Ma ei tea kui palju on teie seas neid, kes on mu blogi lugenud selle algusaegadest peale, kuid kunagi ammu-ammu, kui see alles Eestis turule tuli, tutvustasin teile juuksehooldusbrändi Macadamia, mille Natural Oil sarja juuksemaski armusin juba esimesest kasutuskorrast, kuid mille tavasarja šampoon ja palsam jäid minu imepeenikese struktuuriga juustele liiga raskeks. Seetõttu jäin vahel küll maski kasutama, kuid muus osas eemaldusin brändist tükiks ajaks. Vahepeal on aga nende tootevalik oluliselt laienenud ja minu (ja teiste õhukese- ja peenejuusteliste) rõõmuks on neil nüüd olemas ka sari Weightless Moisture, mis mõeldud just neile, kes soovivad juukseid toita, turgutada ja niisutada, kohevust ohverdamata.


Macadamia Professional pudelitel on nii palju toredaid märkuseid ja lubadusi, et vanni ei pea raamatut kaasa võtmagi. Weightless Moisture šampoon lubab juustele anda niisutust, kohevust ja sära. See ei sisalda sulfaate, parabeene ja isegi mitte gluteeni (kes teadis, et seda ka kosmeetikatoodetes jälgima on hakatud?). Küll aga on koostisosades šampoonis kollageen ning vitamiinid A, C ja E, mis tugevdavad juukseid, ühtlasi sisaldab see UVA-, UVB- ning värvikaitset. Täpselt sama jutt käib ka sama sarja palsamite kohta ja neid on võimalik soetada kahte erinevat: tavaline mahaloputatav Weightless Moisture juuksepalsam ning Weightless Moisture juustessejäetav hooldus. Olen neid tooteid nüüdseks kasutanud paar nädalat ja võin öelda, et mõlema palsami järele vajadust kindlasti pole, sest nad teevad suhteliselt sama tööd ja ehkki tegu on n-ö kerge sarjaga, siis nii mahaloputatava kui juustessejäetava palsami kasutamine on natuke liiga palju, vähemalt minu õhukeste juuste jaoks. Niisiis kasutan tavaliselt šampooni ja pisut juustessejäetavat palsamit, kord nädalas kasutan aga tavalist palsamit hoopis juuksemaskina. Macadamia tooted on nii rikkalikud, et minu meelest täidab ka tavaline palsam mõnusasti hoopis maski ametit. Kes aga juustele tõelist hardcore luksust ja turgutust tahab, on ehk huvitatud nende süvahooldavast juuksemaskist. Minu kogemusest seni aga nii palju, et nii-ii kohevaks need mu juukseid ei jäta (aga õnneks "ludupeaks" ka ei tee) kui mõningad teised tooted, küll aga saavad juuksed imeilusa läike, mõnusa siidise tekstuuri ja appi kui hea lõhna pikaks ajaks, eriti juustessejäetavat palsamit kasutades. Poleks mu juuksed nii lühikesed, siis seoksin need endale nina ette ja aina nuusutaksin, sest lõhn on Macadamia toodetel tõepoolest imeline. Mõnusalt magus ja pähkline.


Lisaks tahtsin proovida midagi põnevamat ja mulle jäi silma Macadamia Professional tekstuuri andev viimistlussprei. Tekst pakendilt: "Tootes sisalduv tseoliit, mida saadakse vulkaanilistest mineraalidest, annab tekstuuri ja kohevust. Kopolümeerisegu annab tekstuuri ja kerget püsivust. Glütseriin on looduslik niiskusesäilitaja. Makadaamiaõli oomega-7-,5- ja 3-rasvhapped niisutavad kergelt. Argaaniaõli oomega-9-rasvhape parandab ja tugevdab."
Kasutamiseks tuleb pudelit raputada ja pihustada spreid 20-25 cm kauguselt kuivadele soengus juustele ja nende kihtidele. Mina olen seda kasutanud kui juuksed on natuke meh-välimusega ja tahan neile veidi pehmust, sära ja loomulikult imehead aroomi lisada. Senise kogemuse põhjal ei nimetaks ma seda must-have tooteks, vaid pigem selleks "millekski ekstraks", mis annab hea enesetunde. Oleks mul pikad juuksed ja victoriassecretilikud lokid, kasutaksin seda spreid vist sagemini, et mõnusas pehmes ja siidises lõhnapilves olla, praegu haaran selle järele vaid vahel enne väljaminekut.

Kellel huvi, siis kogu Macadamia valikuga (lisaks neile, mida täna tutvustasin on neil niisiis ka tavaline niisutav sari ja ekstraniisutav sari, pluss hulgem viimistlusvahendeid), siis kõigega saab tutvuda MG Beauty veebipoes.


POSTITUS ON VALMINUD KOOSTÖÖS MG BEAUTY-GA. 

Post a Comment

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.