Kevad tekitab elevust niigi: ees on (loodetavasti) soe suvi ja koos võimalusega sulejope kappi jätta, tahaks oma garderoobi meelitada midagi uut ja värsket, millega pikematele ja valgematele päevadele vastu astuda. Selline iga-aastane (või suisa hooajane) garderoobivahetus pole aga meie armsale maakerale just kõige leebem hoop. Aga tahaks ju siiski? Mul on hea meel, et üha enam ja enam vaatavad rõivabrändid jätkusuutlikus suunas. Ning H&M teeb juba mitmendat aastat selgeks, et sõnade "jätkusuutlik" ja glamuurne vahele võib igati korraliku võrdusmärgi teha. 

H&M igakevadine Conscious Exclusive kollektsioon annab võimaluse riietuda luksuslikult, ent planeedisõbralikult ja pakub rohkeid võimalusi leida oma kevadsuvisesse garderoobi midagi imeliselt pidulikku või võluvalt igapäevast. Kollektsioon, mis keskendub sel aastal ilule ja sensuaalsusele, on valminud vägagi omapärastest toorainetest, näiteks on selles BIONIC®-polüestrist rõivaid, mille tooraineks on randadelt kogutud plastik. Ühel pildil kannan ka imeilusaid kõrvarõngaid, mis on valmstatud taaskasutatud klaasist ja plastikust. 

„H&Mi ,,Conscious Exclusive“ kollektsioon näitab, et kõrgelennuline stiil saab arvestada kogu planeedi saatusega ja aidata kaitsta seda tulevikku silmas pidades," ütleb kampaanianägu Natalia Vodianova.

Neid lemmikuid pildile püüdes armusin nii mõndagi esemesse ja mu kindlaks lemmikuks sai nude-roosa jakk oma imeliselt laiaõlgse lõike ja sossult vatiinitekki meenutava, samas igati glamuurse olemusega. Ning need kleidid... Need ei vajagi pikka kiidulaulu, sest räägivad täiesti enda eest! Kellel sel suvel mõni pulm ees, siis outfit alert! Minu piltidel näete vaid väikest osa kogu kollektsioonist. Omad lemmikud püüdis pildile ka Britta ning kauneid esemeid on veel ja veel. Muide, ka meestele ja lastele.

H&M Conscious Exclusive 2017 kollektsioon jõuab kauplustesse ja e-poodi müügile 20. aprillil. 12 comments

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.