Täpselt aasta tagasi (olgu, 6-päevase nihkega) kirjutasin esmakordselt OWAY toodetest. Olin neist täielikus vaimustuses ja veel järelehüüdena õin öelda, et kasutasin kõik pudelid ja tuubid lõpuni ning mu suurimaks lemmikuks said lõppkokkuvõttes nende Velvet Body Fluid kehakreem ning Rebuilding juuksemask. Viimane tegi juustega tõelisi imesid, kuivad otsad kadusid ja mask ei mõjunud juustele liiga raskena. Minu õhukesed ja kuivade otstega juuksed jäid kohevad, siledad, läikivad ja igati elujõulised, nii et kui ma tahtsin veenduda, et mul järgmisel päeval kindlasti bad hair day poleks, kasutasin alati õhtul seda maski. Täna aga räägin ma juba uutest OWAY toodetest, mis imearmsa üllatuse ja emaks saamise kingitusena minuni jõudsid. Nimelt arvas ilu-veebipoe Allure Beauty tiim, et üks värske ema väärib pisut hellitust ning saatis mulle üllatusena imeilusa komplekti tooteid. OWAY on üks mõnusamaid brände, mis ma oma üle viie aasta kestnud blogimise ajal avastanud olen, nii et loomulikult tahan oma vaimustust koheselt ka teiega jagada.

Juba mõnda aega olen eelistanud kehakreemidele õlisid. Vastupidiselt väga paljudele, arvan ma, et neid on oluliselt mugavam peale kanda ja tulemus jääb palju mõnusam. Õli annab nahale elastsuse ja tervisliku kuma, mida kreemid nii hõlpsasti ei suuda. OWAY Fabulous kehaõli lubab muuta naha satiinpehmeks ja elastseks ning jätta sellele kestva aroomi. Need kolm väidet pidasid vähemalt esimesel kasutuskorral kõik kenasti paika. Õlil on imehea lõhn ja nagu kõigil OWAY toodetel ka äärmiselt aus ja puhas koostisainete nimekiri. See ei jää nahal õline ega kleepuv, vaid siidiselt pehme. Hind on muidugi kvaliteedile vastav, kuid et õli kulub korraga alati vähem (mul on kreemipotsikud alati kiiremini tühjenenud kui õlipudelid), ei tohiks see lõppkokkuvõttes rahakotti murda.

Kaks põnevat toodet on OWAY-l ka mitte nahale-juustele, vaid hoopis kodus õdusa atmosfääri loomiseks. Leidsin oma pakist Dedica sidrunheina aroomiga looduslikest õlidest sojavahaküünla ning Tratto essents-sprei, mis mõeldud kangaste või ruumi lõhnastamiseks. Piserdades viimast voodilinadele, ööriiete sahtlisse või miks mitte tuules lendlevatele kardinatele, annab see ruumile imelise aroomi. Kahjuks ei leidnud ma kumbagi neist kahest tootest Allure Beauty lehelt, kuid loodan, et need jõuavad sinna. Teise variandina võib neid ehk leida vastavatud Allure Beauty ilusalongist 5th Floor Beauty Salon Stockmanni 5. korrusel. Plaanin sinna peagi minna, niipea kui olen otsustanud, kas tahan jälle juukseid lõigata või hoopis 1. korda elus geellakiga maniküüri proovida (kõlab nagu mugav ja kauakestev lahendus väikese beebi emale... ).

3 comments

  1. Kirjutan siia väikese keelenõuande, sest seda blogi loevad paljud ilukirjutajad ja äkki jääb kellelegi meelde. Nimelt ei tähenda "tervislik" eesti keeles sama mis "terve". Tervislik tähendab 'tervisele kasulik', aga kuidas saab õli jätta nahale tervisele kasulikku kuma? Õli võib olla nahale tervislik, aga see kuma, mille ta jätab, on ikka terve.

    ReplyDelete
  2. Jah, õigus, head tooted on need kyll ;-)
    misskersti.wordpress.com

    ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.