Üks asi on leida endale sobiv jumestuskreem (toon, tekstuur, katvus ja püsivus on vaid osa aspektidest, mida kaaluda... ), hoopis teine asi on leida näopuhastusvahend ja kreem, mis annaksid ideaalse "lõuendi" meikimiseks ning laseksid jumestuskreemil seega oma tööd võimalikult hästi teha. Näopuhastusvahend ei tohiks nahka liialt kuivatada/koorida, kreem aga peaks olema niisutav, kuid mitte liiga rasvane või libe, sest muidu libiseb jumestuskreem sellelt lihtsalt maha. Minul oli sel kuul rõõm avastada ja enda uuteks lemmikuteks tituleerida nii näopuhastusvahend kui -kreem, mis sobivad meigieelseks kastamiseks i-de-aal-selt!
Nimelt, Clinique on tulnud välja uue sarjaga Pep-Start ja nad saatsid lahkelt sarja ka mulle katsetamiseks. Olen näotoodete suhtes hetkel väga skeptiline, sest mul on veel lahendamata probleeme (põhimõtteliselt ravi, mis jäi pooleli ja saab jätkuda alles siis kui olen poja imetamise lõpetanud), kuid uudishimu sai võitu, pealegi olid mul just siis otsas nii kergelt kooriv näopuhastusvahend kui päevane kreem, mis edukalt ka meigipõhjana toimiks. Clinique uude Pep-Start sarja kuulub ka silmakreem, kuid see pistis mu kodus kuskile plehku. Kui üles leian, proovin, ent linnukesed on siin-seal juba laulnud, et seegi sobib meigi alla hästi, sest on siluv ega lase peitekreemil silma all vagudesse koguneda.

Pep-Start 2-in-1 kooriv näopesugeel on, käsi südamel, üks parimaid näopuhastusvahendeid, mida kasutanud olen. Esiteks eemaldab see ka kõige paksema meigi, teiseks on sellel õrn kooriv toime, mis pole nahal kraapiv ega karm, vaid just paras. Kolmandaks on see allergeenide- ja lõhnaainetevaba ning neljandaks teeb midagi väga imelikku: silub nahka. Näonahk on geeli maha loputades reaalselt siledam, justkui oleks ma sellele mingit kreemi või primerit kandnud, kuid samas pole tunnet, et nahale mingi liigne kiht oleks jäänud. Müstika. Igatahes, superhea näopuhastusvahend. Arvestades brändi, siis tõenäoliselt pisut kallis, aga ehkki ma sain selle ise kingituseks, olen ma meelsasti valmis järgmise tuubi ise ostma.

Pep-Start Hydroblur näokreem lubab nahka terve päeva niisutatuna hoida ning sealjuures nahka siludes anda sulle veatu põhja meigi pealekandmiseks. Loomulikult võib kreemi ka niisama kasutada. Nii nagu näopuhastaja, on ka kreem peamiste allergeenide- ja lõhnaainetevaba. Tekstuurilt on kreem üpris paks ja tihke ning kandub peale väga sarnaselt mitmetele primeritele, nii et kui kellelgi on kogemusi paksema tekstuuriga meigialuskreemidega, siis oskavad ehk aimata, mida silmas pean. Clinique pole täpsustanud, kas see sobib rohkem kuivale või rasusele nahale, kuid minu meelest peaks see sobima kõigile, sest mul toimib kreem samamoodi nii näo kuivemates kui rasusemates piirkondades.

Post a Comment

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.