Social

sweet surprise

Wednesday, September 28, 2016
Täna koputas mu uksele sõbralik kuller (kelle Freddie märgade musidega üle külvas... ) ja tõi mulle karbitäie Vahvlihaldjate vahvleid. Nimelt uurisid needsamad haldjad paar päeva tagasi, kas tahaksin nende uusi kookosetäidisega vahvleid maitsta ja loomulikult tahtsin. Ma suur kookosefänn ise pole, aga lähtun iga asja puhul õe ütlusest "see ei pea sulle maitsema, aga sa pead seda proovima". :D  Proovisin - kookose maitse on väga intensiivne ja kreemis on ka kookoshelbed sees, nii et tegu on kookosesõbra tõelise unelmaga. Pealegi elab mu igati maias vend praegu meil, nii et see oli hea võimalus ka teda veidi rõõmustada. Vahvlihaldjad ei palunud mul nende vahvlitest postitada või neid n-ö reklaamida, kuid soovisin seda teha ise. Armsad inimesed armsa ideega ja neilt on võimalik erinevaid täidistega ja täidisteta vahvleid tellida nii endale kui kellelegi teisele kingituseks. Rohkem infot leiab nende Facebooki leheküljelt. Tellimusi saab hõlpsasti esitada siin.
Mina tänan väga enda vahvlite eest - tänavad ka maiasmokast vend ning loomulikult Freddie, kes kiitis heaks nii vahvli kui kreemi ja on nüüd end terve päeva igaks juhuks minu ligi hoidnud, sest mine tea, millal jälle seda imeliselt krõbisevat maiust võib saada. :D Vaatamata postituse üldisesele toonile rõhutaksin veel igaks juhuks, et vahvlid on eelkõige mõeldud ikka inimestele. "Ja minule," palus Freddie lisada... 

Muide, milline on teie suhe vahvlitega? Ma püüdsin neid viimati ise teha umbes neli-viis aastat tagasi ja ütleme nii, et vahvleid keegi sel õhtul ei söönud. :(

my pandora story

Tuesday, September 27, 2016

Pole vast palju neid, kes poleks kuulnud sellisest Taani ehetebrändist nagu PANDORA. Ehkki nende valikust leiab naistele ka sõrmuseid ja kaelaehteid, on nad kindlasti enim tuntud oma helmestega käeehete poolest. Need käeehted teeb eriliseks asjaolu, et helmeid on neile võimalik aja jooksul juurde koguda, olgu siis kingitustena kallitelt inimestelt (või miks mitte iseendalt), mälestustena reisidelt või märkimaks mõnd tähtsat etappi oma elus, sest lisaks niisama ilusatele leidub neil ka rohkelt temaatilisi helmeid.
Mina sain oma esimese PANDORA käeehte eelmisteks jõuludeks abikaasalt. Ta oli sellele ise valinud juurde ka kaks helmest, millega mu sünnipäeval veebruaris liitus tema perelt hõbedane süda ning meie esimesel pulma-aastapäeval augustis must klaasist helmes. Lisaks on mu esimesel käeehtel väike "pidurhelmes", et ketti lahti käelt võttes ja ettevaatamatu olles kõik jupid põrandale ei pudeneks.
Üle-eelmisel nädalal kutsuti mind väikesele pidulikule koosviibimisele PANDORA uues esinduskaupluses Solarise keskuses, kus lisaks niisama ringi uudistamisele saime ülesande: disainida ühest moetrendist inspireeritud ehtekomplekt. Trendid olid ette antud ja mina valisin gootitemaatika. Ootamatult aga eriti gootiteemat ma ehete seast ei leidnud (PANDORA helmed on kõik üdini romantilised, nunnud ja naiselikud), nii et läksin natuke pehmemat teed, lähenedes teise nurga alt ning ladusin mustale nahkpaelale kaitseingli ja kaks lille. Kaalusin esmalt roosisümbolitega lilli, kuid klassikalised meeldisid mulle endale rohkem. Meie üllatuseks kingiti valminud komplektid need kokku pannud inimestele, nii et sain lillede vahel istuva kaitseingli endale randmele jätta (NII lahke kingitus!) ja kannan teda nüüd koos oma esimese käeehtega peaaegu igapäevaselt.

Oma ehteid silmitsedes tuli mul lihtsalt tungiv tuju oma väikest PANDORA lugu teiega jagada. Arvan, et tegu on imeilusa kingiideega. Kui kellelgi juba käeehe on, pole kunagi keeruline talle kingitust teha: alati võib õllatada teda uue helmega. :)

Kas kellelgi teist on samuti PANDORA käeehe? Millised on teie helmeste saamislood? :)

Today I wanted to share my PANDORA story with you: show you my two bracelets and how they came to stay in my jewellery collection. I had wanted a PANDORA charm bracelet for a while and last Christmas my husband got me one with two charms he had chosen himself. On my birthday his family got me a silver heart and on our first wedding anniversary a black glass charm joined the family. This is mu favourite thing about their bracelets: once you have one, it's always easy for people to give you gifts. A new charm is always welcome! :) They have beautiful necklaces and rings as well, of course, but my favourites have always been their charm bracelets.

A couple of weeks ago I was invited to new PANDORA store in Solaris shopping center and we had a task to put together a little set according to one fashion trend. Mine was gothic fashion, so I aimed for black and silver. Since PANDORA is very feminine and romantic, there was no way I would find any skulls there, so I chose a guardian angel and two flowers instead and joined them together on a black leather band. I was very happy with the result and so surprised when we could actually keep our creations - SO kind of them!

So this is my PANDORA story so far. Do you have one? :)

#2 baby talk: the struggles

Sunday, September 25, 2016

Nädalavahetusel täitus mul 32. rasedusnädal, mis tähendab, et tähtajani on jäänud vähem kui kaks kuud. Ning mul on tunne, et me oleme üks klassikalisemaid last ootavaid paare üldse, sest pool kodu on remondikaoses. Ma ei jõua ära oodata, et remont juba valmis saaks ning hoian pöialt, et poiss ei otsustaks varem tulla: tahan seda "filmilikku" korras ja kaunisse koju toomist, kus saame rahus koos kasvama hakata, mitte ei pea lapse jalutuskäike saagimise ja puurimise järgi planeerima. 

Ehkki olen igal õhtul magama minnes tänulik järjekordse päeva eest, mil laps veel kõhus "küpsenud" ja põksinud on, ütlen ausalt... ma tahaks, et ta oleks juba väljaspool kõhtu. Ma tahan lihtsalt nii väga oma keha tagasi. Ja ei, ma ei pea silmas figuuri (KUI siis ainult selles mõttes, et saaksin uuesti kõiki oma riideid kanda), kuid enesetunnet. Rasedus on minu jaoks osutunud füüsiliselt raskemaks kui ma arvata oskasin. Ma pääsesin esimesel trimestril iivelduseta ja teine trimester lausa lendas mööda (kui siis ainult mõningase alaseljavaluga), kuid niipea kui saabus kolmas... Kohal on seljavalud, kõrvetised, jalakrambid (magneesium aitab), alakõhuvalu öösel magades ja külge keerates (spetsiaalne padi aitab), pisikeste jalgade tugevad hoobid ribidesse (need on armsad ja oodatud ainult teatud piirini :D), pidev põiekas (3x öösel tualetis käia on miinimum) ja samasugune ma-tahan-ainult-magada nagu esimestel nädalatel (samas öösel ja varahommikul olen just unetu). Ning akne. Ma pidin ravi pooleli jätma ja kõik tuli kolinal tagasi ning tundub, et hormoonide tõttu justkui kolmekordselt. Mu nahk on reaalselt nii hullus seisus, et ma tunnen end ka meigiga jubedana ning ei taha eriti kodust väljuda. Pildid on puhas blur, väga vabandan - tegelikkus on juba mitu kuud midagi hoopis muud. Inimesed hoiatasid mind, et dekreediaeg möödub ülikiiresti ja nii see ka on. Olen kodune olnud alates 1. septembrist ja vaevu midagi tarka teha jõudnud, sest ma lihtsalt... ei jaksa. Ja katsu sa siis nautida viimaseid kuid kahekesi, kui kodus on remont pooleli ja mina pidevalt lihtsalt magan. 

See pole nüüd vingumine või hala, lihtsalt ilustamata reaalsus. Ilusaid asju on loomulikult rohkem ja jätkuvalt on see kõik ulmeliselt uskumatu ja meie elevus meeletu. Mu lemmikhetked päevas on need kui me magama lähme: just siis on ta kõige aktiivsem ja teeb meile korralikku tsirkust. Liigutused on ikka meeletud, kõht kõigub ühest küljest teise ja vahepeal on aimata väikest õlga-põlve või isegi kanda. Ja see on nii uskumatu. Kuni ta mulle kuskile närvidesse virutab ja ma eelistan, et ta magama jääks. :D

Minult on palju küsitud, kas ma kardan sünnitamist. Ei karda. Ma tean, et see saab olema valus ja see valu saab olema kordades suurem kui ma olen võimeline üldse ette kujutama, aga ma ei karda seda valu ette. Mul pole eriti kõrge valulävi ka, nii et ajaksin end ette muretsedes lihtsalt asjatult paanikasse. Ma pole ka eriti sünnitusplaanile mõelnud, vaid otsustasin, et usaldan ennast ja arste siis, kui see aeg kätte jõuab. Teen otsused siis kui on nende tegemise aeg. Seni tean vaid nii palju, et L. peab terve aja minu kõrval olema ning ette ära ma mingeid valuvaigisteid paluma ei hakka. Üks hirm on mul küll: ma ei tahaks keisrilõiget ja loodan, et seda ei tule teha. Hetkel pole selleks ka mingeid näidustusi ega ohtu, kuid kohapeal võib nii palju muutuda. Nii et loodan väga-väga, et kõik sujub vähemalt nii, et saaksin ise sünnitada. 

Hetkel ei oskagi rohkem millegi üle arutleda... Neid teemasid on tegelikult ju nii palju. Teie kommentaarid-küsimused-soovitused on ka väga teretulnud. Tean, et ma pole sellel teekonnal üksi ja teie seas on nii mõnigi, kellel ees või värskelt seljataga sama kogemus. :)

northern girl's beauty essentials

Wednesday, September 21, 2016
Rõõmustasime kõik, et septembris tuli suvi justkui mõneks ajaks tagasi... ja siis sai see otsa. Viimastel päevadel on eriti tugevalt tunda, et tuul toob jahedat vaid juurde ning õhk lõhnab hoopis teisiti. Mulle hirmsasti meeldib sügise algus, vaatamata asjaolule, et see kuulutab ühtlasi enam kui pool aastat kestvat märga, pimedat ja külma ilma. Miski, mida lisaks riietusele uuel hooajal kohendada tuleks on kosmeetika. Nii nahal kui juustel on jahedal ajal teistsugused soovid kui soojal suvel. Kui Stockmann palus mul nende praeguse põhjamaisusele keskenduva kampaania "Põhjala lummuses" raames valida välja mõningad enda lemmikud jaheda aja tooted meie põhjamaistelt brändidelt, pidasin seda ideaalseks võimaluseks jagada teile vastu talve mõningat nõu, kuidas enda naha ja juuste eest hoolt kanda.

Meie kodumaal leiab tublisid kosmeetikategijaid ja üks tuntumaid on kindlasti JOIK. Nende valikust leiab ohtralt erinevaid kehavõlisid ja uue tootena on neile lisandunud ka dušiõlid, mida tahaksin huviga proovida - seni aga räägin põgusalt kolmest lemmikust, mida olen ka ise juba kasutanud ning julgen seega soovitada. JOIK niisutav ja toitev kehavõi pulk on äärmiselt mitmekülgne toode, mida võib kasutada mitmel eri moel, sealhulgas aitab see külmal ajal kaitsta nahka külmakahjustuste eest, kuna ei sisalda vett. Lisaks funktsionaalsusele lõhnab see imeliselt (sisaldab kakao- ja sheavõid ning jojoba- ja oliivõli).
Ehkki mu nahk pole külma suhtes just ülitundlik, siis miski, mille eest sügisel ja talvel eriti hoolt pean kandma, on mu küüned ja küünenahad. Võiks ju ka tublisti kogu aeg kindaid kanda, aga milleks, kui on "vaja" kogu aeg telefonis nokitseda. Seega on küüne- ja küünenahaõlidest saanud mu suured sõbrad ja külmemal perioodil on üks alati käekotis kaasas. JOIK-i valikust leiab neemipuu- ja aprikoosikiviõliga variandi, mida on mugav kaasas kanda ja käigupealt küünenahkadesse masseerida.
Loomulikult ei saa unustada huulepalsamit ja JOIK magus huulevõie meega on jahedamaks ajaks ideaalne kaaslane. See sisaldab lisaks meele magusmandli- ja babassuõli, kakaovõid ja kastoorõli ning sobib ideaalselt külmast kuivi ja lõhenenud huuli paitama. Olen varasemalt kasutanud ka nende piparmündi huulevõiet, kuid arvan, et meega variant on saabuvateks kuudeks vähe kosutavam valik. 


 Miski, mille usku pöördusin juba pikka aega tagasi, on erinevad näoõlid. Kasutan neid sageli enne magamaminekut ja leian, et nad annavad efekti, mida ei suuda ükski kreem ning toidavad nahka rohkem sügavuti. Üks mu lemmikuid on MÁDARA Soothing Hydration näoõli. See konkreetne õli on mõeldud kuivale ja niiskust vajavale, pingul, haprale või ärritunud nahale, mis teeb temast talveks ideaalse kaaslase.
Pole mingi saladus, et MÁDARA on üks mu kõige lemmikumaid looduslikke brände, nii et tahaksin neilt soovitada midagi veel: MÁDARA Daily Defence kehavõiga tahan kõigile meelde tuletada, et külmemaks perioodiks tasub kergemad kehalosjoonid vahetada välja rammusamate kreemide ja kehavõide vastu. 


Olen põhjanaabrite soomlaste kosmeetikabrändilt LUMENE alati palju häid tooteid leidnud, kuid need kaks on minu jaoks täiesti uued avastused. LUMENE Glow Reveal 60 Second Facial on sügavpuhastav mask-koorija, mis aitab tuhmi näonahka värskendada ja annab võimaluse väikeseks näospaaks ilma suurema aja- ja rahakuluta. Teine, sügis- ja talveperioodiks lausa loodud toode on LUMENE SOS-kreem, mis mõeldud kasutamiseks nii näol kui kehal ja seda vastavalt vajadusele just neis piirkondades, mis vähe kuivemad ja tundlikumad. Seda võib kasutada ka näiteks huultel. Ent kuna SOS-kreem sisaldab ka vett, soovitaksin seda suuremate külmakraadide saabumisel eelkõige tubaseks kasutamiseks, näiteks enne magamaminekut.

Kes vähegi ilumaailmaga kursis, on kindlasti juba söögi alla ja söögi peale kuulnud Vestige Verdant'ist, meie enda kodumaisest brändist, kelle valikust leiab luksusliku bioaktiivse näomaski, millest on saanud paljude, sealgulgas minu enda suur lemmik. Tegu on maskiga, mille peamine eesmärk on nahka puhastada ja jääkainetest vabastada, muuhulgas sisaldab mask noorendavat humiinhapet. Ning millal siis veel oma nahka süvitsi poputada ja uuendada kui mitte pimedatel õhtutel kui väljas ulub külm tuul ja taevas on justkui hallim ja vaenulikum kui varem? Mina olen ühe potsiku juba tühjaks kasutanud ja vaatamata krõbedale hinnale, olen tootesse vägagi kiindunud. Nahk oli alati pärast justkui siledam ja "maha rahunenum". 

Viimaks, loomulikult ei tohiks unustada ka juukseid. Ehkki mütsid on üha enam moes, ei kanta neid külma ilmaga siiski piisavalt ja juuksed saavad seetõttu kõvasti vatti. Soome juuksehuuldusbränd CUTRIN on välja tulnud uue Halla sarjaga, mis loodud juukseid spetsiaalselt külma ilma eest kaitsma. Triosse kuuluvad aminohapetega niisutav šampoon, palsam ja volüümi- ja struktuuri andev suhkrusprei. Kõik tooted sisaldavad nii UVA- kui UVB-kaitset (inimesed kipuvad unustama, et talvel on lumepeegelduse tõttu päikese mõju veelgi intensiivsem) ning aitavad juustest staatilist elektrit eemal hoida - miski, millega mina mütsihooajal pidevalt võitlen.
p.s. Septembrikuus on see tootesari eksklusiivselt müügil vaid Stockmannis.

Need siin on vaid mõningad soovitused, millega oma vannitoariiulit vastu talveaega täiendada ja loodan, et ise iluosakonas ringi vaadates leiate just endale sobivaid tooteid. Olgem ausad, valik on lai ja orienteerumine pole kerge, nii et loodan, et sain veidigi abiks olla. Jätke kindlasti kommentaare, millised on teie ustavaimad külma aja iluabilised. :)


POSTITUS ON VALMINUD KOOSTÖÖS STOCKMANNI KAUBAMAJAGA

ripped & lazy

Tuesday, September 20, 2016
JEANS, SHIRT, BOOTS: H&M / JACKET: ZARA / BAG: MICHAEL KORS / BRACELETS: PANDORA

Mõtlesin eile väga pikalt, mida selga panna ja proovisin üksteise otsa igasuguseid imeasju... ning läks nii nagu alati. Miski ei eemalda mind lihtsatest ja "laiskadest" riietest, vahet pole kui püüdlikult ema mind väikesena kleidikestesse riietas ja mulle peapaelu ja jakikesi õmbles. Ja olgem ausad, mugavuse taga on ka palju kinni. Kõht jääb juba korralikult ette ja need lõhutud boyfriend-teksad on üks kahest paarist, millel ma veel nööpi kinni saan panna. :D Suvel oli lihtne sellistes kleitides olla, aga nüüd, 31 nädalat rasedana tuleb garderoobile vähe loomingulisemalt läheneda. 
Nüüd aga otsin oma meigikoti välja ja siis tuleb teha paar poetiiru, õhtul aga lähme L. ema sünnipäeva tähistama. :) Dekreet on üks tore asi: kodused askeldused, pikad jalutuskäigud Freddiega ning poes ja üritustel käimine. Mulle sobib. :D

Again I went with the most simple look. I just can't be bothered all the time, especially with this babu bump that seems to grow faster and faster. I'm 31 weeks pregnant and even putting my socks and shoes on is a task needed to be taken seriously. :D
But now it's time to do some more blog work, get ready, do some shopping and then go to my mother-in-law's birthday party! where have i been?

Monday, September 19, 2016

Ausalt ka, mõtlesin, et niipea kui ma dekreeti jään, on mul lapse sünnini maa ja ilm aega blogimiseks. Tegin endale isegi pika nimekirja postitustest, mida plaanin (ja plaanin neid endiselt!), kuid kuidagi on läinud nii, et mu viimasest update'ist on möödas enam kui 10 päeva ja minul on häbi-häbi. Aga mul on vabandus: meil on kodus käsil suuremat sorti ümberkorraldused. Näiteks vahetasime sel nädalavahetusel elutoas ja köögis põranda (olgu, L. vahetas, mina assisteerisin ja koristasin), mis tähendab, et pidime kogu mööbli, sealhulgas diivani, söögilaua ja köögi sektsioonkapid tõstma esikusse, kontorisse, magamistuppa ja kõikvõimalikele muudele vabadele pindadele. Sealhulgas polnud meil ka internetti, sest ruuter tuli lahti ühendada. Jah, vabandused-vabandused, kuid tõesti olid muud asjad mõttes. 
Lisaks peame hetkel jahti lapsevankrile. Sõelal on paar varianti, kuid uuriksin neilt, kel kogemusi, milliseid lapsevankreid te soovitada oskaksite ja miks? Märksõnaks kompaktsus, kuid praktilisus (selles hakatakse ringi rallitama vastu talve sündivat beebit). Noh, ja hind ka - saan aru, et vanker on oluline investeering, kuid hulluks ei saa ka minna, eriti kui tegelikult on tarvis veel ka turvahälli ja mõningaid muid asju. 
Kuid et elutuba on nüüd juba kobedam ja viisakam  - ootame veel uut diivanit - ning köök valmis, saan siin edukalt uuesti hingata ja selgema peaga mõelda. Nii et uus nädal, uued postitused! Pinky promise!

I was sure that as soon as my maternity leave begins, I will have endless time to blog about everything and anything. At least until our baby is born, of course. But that hasn't really gone according to plan, has it? We started renovating and redecorating half of our home and it has taken up all of our time. But now the living room is almost done, the Internet is back and I have more time on my hands again. Plus my brain just doesn't work when there's mess and clutter around me. But this morning is nice and I pinky promise you a lot of new posts this week! :)

#BLOGGERSMARKET VOL.4

Wednesday, September 7, 2016Ja ongi järjekorras neljas #BLOGGERSMARKET kirbuturg edukalt seljataga! Nagu ikka, olime meie megaelevil ja ostjaid megapalju, nii et success ja seega võib kindlasti oodata ka juba järgmist turgu (kuid andke meie garderoobidele aega kaloreid koguda, minul jäi näiteks pühapäeval alles ainult kaheksa eset). :D Mul oli megahea meel nii paljusid lugejaid näost-näkku näha ja veelgi parem meel, et vaatamata asjaolule, et seekord ei meelitanud me teid kingikottidega (turuidee tuli ruttu ja korraldus veel rutem, nii et jätsime sponsorid (v.a kohasponsor OZO) seekord välja, lookles järjekord ukse taga juba enne avamist. Aitäh-aitäh-aitäh kõigile tulijatele ja ostjatele, aitäh veel kord OZO-le (seni tõenäoliselt mu lemmikpaik, kus oleme turgu korraldanud) ja järgmise korrani!
p.s. Kui kannate midagi turult ostetut, hashtag'ige see kindlasti Instagramis #BLOGGERSMARKETee, siis saame ka näha, kuidas meie vanadest esemetest on saanud ilusate inimeste uued! :)

Lõpetuseks mu lemmikpilt lemmikemotsiooniga. Vaikselt traditsiooniks hakkav jäädvustus samuti, sest vahetult enne eelmist turgu veebruaris tegime samasuguse pildi Liinaga (muidugi siis oli see avalikkusele veel saladus, et BM-beebi nr 3 teel on :D). Eks näis, kas saame midagi sellist teha ka järgmisel turul. :O

Done and dusted, #BLOGGERSMARKET vol.4 was a big success and I want to thank again and again everyone who came, plus sushi restaurant OZO for kindly lending us their beautiful place in a great location for the event. Hopefully we will meet soon at the next one! :)


FOTOD: MAREK METSLAID

pack it on the back

Saturday, September 3, 2016
COAT, JEANS: LINDEX / T-SHIRT: H&M / BAG: ZARA / SHOES: MICHAEL KORS / WATCH, BRACELET: TRIWA

Pärast pikki otsinguid (kui dramaatiliselt see kõlab) leidsin lõpuks ideaalse seljakoti, kusjuures kahjuks vist viimase meie ZARA kauplustest, kuid ehk võib sellele veel kuskil-kuidagi käpa peale saada, kui kellelgi peaks soovi olema. Ehkki jahtisin algul hõbedaste detailidega kotti, armusin sellesse üsna koheselt ja kulladetailid teevad koti eriti šikiks ning minu meelest annavad sellele ka oluliselt kallima välimuse kui oli selle originaalhind. Mis mulle eriti meeldib, on et lisaks tavalistele seljakotisangadele on kotiga kaasas ka ketiga sang, et seda tavalise üleõlakotina kanda. Mõlemad sangad on eemaldatavad, et kasutada emba-kumba, kuid mulle meeldib neid korraga kasutada.

Vaikselt on jälle aeg raskemate mantlite käes ja mina kandsin täna peagi Lindexisse jõudvat musta villamantlit, mis moodustas siniste teksade ja valge särgiga 100% klassikalise ja alati töötava kombinatsiooni.
p.s. Saan sageli kommentaare, et piltide järgi poleks ma justkui üldse lapseootel, seega kõigi teie rõõmuks võite vaadata eelviimast pilti ja veenduda, et olen tegelikult ikka kohe päriselt ka 29. nädalat lapseootel. :D

Muide, juba homme kell 12 ootan teid Tallinnas, restoranis OZO, kus toimub #BLOGGERSMARKET kirbuturg! Panen seal müüki terve suure reisikohvritäie kraami enda riidekapist, nii et kes ees, see mees. Kõik mu asjad on väga vähe kantud ja sõbralike hindadega. :) Loe ürituse kohta rohkem Facebookist!

***

After what seemed like an endless search, I have finally found a perfect backpack that I've been carrying around everywhere since the day I got it. Although I originally wanted silver details, I've slowly started liking gold too and I feel like this gold chain makes the bag extra chic - it looks much more expensive than just a Zara bag. 

It's about time to start wearing coats again, which I'm more than happy about - fall is my absolute favourite season when it comes to fashion! I love layering! But since it's still quite warm, I paired my coat with simple blue jeans and an even more simple white t-shirt. Such a classic look! 


where all the magic happens

Thursday, September 1, 2016

Olen bloginud üle viie aasta, kuid siiani ei ole ma teile kordagi näidanud, kus kõik sünnib. Etteruttavalt olen aus ja tunnistan, et sama sageli kui oma väikeses kontorinurgas, blogin ma diivaninurgal ja pole haruldus näha mind blogimas ka söögilaua taga või voodis. Kõige uhkem olen ma aga kindlasti oma väikeses ilupesas, kus mind ümbritsevad kõikvõimalikud ilusad lemmikasjad ja sahtlitäis kosmeetikat.

Although I've been blogging for over five years, I've never really shown you where all the magic actually happens. True, you can find me blogging anywhere (on the couch, in the bed, in the kitchen... ), but my favourite place has to be my own little beauty corner in our office room. 

Aknalaual on mul lamp, kuhu saan ise tekste kirjutada. Ostsin selle Scandikidsist, kuid selliseid lampe leiab kindlasti nüüdseks juba mitmetest kohtadest. (p.s. Alles praegu märkasin, et mul on ülemisel tekstireal tähed nihkes ja sure vahega ja see häirib mind nii-ii väga! :D). See aaloetaim on aga üks vähestest, mis minu kodus elus suudab püsida. 

I absolutely love my little light box and putting different texts inside it. And note my aloe plant - it's one of the few that has actually survived in our household. 

Minu tualettlaud ja tool on pärit IKEA-st ja mulle meeldib sellel hoida lilli ja kõikvõimalikke muid dekoratsioone, nagu näiteks kolbakujulist küünlaalust. :) Värsked lilled on aga täielikud lemmikud - need annavad kogu ruumile hoopis teise hingamise.

My vanity table and chair are from IKEA and I always try to have fresh flowers around my works pace. They make all the difference!


... 99% ajast on see aga meigitoodete alla kattunud. Olen üks neist, kes teeb hommikuti meigi ja peab meigiasjade kotti või sahtlisse tagasi panemist absoluutselt ületamatuks vaevaks. :D Mu igapäevane märkmik on kingitus õelt ja ostetud Urban Outfitters'ist. 

... 99% of the time my table is covered with makeup products. I'm just one of those people who finds it very hard to put thigs away right after I've used them. :D My notebook is a gift from my lovely sister and it's bought from urban Outfitters.Enamasti leiab mu laualt ka veeklaasi, kohvikruusi või mõne värskendavama joogi. Viimasel ajal olen joonud palju Nestea uut rohelise tee ekstraktiga laimi-mündi jääteed. Kui ma tumedaid jääteid ei fänna, siis rohelised on mulle alati meeldinud ja sellel on eriti mõnusalt magus-mõrkjas maitse. See sisaldab vaid looduslikke lõhna- ja maitseaineid ja on lisaks suhkrule magustatud ka steviaga. Kõige enam meeldib see mulle super-jääkülmalt, ideaalne jook sellistel päevadel nagu täna, mil sa arvad, et on saabunud jahe september, aga tegelikult oled koju jõudes palavusest hingetu ja kurnatud, ent tahad oma aju blogimiseks üles äratada. ;)

Usually you will find some kind of beverage on my table as well, whether it's water, coffee or something refreshing. Lately I've been drinking Nestea green ice tea with lime & mint. It's sweet (besides regular sugar it's also sweetened with stevia), yet has this perfect bitter green tea taste as well and super refreshing when it's cold and you need to wake up your brain for blogging. ;)Ongi mu tagasihoidlikul bloginurgal tiir peal. Püüan seda hoida nii korras kui oskan ja mõningad asjad on siit veel kindlasti puudu (näiteks mingi pehmendus toolile, mis on kahjuks pikemaks istumiseks lihtsalt liiga kange ja ebamugav), aga ta on mulle armas ja siin sünnib palju sisu, mille loomist ma naudin ja mille lugemist naudite loodetavasti teie. :)

And that's it! I'm still missing some pieces, for example I need to get something soft or my chair, since it's just too hard and uncomfortable to sit on it for a longer period of time. But I love my little corner that inspires me to create beautiful content for you to enjoy! :)POSTITUST SPONSEERIB THE COCA-COLA COMPANY 
© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.