasvanud nii, et selleks, et kuhugi jõuda, tuleb ka veidi vaeva näha. Ja viisakust ka viimasel ajal eriti ei kohta. Nii ongi kõige parem koju ära põgeneda :D

  Reisile tahaks küll, kuhugi sooja! Hetkel aga ühtegi reisi palmi alla lubada ei saa, seega tõime poest palmi koju.

  ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.