Olen aastate jooksul pilte tehes pidevalt puudust tundnud tootest, mis aitaks nahaga väikest imet teha, et see piltidel veidi ühtlasema tooni ja miks mitte kaunima kumaga jääks. Seni on vahel päästjaks olnud kehaõli, kuid see pole ka olnud päris "see". Kui kuulsin Vita Liberata Body Blur kreemist, olin selle toote kirjeldust lugedes juba müüdud. "Mahapestav nahatoonija, mis peidab väiksemad iluvead ning annab nahale sileda ja valgustpeegeldava tulemuse. Toode sisaldab sertifitseeritud ökoloogilisi taimeekstrakte, mis hoolitsevad õrnalt naha eest. Sobib ideaalselt kasutamiseks nii kehale kui näole. Võib kasutada eraldiseisvalt jumestustootena või näiteks jumestuse alla või hoopis segades seda oma jumestusekreemi sisse." Ja see tõepoolest töötab. Kuid... sel on kindlasti ka oma suur miinus. Pildistamiseks või väljas käimiseks on see toode kindlasti suurepärane, kuid tasuks meeles pidada, et see võib määrida. Ma ei soovitaks seda kasutada heledate liibuvate riietega, istuda heledal mööblil või pugeda heledate linade vahele. See ei määri kohe vastu minnes, kuid teeb seda niipea kui on veidigi hõõrdumist. Nii et selle kreemiga on nii ja naa... Piltidel jääb efekt imeline, aga päriselus lööb keegi su maha kui sa kreemiste kintsudega tema valgele diivanile istud. 
Soovitaksin seda toodet niisiis kindlasti moeblogijatele, fotograafidele, stilistidele ja kõigile teistele, kellele on oluline, et nahk näeks pildil välja võimalikult kaunis. Jumestuskreemi sisse segatuna ma seda veel kasutanud ei ole, kuid proovin suvepoole kui jumestuskreem heledaks hakkab jääma kindlasti ka seda võimalust. 


LEFT LEG WITH VITA LIBERATA BODY BLUR & RIGHT LEG WITHOUT

Vita Liberata Body Blur promises to give your skin a HD skin finish, blur out all the imperfections and add an instant tanned glow to your skin. And it really does all that. It blend super easily and the effect is immediate and absolutely gorgeous. But... I would only recommend this for events that don't include light tight clothes and light cloth furniture, since it can transfer and ruin whatever you touch. It doesn't transfer right away, but with close contact it can. So I would recommend it mostly to bloggers, fashion photographers & stylists and to whoever else who needs to add an instant HD finish to skin. Oh, and it can also be mixed with foundation. Haven't tried that option yet, but I just might when summer approaches and my foundation becomes too light for me.

POSTITUS ON VALMINUD KOOSTÖÖS VITA LIBERATAGA.

Post a Comment

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.