Ma ei ole eriline ehete kandja, ausalt öeldes tunnen, et tihti need justkui lämmatavad mind ja eemaldan isegi käekella niipea kui koju jõuan. Olen leidnud oma kindlad "mittelämmatavad" lemmikud ja naljalt midagi muud endale külge ei riputa. Kuid olin alati soovinud endale pika keti otsas ehtsat mäekristalli. Mulle meeldib, kuidas ehkki nii lihtne, lisab see üldiele lookile midagi nii erilist, rääkimata sellest, et mäekristallil on ka omajagu jõudu, kui sellest lugu pidada ja temasse häid mõtteid koguda. Keda rohkem huvitab, võib kristalli kohta internetist juurde uurida, mina olen selle kandja nüüd oma isiklike soovide ja ootustega.

Kas teil on kodus või kaelas mõni kristall?

Mina sain enda mäekristalli kingituseks Lumivalgelt. Nende valikus on veel palju-palju imeilusaid kristallehteid, nii et soovitan kindlasti pilgu peale visata. Kes teab, ehk leiate midagi, mis aitab ja täiendab just teid! :)

I'm not one to wear a lot of jewellery, in fact I feel like it suffocates me and I even take my watch off as soon as I get home. But some jewellery has a whole another effect on me, for example this beautiful mountain crystal! Crystals have a lot of power in them, as long as you take good care of them and put good thoughts into them. Do you have or wear any?


1 comment

  1. Mul on kodus ametüst (ripats ja geood), tiigrisilm (ripats), roosa kvarts (ripats), mäekristall (kivi), hematiit (kivi), oonüks (kivi), karneool (kivi). Suht palju teisi aga mulle hirmsasti meeldib kivide välimus ja nii ma käingi väiksest inglist endale lillpottidesse erinevaid kive ostmas. Kaelas kannan ainult tiigrisilma, ametüst tekitas väga veidra tunde.

    ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.