BOMBER & JEANS: H&M (new collection) / BAG: ZARA / BOOTS: NA-KD
SUNGLASSES & SWEATER: LINDEX / BELT: RIVER ISLAND

Jälle nädalavahetus? Kuidagi on juhtunud nii, et jõuangi blogida justkui alles siis kui nädalavahetus kätte jõuab, kuid see nädal on olnud üpris väsitav. Mul jäi ka esmaspäeane Momday vahele, sest ma lihtsalt ei jõudnud selleni... kui irooniline: ma ei saa kirjutada beebiteemalist postitust, sest mul on beebi. :D Kuid teen selle kindlasti tasa, sest teemasid mul jagub.
Sel nädalavahetusel sõidame spaasse. Paar päeva parimate sõprade seltsis ja veidi mulistamist kõlab täpselt nagu miski, mis hetkel ära kuluks! Olen küll veidi skeptiline, kuidas neljakuusega kõik sujub, aga we'll just go with the flow.
Nüüd aga hakkan kiiruga ka üht iluteemalist postitust trükkima, mille loodetavasti homme siia üles saan panna. Viimasel ajal on tekkinud nii-iii palju uut nänni, mida järjest proovida-uudistada ja tahan kindlasti oma uusi lemmikleide ka teile tutvustada!

Ilusat nädalavahetust teile kõigile! :)

Weekend again? It seems like I only blog on weekends now, but this week has been quite sleepless and I've been busy with so many other things. But tomorrow we are taking a little roadtrip to spend the weekend at the spa with out friends. Can't wait! I'll try to not forget my camera, so I can share the experience with you as well. A bit anxious though, this time we have a 4-month old baby with us. :D

4 comments

  1. Selle vöö ja bomberi saadame heaga ringlusesse... (see nägu, kus silmad üles vaatavad)!

    ReplyDelete
    Replies
    1. Eieiei. :D Aga meil sinuga on vist jakke kahepeale nii palju, et hoiaks terve küla soojas. :D

      Delete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.