DENIM JACKET & LACE TOP: LINDEX (new collection) / TROUSERS: H&M 
BAG: MICHAEL KORS / SUNGLASSES: LINDEX

Pikka juttu täna pole, maadlen endiselt oma neljakuuse unega ja olen ise õhtuteks nii-ii väsinud. Mida ma ei annaks, et magada... lihtsalt pugeda voodisse ja magada nii kaua kuni ma enam lihtsalt ei jaksa magada. Aga aega oma lapsega ma selle eest ei annaks, nii et tuleb vist oodata kuni tema uned ka ühel hetkel pikemaks muutuvad. Seni... naudin seda, mida miljonid emad enne ja pärast mind ja elan õndsas väsimuses. :D Coca-Cola on ka suur sõber, minu ainus patt ja koos roheliste banaanidega ainus sõltuvus juba raseduse ajast. 
Täna tahtsin teile näidata üht oma uutest kevadsuvistest jakkidest (ja neid tuleb veel paar tükki, see kevad on mu kappi toonud tõelise jakiuputuse!), mis esindab praegu kuuma tikanditrendi. Ehkki idee poolest on tegu väga tütarlapseliku riideesemega, eelistasin mina selle jällegi hoopis nahkpükstega paari panna. Kindlasti sobiks see ka suviste kleidikestega, aga suviseid kleite kannan jällegi nahkjakkidega. Olen naiselikke esemeid alati vähe "karmimatega" paari pannud ja vastupidi. 

Aaaehh, aga nüüd... head ööd! 

p.s. Loomulikult unustasin ma jälle patsikummi randme ümber. 

8 comments

 1. Meil oli ka neljanda kuu paiku unega jamad, aga tuleb välja, et see väga tavaline: http://www.babysleepsite.com/baby-sleep-patterns/4-month-sleep-regression/

  ReplyDelete
  Replies
  1. Jaa, olen selle sleep regressioni teemaga täitsa kursis ja ka igasuguseid nippe proovinud juba, aga tundub olevat lihtsalt miski, mis tuleb üle elada teadmisega, et see läheb mööda ning keskenddua pigem kõigile uutele asjadele, mida ta samaaegselt õpib ja oskab.

   Delete
 2. 4ndal kuul hakkab tavaliselt mingi unejant pihta jah. Meil muidugi kestis see 5ndast kuust 10ndani. Öösiti 1-2h järel ärkas koguaeg üles. 11nda kuul lõpetasin rinnaga toitmise sel põhjusel, et minust oli alles vaid inimvare.
  Kui ta sul rinnalaps on ja rahutult magama jääb/magab, siis seos suhkrupommi coca colaga muidugi võib ka vabalt olla..
  Samuti hoidsin aktiivselt silma peal kasvuspurtidel ning vägagi tihti oli see abiks selgitamaks miks laps on paar pärva rahutu ja viril olnud.
  https://docs.google.com/document/d/1Yx6pvxFb0uwVRHNzATfH-flc396Z6anA1qF4pzr_VWE/mobilebasic?pli=1

  ReplyDelete
  Replies
  1. Oi ega ma siis kogu aeg kokat joo, on jah rinnalaps, aga need 3-4 purgikokat nädalas ei ole kindlasti põhjuseks, sest need on alati olnud, aga unejamad algasid alles nüüd. Tunnen isegi end pahasti, et neid joon, aga las nad olla mu patuks, sest kõike muud teen ikka üsna eeskujulikult. :D

   Delete
 3. Täiesti ideaalne jakk! Ja su uus-vana-uus soeng on ka nii lahe (Y)

  ReplyDelete
 4. Heii Heii, mul oli sama teema unega aga siis võtsin kasutusele Matcha ja see abistas võidelda unepuudusega super hästi.

  ReplyDelete
 5. Ilus jakk!
  Lohutuseks: lapse umbes 4kuuseks saades tabab neid esimene n-ö uneregressioon, mil pisibeebiuni muutub üha rohkem täiskasvanu une sarnase(ma)ks. See möödub, kel paari nädala, kel kuudega... aga möödub! (Guugelda nt 4 month's sleep regression, meil pidas vägagi paika kõik). Siis tulevad uued (une)mured! :D Tegelikult ma ei taha üldse hirmutada, vaid lihtsalt nentida, et tean, mida tunned - kui mu beebi oli nii pisike, unistasin ainult ühest korralikust ööst, mil ei peaks muudkui ärkama ja ärkama ja... noh, siis need ööd ka saabusid. Uus "jama" on 8-10kuuselt... aastasena oli juba päris hea. 14-18 kuud oli ka veidi error.. ja nüüd (21 kuud) jälle päris hea. Kõik möödub ja läheb ainult (veel) paremaks, ilusamaks! :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aitäh! Nagu siin eelnevalt ka vastasin, siis olen selle regressioni teemaga kursis jah, aga aitäh Sulle sellegipoolest, eks see olegi periood, mis tuleb läbi teha ja pärast seda on jah tõesti juba uued mured. Aga need käivad nii suure rõõmuga käsikäes. :)

   Delete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.