Ma pole kunagi käinud professionaalses näohoolduses. Esiteks on see hirmus kulukas (mis sest, et kasulik) ettevõtmine, teiseks on mu nahk nüüdseks juba mitu head aastat sellises seisus olnud, et mu ainsad nahateemalised visiidid on olnud pigem dermatoloogi juurde. Küll aga meeldib mulle kodus ise oma näonahka poputada. Teen seda siiski vaid brändidega, mida usaldan ja mis oma headust mulle juba pikalt tõestanud on. MÁDARA on üks neist. Siikohal hoiatan igaks juhuks, et jagan näohooldusest kirjutades ikka enda isiklikke kogemusi ja soovitusi, kuid nahahooldus on äärmiselt individuaalne teema ja need tooted, mis sobivad mulle, ei pruugi sobida kõigile. Kui siin on aga teisigi MADARA austajaid, on see postitus just teile. :)

Minu vannitoariiulil on olemas kõik neli MÁDARA näomaski: kooriv õlimask SCRUB, niisutav SOS, aktiivsete hapetega AHA-mask PEEL ja sügavpuhastav DETOX (linkisin kõik nimed, et saaksite ise soovi korral toote kohta lähemalt juurde lugeda). Olin neid alati kasutanud ükshaaval, kuid hiljuti andis MÁDARA välja sellise kasuliku asja nagu maskitamise käsiraamatu, mis teeb koduse spaatamise eriti mugavaks ja lihtsaks. Seega, kellel kõik või osad neist maskidest olemas, jagan neid kiireid hooldusi ka teiega. Kellel aga huvi maskide vastu, siis soovitan hoida pilgu peal MÁDARA Facebooki lehel, sest nad teevad marutihti igasuguseid sooduspakkumisi. Alles hiljuti oli nende lehel kõik -40% ja minu meelest teevad nad sellist pakkumist üpris sageli. 


1. ENERGIA-BOOST
PEEL, SOS, DETOX

See kiire kahe-sammuline hooldus taastab näonaha elujõulisust, võitleb talvetuhmuse ja esimeste sügavate kortsudega.

1. samm: Kanna näole PEEL, kuid jäta katmata huuled ja silmade ümbrus. Mõnule 5 minutit, seejärel loputa mask näolt ning värskenda toonikuga.
2. samm: Miksi kokku SOS ja DETOX (1:1) ergutamaks nahka topeltjõuga. Puhastav ning mürkidest vabastav muda imab endasse nii üleliigse rasu, seob keskkonnamustuse ning eemaldab need organismist. Samas niisutavad ja rahustavad SOS maski toimeained näonahka sügavuti ning panevad näonaha särama. Kanna silmade ümbrusesse ja huultele vaid SOS mask.

2. TOTAALNE TAASTUMINE
PEEL, SOS

Iluprotseduur sobib eriti hästi stressis ning väsinud, küpsemale, kuid niiskusvaeguses nahale. See aitab vähendada kortse ning neid ka ennetada.

1. samm: Kanna AHA PEEL mask näole, kuid väldi silmade ja huulte ümbrust. Lase maskil mõjuda 5 minutit, loputa nägu ja värskenda toonikuga.
2. samm: Poputa enda nahka superniisutava SOS Hydration maskiga. Jäta mask näole 10 minutiks, seejärel eemalda see õrnalt salvräti ja toonikuga


3. SUPER DETOX
PEEL, SOS, DETOX

Rahustav iluhooldus, mis sobib rasuse ning aknele kalduva naha suurepoorilise naha tasakaalustamiseks.

1. samm: Kanna näole AHA PEEL mask, väldi silmade ümbrust ning huuli. Jäta mask näole 5 minutiks, loputa nägu hoolikalt ja värskenda toonikuga.
2. samm: Miksi kokku SOS ja DETOX maskid (1:1) andmaks näole särava topeltdoosi. Puhastav ja jääkaineid eemaldav mudamask eemaldab rasu, samas SOS mask niisutab ning paneb naha eriliselt helklema. Huulte ja silmade ümbrusesse kanna vaid SOS mask.

Ja lõppu veel kaks kiiret ja lihtsat hooldust:

4. TASAKAALUSTAJA
SCRUB, SOS, DETOX

1. samm: Kanna näole SCRUB, lase 3-10 minutit mõjuda. Loputa ja kuivata.
2. samm: Miksi kokku SOS ja DETOX maskid (1:1), hoia peal 5-10 minutit. 

5. OTSE ÖÖSSE...
SCRUB, SOS

1. samm: Kanna näole SCRUB, lase 3-10 minutit mõjuda. Loputa ja kuivata.
2. samm: Kanna näole SOS mask ja lase sel mõjuda 10 minutit.


Vot nii, kellel huvi maskitamise vastu, siis loodan, et nendest õpetustest oli veidi kasu. Ja kindlasti ärge unustage lõpetada näohooldust oma lemmiku näokreemi või -õliga. 

Post a Comment

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.