Näokreeme on tuhandeid, kuid ometi on see toode, mille leidmisega olen alati vaeva näinud. Hiljuti kirjutasin teile Clinique kreemist, mis sobib imeliselt meigi alla, kuid igapäevaselt ma seda kreemi ei kasuta - tahan midagi niisutavamat, eriti praegusel aastaajal ja oma kuivale nahale. Ja ma tahan, et see kreem oleks võimalikult puhta koostisosade nimekirjaga. Ehkki ma üldiselt näpuga järge ei aja ja sõnu nagu "parabeen" ja "sulfaat" lugedes suures šokis tagasi ei põrku, on igapäevane näokreem siiski nii tihedas kasutuses olev toode, et esitan sellele vähe kõrgemad nõudmised.
Hiljuti sain kingituseks MÁDARA Smart Antioxidants päevakreemi ja halleluuja, we have a winner! Esmalt vaatasin kreemi skeptiliselt, sest see on justkui suunatud esimesi vananemismärke näitavale nahale... Siis koitis, et ma olen siiski juba peaaegu 27 ja unetud ööd pisikese beebiga on sellele vähemalt paar aastat otsa istutanud. Nii et möödas on minu jaoks see aeg, kus kõik vananemisvastane oli "hihihi, see pole veel mulle" ja tere tulemast esimesed vananemisilmingud.

Pisut tarka teksti MÁDARA koduleheküljelt:  "See naha noorusliku välimust säilitav kerge kreem imendub kiiresti nahka, värskendades ning kaitstes seda terve päeva vältel. SMART ANTIOXIDANTS tooted sisaldavad islandi sambliku, turbasammalt, sõnajalga ja kortslehte, mis pakuvad nahale intensiivset niisutust, aitavad tagasi pöörata esimesi vananemismärke ning siluvad peeneid kortsukesi. Looduslikud antioksüdandid pakuvad kaitset nahas loomulikult esinevale kollageenile, parandavad vastupanuvõimet ning naha prinkust." Rohkem infot leiate siit.

Minu silmis saab see kreem linnukese pea igasse kasti. Ilus pumbaga pudel (kuidas mulle ei meeldi kui kreem tuleb purgis... ), nahasõbralikud koostisosad, hea lõhn ja täpselt parajalt niisutav - ei jää nahal liiga rasvane, aga ka mitte selline, et kaob kohe pärast imendumist kuhugi eikunagimaale. Muudab naha pehmemaks ja siledamaks ja käitub meigi all eeskujulikult. Ainsaks miinuseks hind... mul kulub 50 ml näokreem umbes kuuga (kasutan päevakreemi sageli ka õhtuti ning kannan seda ka kaelale) ja iga kuu 35€ näo niisutamise eest ma välja käia tõenäoliselt ei raatsi. Aga muus osas tuleb tõdeda, et MÁDARA ei ole mulle endiselt pettumust valmistanud ja on endiselt üks mu lemmikumaid nahahooldusbrände.

Post a Comment

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.