PHOTOS: MEISI VOLT

Teisipäevaõhtul oli mul teine enesetuulutamise õhtu viimase viie ja poole kuu jooksul, mis tähendab, et lapsuke jäi isa kindlasse kaissu ja mina vahetasin piimaplekise pusa ja retuusid viisakama komplekti vastu ning nautisin imelist õhtusööki koos kaasblogijate, ajakirjanike ja armsa Katriniga Polhem PR-st. Tundsime end mõnusalt uuenduskuuri läbinud restoranis Kadriorg. Kui varem oli tegu peene ja minusugust valgeid linu pelgavat inimest eemale peletava paigaga, siis nüüd võtavad nii interjöör kui menüü avasüli vastu igaühe, kes tahab nautida kvaliteetset, värsket ja tervislikku toitu veidi vabamas õhkkonnas. Valged linad on laudadelt kadunud ja all day menüüsse on ilmunud ilmatul hulgal mõnusaid valikuid. Restorani 3. korrusel (ülaloleval sisustuspildil on just 3. korrus) ootab huvilisi aga jätkuvalt veidi peenem menüü, nii et tõelisi gurmaane ja katsetajaid pole siiski unustatud. 

Seda postitust ette valmistama hakkades kaalusin, milliseid proovitud roogi enim teile soovitada ja mul läks tõeliselt raskeks. Võrdselt imelised olid nii minu krevetikoogid laimimajoneesiga kui Triinu kalkuni-pikkpoiss musta riisiga. Keele viisid alla nii smuutikausid, chia topsid kui matcha-kookosekook. Kiideti ka lammast, millel ei pidavat kasukamekki juures olema, nagu vahel juhtuda võib. Mina pole lambafänn, nii et see oli üks neist taldrikutest, kust ma jätsin ampsu võtmata (kuidagi juhtus nii, et kõik aina noppisid üksteise taldrikutest ja ühtegi "Joey doesn't share food!" inimest meie seltskonnas polnud. :D) Lõpetuseks nautisin aga iga sõõmu oma vürtsikast vanilje chai lattest.

Kuna mul oli niikuinii plaanis lähiajal Kadriorgu külastada, et üle pika aja kunstimuuseumis käia ja lapsega pargis jalutada, lisandub sellesse väikesesse Kadrioru perepäeva kindlasti ka uus visiit kõnealusesse restorani. Menüüst jäid kummitama nii mitmekülgne pudruvalik (olen suur pudrufänn), lõhe- ja avokaadoleivad kui matcha cappuccino. Hmm, tuleb vist ikka mitu korda tagasi minna... :D

2 comments

  1. Oo, see kõlab täiesti nii, et nad võiksid ka Nopi hommikusöökidele konkurentsi pakkuda, oleks ainult kohvijoogid sama head!

    ReplyDelete
  2. Olen ise ka suur pudrufänn. Eriti meeldib täistera kaerahelbe puder või riisipuder :)

    Veel ei olegi Kadrioru restorani sattunud, aga matcha cappuchino kutsub!

    ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.