Külastasin nädalavahetusel Ülemiste keskust ning mu fookuses olid aksessuaarid neljas kaupluses: Parfois, H&M, Aldo ning H&A Accessories. Toon mõningad lemmikud ka teieni ja kes teab, ehk leiate neilt piltidelt midagi, mida vajate just nüüd. Mina näiteks avastasin neid fotosid läbi vaadates ja töödeldes  nii mõndagi, millele tahaksin veel korra pilgu peale heita.

Kuni 12. märtsini on Ülemiste keskuses ilunädalad ja selle aja vältel korraldavad nad oma Facebooki lehel loose, kust võib võita endale midagi uut ja kevadist nii meigikotti kui garderoobi. Lisaks lähevad loosi neli minu kevadist lemmikut nimetatud kauplustest: kreemjas lilleline üleõlakott Parfois't, soe, kuid kevadistes toonides lillemotiividega sall H&M-st, minimalistlik kell H&A Accessories'ist ning coolid päikeseprillid Aldost! Leiate need järgnevatelt piltidelt kindlasti üles! Seega, kes sooviks midagi neist endale võita, hoidku silm peal Ülemiste keskuse Facebooki leheküljel

Olin Parfois kauplusest alati enamasti mööda läinud. Ei oska öelda, ma pole vist lihtsalt seda tüüpi, kes vanu harjumusi kergelt muudaks ning olin harjunud käekotte jm aksessuaare mujalt vaatama. Noh, ütleme nii, et kui see oleks minu teha (aga on mu mõistuse ja pangakaardi teha), jalutanuks ma sealt välja vähemalt viie uue käekotiga. Lisaks on seal ohtralt ilusaid ehteid, salle, päikeseprille, käekelli, võtmehoidjaid jm vidinaid. Katsudes tundusid need olevat ka väga hea kvaliteediga ja ausalt, sealt peaks küll igaüks leidma midagi just enda maitsele, sest Parfois kollektsioonis on nii lihtsaid klassikuid kui pisut julgemaid isendeid.Pole eriline saladus, et H&M-ist leiab suhteliselt kõike, nii et ka nende aksessuaariosakond on suurem kui nii mõnigi pood ülejäänud keskuses. Paistab, et seekord kippusin väga kottidele-sallidele keskenduma, kuid need tõepoolest püüdsid mu pilku rohkem kui erinevad ehted (mida on H&M-is nii palju, et mul läks silme eest kirjuks ja pea hakkas valutama. :D). 

Veel üks kauplus, kuhu ma varem jalga astunud polnud oli H&A Accessories. See on puhtalt aksessuaarikauplus, kust leiab peamiselt ehteid, kuid ka suuremaid aksessuaare nagu kellad, sallid, raha- ja käekotid. Hinnaklassilt jääb see kindlasti pigem soodsamate sekka, andes võimaluse oma riietust täiendada selleks suuremat varandust kulutamata.

Ja viimaks, Aldo. Miski, mis peaks olema ideepoolest tuntud kingakauplusena, kuid kus minu pilk jääb alati pidama peamiselt nende käekottidel ja päikeseprillidel. Kingad on muidugi ka väga kenad, samal ajal kui mina neid pilte klõpsisin, ostis mu abikaasa endale sealt paari. Kes endale hetkel uusi päikeseprille otsib, siis Aldos on väga-väga lahedaid ja huvitavaid mudeleid, lisaks on seal hetkel tõenäoliselt Eesti suurim valik chockr-stiilis kaelaehteid. :D

Aga kordan siis veel üle, et tasub piiluda Ülemiste keskuse Facebooki lehele ja osaleda ilunädala loosides! Ja loomulikult võiks ka keskust ennast külastada, sest mina tõin teieni ülevaate vaid neljast kauplusest, lahedaid aksessuaare leiab sealt endale aga ka mustmiljonist teisest. Mu lemmikute hulka kuuluvad veel kindlasti ka näiteks Zara, Dune ja Massimo Dutti.


POSTITUS ON VALMINUD KOOSTÖÖS ÜLEMISTE KESKUSEGA.

1 comment

  1. olles omanud nii mõndagi Parfoisi käekotti pean tõdema, et kvaliteet on pigem keskmine. kui oma kotti ikka kanda ja kasutada, mitte ainult kapi peal või riidenagis imetleda, siis lähevad nad ikkagi suhteliselt kiirelt natukene kääbakaks ja kulunuks. sellisele inimesele, kes armastab omada mitmeid käekotte ja neid kogu aeg omavahel vahetada, passivad ehk paremini. allahindlused on neil muidugi suurepärased, nii et soovitan kotte minna just siis jahtima.

    ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.