Social

before the rain

Sunday, July 31, 2016


DRESS: SEPPÄLÄ / BOOTS: TAMARIS / SUNGLASSES & BELT: LINDEX / BAG: ZARA

The end of my vacation is near... on Monday it's all about the office again and on full mode as well, since it's my last month before maternity leave. This means a lot of things need to be arranged, plus I'm gonna start training a new girl for my position as well. But the thought of leaving and focusing on our home and our baby is so-so nice, I feel like it's exactly the right thing for me at the moment. 
Today I wore a really old favourite dress and also my old pair of suede Tamaris boots. I love Tamaris shoes and can't wait to see what they offer in their AW16 collection. I borrowed my husband's TRIWA watch and then of course the bag... it hasn't left my hand/shoulder ever since I bought it. Total bag love right there!

Now I'm gonna cook some dinner and then we are going to watch Game of Thrones season 3. Yes, we have just now stepped on the GoT bandwagon and although we already know so many spoilers (thank you, 9GAG... ) it's still so interesting and I get why so many people love this series. 

Puhkuse lõpp paistab ja esmaspäevast olen taas sajaprotsendiliselt töölainel. August tuleb aga eriti kiire, sest lisaks kõikvõimalike puhkuse ajal tekkinud "võlgade" tasumist tuleb mul ka dekreediks ette valmistuda, otsi kokku tõmmata ja asendajat koolitada. Mõte sellest, et olen septembrist kodune on aga niivõrd... õige. Tunnen, et just praegu ongi see kõige õigem aeg keskenduda kodule ja lapsele, olen selleks nii valmis.
Kandsin täna vana lemmikkleiti ja samuti üpris vana Tamarise saapapaari. Ootan juba, et näha, mis Tamarise sügistalvises kollektsioonis leidub, nende jalanõud on mulle alati meeldinud ning need on vaat et sama mugavad kui näiteks ECCO-d. Lisaks laenasin abikaasa TRIWA kella ja seda kotti olete te nii siin blogis kui mu Instagramis vist juba päris palju näinud, kuid mis parata - alates selle ostmisest pole kott mu õlalt ega käest vist kordagi lahkunud. :D

Nüüd aga keeran midagi õhtusöögiks kokku ja siis jätkame oma Game of Thrones maratoni. Alustasime selle vaatamist alles nüüd (alustame täna 3. hooajaga) ja ehkki teame juba päris palju ette, mis juhtub (aitäh, 9GAG... :D), on see niivõrd paeluv ja saan täiesti aru, miks nii paljud seda armastavad. 

things still missing from my wardrobe

Friday, July 29, 2016While cleaning out my wardrobe yesterday, I started thinking about what exactly am I missing - I don't buy clothes and accessories on impulse anymore and really think about what I'm giving space to in my wardrobe. There are actually quite a few items I still really want to get. Well, aren't there always... :D
Nike sneakers. My old ones have seen better days and it's time to get a fresh pair.
White T-shirts. One of my all time favourite clothing items is an oversized white v-neck t-shirt... and currently I don't own any. That's a problem I need to fix asap. 
Nude handbag. I always wear black handbags, but I want a lighter great quality nude bag as well.
Boyfriend jeans. I turned my only pair into shorts this summer (they were already TOO ripped) and want to get a new pair.
Grey boots. All my boots and shoes in general are black, but a pair of grey suede boots sounds so nice!
Leather backpack. Great for travelling or just wearing whenever I need my hands free, either when I'm taking my dog with me or when I'm having a baby with me 24/7 in fall.

Mõtlesin viimati oma riidekappi korrastades, mis on need rõivaesemed ja aksessuaarid, mis mu garderoobist kõige kriitilisemalt puudu on. Lihtsalt tuju järgi mulle rõivaid kokku osta ei meeldi ja mõtlen alati läbi, kas ma ikka vajan oma garderoobi uut ruumiröövlit või on mul piisavalt sarnane ese juba olemas. Siin on aga mõningad asjad, millele mul hetkel alternatiivid puuduvad.

Sportlikud jalanõud. Olen eelmisel suvel ostnud Nike'id juba nii läbi kandnud ja jätaksin need meelsasti nüüd vaid koeraga jalutamise jalanõudeks ning soetaksin viisakamateks käikudeks viisakama paari.
Valge t-särk. Oversized valge v-kaelusega t-särk on üks mu lemmikriideesemeid... ja mu garderoobis pole hetkel ainsatki. Mis neist sai, ma ei tea, aga kiiremas korras oleks paari sellist tarvis.
Hele kott. Igatsen endale  suuremat nude-kotti hõbedaste detailidega. See oleks kevadeks-suveks ideaalne, aga näeks lahe välja näiteks ka sügisel üleni musta riietuse ja heledate saabastega.
Boyfriend-teksad. Viimased olid omadega juba liiga katki ja tegin neist hoopis šortsid, seega vajaksin uut korralikku paari.
Hallid saapad. Kõik mu saapad on musta värvi, kuid üleni musta riietusega näeksid ka hallid väga lahedad välja. Ideaalis sooviksin seemisnahast paari.
Nahast seljakott. Kõigiks neiks käikudeks, kus käed võiksid vabad olla ja tavaline käekott jääb jalgu, olgu selleks siis lihtsalt reisimine, Freddiega või varsti saabuva beebiga ringi müttamine. 


stripes at the port

Saturday, July 23, 2016

KNIT & BAG: ZARA / FAUX LEATHER SHORTS: NEW YORKER / WATCH: TRIWA / BRACELET: PANDORA

Yesterday we did a quick little photoshoot at the port before heading to a friend's birthday. It was actually so hard to get ready and leave home, since we were both so tired! L. had spent a late evening with his colleagues at the countryside, I was at home, but I'm always so sleepless when he's not home, so it was seriously hard to get out of the bed/off the couch even at the evening to get ready. :D But at the end it's always worth it, always so fun with friends.
I wore a new knit and bag, both scored from Zara sales recently. These shorts I've never worn before, they have just been sitting in my wardrobe. But they were the only things that could fit me at the waist (hello, 23 week baby bump!) and now looking at the photos I actually really like the combo as well. :)

Have a great weekend everyone!

Eile tegime enne sünnipäevale minekut sadamas kiirelt mõned pildid, sest head outfit'i ei saa ju raisku lasta (:D), eriti kui selle kokkupanemine oli nii vaevarikas. Olin nimelt nii-nii väsinud, eelneval ööl ei saanud kella kuueni hommikul und ning ka hommikul pidin varakult ärkama, päeva jooksul tehtud paaritunnisest uinakust ei piisanud kohe kindlasti. Enda lõpuks voodist välja vedamine, meikimine ja riiete valimine olid absoluutselt viimased asjad mu mõtteis, kuid nagu enamasti, oli see lõpuks end väärt, sest sõpradega on alati tore. 
Kandsin hiljuti Zara allahindluselt skooritud kudumit ja kotti, need lühikesed püksid on mu riidekapis puutumatult seisnud aga juba enam kui aasta. Ülataval kombel läks neil isegi lukk kinni (tere-tere, 23-nädalane beebikõht!), mis tegi nad põhimõtteliselt mu ainsaks valikuks. Viimasel ajal on tunne, et rõivad jäävad väikeseks mitte nädalate, vaid päevadega ning suurem osa pükse on juba kapis talve ootamas. hello bag

Thursday, July 21, 2016

I'm not one to buy a lot of cheap bags. Don't get me wrong, I don't buy a lot of expensive ones either, but unless I can't afford something with really good quality and durability, I just don't buy any new bags. But one cheaper brand that I find makes really great handbags is Zara. They come out with beautiful designs every season and they're mostly good quality as well. For a while now I've been looking for the perfect black crossbody that would be a bit more spacious than my Kadri Kruus leather bag, which I usually go for every time I go out. Today I was browsing the sales at my local Zara (I LOVE Zara sales, they're my favourite!) and found that a bag that I was admiring already months ago was waiting for me with a reduced price. Not much thought went into it, it just felt right. :) I love the chain details and I've always liked black crocodile embossed bags. A perfect addition to my wardrobe, which is classic, but always with an edgy vibe! 

Ma ei osta just sageli odavaid käekotte. Ärge saage valesti aru, ma ei osta ka kalleid kotte teab kui tihti, aga üleüldiselt püüan ma vältida soodsamate brändide käekottide soetamist, sest tüdinen neist kiiremini kui kottidest, mille jaoks olen reaalselt kogunud ja mille ostmist pikalt kaalunud, lisaks ei kannata ma kehva kvaliteediga kotte. Üks soodsam bränd, mis on aga minu meelest alati imeilusaid kotte tootnud, on Zara. Nad tulevad igal hooajal välja uute ilusate disainidega, lisaks on hinna- ja kvaliteedisuhe alati paigas.
Olen juba mõnda aega otsinud musta väikest kotti, mis oleks veidi mahukam kui mu Kadri Kruusi kott, mille enamasti välja minnes kaasa võtan. Astusin täna Zarast läbi, et nende viimaseid allahindluste jääke uurida (ma armastan Zara allahindlusi ja leian alati parimad asjad just kõige lõpus) ja seal teiste punaste siltidega kottide vahel ootas mind kott, mida näppisin ja imetlesin juba kuid tagasi, kui see oli uus kaup. Pikka mõtlemist ei olnud, kott on lihtne ja praktiline, kuid coolide detailidega, nagu kogu mu ülejäänud garderoob. Mulle meeldivad ketid koti servas ja mind on alati tõmmanud krokodillimustriga mustade kottide poole. Nii see minuga koju rändaski.

p.s. Mul on kahju kirjutada millestki, mida enam väga saada pole, juhuks kui keegi seda endale soovib. Sain täna Ülemistest viimase, aga võib-olla leidub seda veel teistes Zarades. E-poes ma seda konkreetset õlakotti enam ei näinud, aga kes ka stiilse musta üleõlakoti otsingutel, siis väga kenad allahinnatud kotid on ka näiteks see ja see. :)

the uniform

Sunday, July 17, 2016
DRESS & JACKET: ZARA / SANDALS: H&M / SUNGLASSES: LINDEX / BAG: RIVER ISLAND / WATCH: TRIWA

Today I'm showing you my summer unfirom. I wear this kind of dress almost daily ever since I discovered them for just under 13 euros from Zara. They're so comfy and great with my growing belly and they're something I can keep wearing next summer as well. I try not to buy special maternity clothes for as long as I can (although I know I'll have to get a couple of pairs of maternity jeans for fall).

Täna näitan teile oma selle suve uniformi ehk siis riietust, mida ma kannan keskmiselt... viiel päeval nädalas? Nimelt avastasin Zarast alla 13€ eest i-de-aal-sed kleidid, mida kasvava kõhuga kanda. Olen juba ostnud musta ja piltidel oleva triibulise, kuid kaalun ka halli ja tumerohelise soetamist, sest need on lihtsalt nii mugavad ja ka kõht näeb nendes päris armas välja, if I may say so myself. :D Pealegi on need lihtsad staple-esemed, mida saan järgmisel suvel edasi kanda. Nimelt, ma püüan osta nii vähe spetsiaalseid rasedate rõivaid kui võimalik. Tõenäoliselt tuleb sügiseks kaks paari teksasid ja mõned spetsiaalsed sukkpüksid soetada (retuusid, ei aitäh!!!), kuid muus osas püüan ikka oma tavagarderoobiga hakkama saada. 


July Beauty Favourites

Wednesday, July 13, 2016
It's time for monthly favourites and this time I don't have many - a couple of skin care pieces, two nail polishes and two lippies. First off, to keep my skin plump and moisturised, for months now I've reahed for MÁDARA SOS Hydra range that is made specially for dry and thirsty skin. I use both the serum and the lotion, they smell really fresh and although they're super moisturising they sink in very fast, which is always good: no lotion on your pillow, no creasy residue before applying your makeup!
I've worn all shades of nail polish in the past, but for a long time now I've only been reaching for nudes. My two current favourites are "Don't Bossa Nova Me Around" by O.P.I and "Go-To-Greige" by H&M. Both have great coverage and although I will probably always prefer O.P.I to any other nail polish brand, H&M delivers great results with a cheap price tag.
Last, but not least - lips! You know I love my light pinky nude lip, but sometimes it can make my lips too blurry on photos, so recently I've been using a lip pencil to contour my liops beforehand. Currently in use is Bourjois lip pencil "Nude Wave", but only because I happened to grab it. Just uting a lip pencil is an overall beauty favourite of mine at the moment! Now, every beauty girl has heard about Clarins Instant Light Lip Perfectors. Well, I found a dupe for it for 3 euros! Catrice Beautifying Lip Smoother looks, smells and feels almost exactly like Clarins (even the sponge-applicator is the same), but instead of 17€ you pay 3€. I mean, come on...? :D This has to be a favourite! Basically iy's a lovely smooth lip balm with a sheer tint and creamy gloss to it, perfect for those lazy minimal makeup moments.

Ma pole viimasel ajal just suurel uute toodete proovimise-katsetamise lainel olnud, seega näitan seekordses lemmikute postituses tooteid, mida olen õigupoolest innukalt kasutanud juba nädalaid, et mitte öelda kuid. Samas, seda kindlamad võite olla, et tegu on tõepoolest mõnusate toodetega, mida julgen sajaprotsendiliselt soovitada.

Olen mõistnud, et mu nahk reageerib kõige paremini n-ö puhastele valikutele, millest mu üheks lemmikuimaks on MÁDARA. Ehkki mulle hakkavad nende tavasarja kreemide lõhnad vastu, olen agaralt juba pikka aega kasutanud MÁDARA SOS Hydra sarja seerumit ja kreemi (hommikuti kreemi, õhtuti mõlemat). "Intensiivne niiskust lukustav kreem on rikastatud põhjamaisest pojengist pärinevate antioksüdantide, linaseemnete ning hüaluroonhappega. Niisutab, kosutab ja rahustab vedelikuvaeguses ja stressis nahka. Loob nahale kaitsekihi, mis hoiab seda keskkonna kahjustava mõju eest." Nõustun kõigega ja mulle meeldib, et ehkki tegu on intensiivsete niisutajatega, ei jää kumbki nahal rasvane ja imendub kiiresti. Tulemuste nägemine võttis aega (mõni kreem mõjub kuivale nahale koheselt, sellega läks pisut aega, et naha niiskustasakaal paika saada), aga need olid seda ootamist väärt ja ma ei näe end niipea muid näokreeme soetamas... mis teeb samas kergelt murelikuks, sest hinnad on sel sarjal krõbedad. Seerum maksab 36€ ja kreem 34€.
Kunagi katsetasin kõikvõimalikke küünelakke, aga nüüd olen justkui häiritud iga kord kui mu küüntel on midagi muud kui hele nude-toon. Hetkel on kordamööda küüntel O.P.I "Don't Bossa Nova Me Around" ja H&M "Go-To-Greige". O.P.I lakid on mu läbi aegade lemmikud (pintsel, katvus, kestvus, säilivus saavad kõik 10 punkti), kuid H&M lakid on oma hinna kohta samuti väga kvaliteetsed.
Viimasena tahan rääkida kahest huuletootest. Armastan kanda naturaalset heledat huult, kuid vahel kaotab see (eriti fotodel) enda huule piirjoone justkui ära, nii et olen viimasel ajal pliiatsiga õrnalt ka huulekontuuri välja joonistanud. Kasutan hetkel Bourjois huulepliiatsit ("Nude Wave"), kuid vaid seetõttu, et ta sattus mulle esimesena näppu. Väga häid pliiatseid leiab ka teistelt brändidelt ja ülisoodsaid kuid korralikke on näiteks Essence'il. Rääkides ülisoodsast kosmeetikast, siis paljud on vast kuulnud sellisest huuletootest nagu Clarins Instant Light Lip Perfector? Tegu on ülisileda ja pehme huulepalsami/läikega, mis ideaalne üksinda kandmiseks kui ei taha huultega midagi super-erilist teha, ent neile midagi siiski lisada. Märkasin Selveris sellise brändi nagu Catrice letis toodet, mis pole mitte ainult peaaegu täpselt samasuguses pakendis (isegi svamm-aplikaator on sama), kuid ka samasuguse lõhna, tekstuuri ja kirjeldusega. Hinnasildiks aga Catrice Beautifying Lip Smootheril Clarinsi 17€ asemel äärmiselt rahakotisõbralik 3,50. Loomulikult ma ostsin selle. Seni saan öelda nii palju, et tegu on tõepoolest kahe VÄGA sarnase tootega ja kes Clarinsi toodet fännab, võiks kindlasti ka seda soodsamat alternatiivi proovida. Neid peaks kokku olema viies eri toonis, mul on naturaalne roosa "Coffee to Go". 

Oriflame Vinyl Gel lippies + KINGILOOS!

Monday, July 11, 2016


How beautiful and summery are these shades? Oriflame just came out with a new range of lippies, their Vinyl Gel liquid lipsticks have the pigment of a lipstick and the shine of a lip gloss, but I think of them more as just pigmented lip glosses. They have a creamy, quite non-sticky creamy texture and my first impression is that they stay on well! Looking at all these shades makes me think I should experiment more with different lip colours, but I just can't seem to break out of my nude lip habbit.

Oriflame saatis mulle täna imeilusa kingituse ja ehkki ma tavaliselt ei torma igast pressipakist pilte ja postitust tegema, siis see osutus nii fotogeeniliseks, et ma lihtsalt pidin kaamera välja võtma. Tegu on Oriflame uute Vinyl Gel vedelate huulepulkadega. Põhimõtteliselt on tegu toodetega, millel huulepulga pigment ja huuleläike läige, neil on geeljas ja pehme tekstuur ning need pole ülemäära kleepuvad. Minu silmis on need siiski pigem läiked kui huulepulgad, ideaalselt värvikirevad ja mahlased just suveperioodiks. Jätsin endale kandmiseks aga vaid kolm tooni (lillad ja punase) ning ülejäänud... panen loosi? :) 

Kui keegi soovib endale viit Oriflame Lip Sensation Vinyl Gel huulevärvi, jätke siia postituse alla kommentaar, mis on teie selle suve lemmik meigitoode! Võitja loosin välja juba reedel, 15. juulil. Ärge unustage lisada kommentaarile ka enda meiliaadressi ja pidage silmas, et kui võidu käest-kätte andmise võimalus Tallinnas/Viimsis ei sobi Smartposti saatmiskulud tasub pakisaaja. :)

Huulepulgad võitis endale Saskia Sõrmus. Ole nii armas ja saada mulle enda Smartposti andmed annaelisabeth.net@gmail.com!


IT'S A BOY!

Tuesday, July 5, 2016

It's a boy! Yesterday we found out that our first child is going to be a little dude. We are SO over the moon and proud and I just can't seem to wipe the smile off my face every time I remember that I'm having a son soon. It feels so good to finally be able to imagine him more clearly (before he was just "a baby"), he already has a name and I can finally shop for more clothes, since we already have enough neutral stuff for him. :D Now it's time for little boy clothes!
p.s. I was thinking of doing a baby Q&A post, so if you have any questions, feel free to leave them in the comments below! :)

Poiss! Eile saime teada, et meie esimene laps on väike poiss ja seda uhkust ja rõõmu ei anna kohe kuidagi sõnadesse panna. Nii hea on teda lõpuks paremini ette kujutada: enne oli ta lihtsalt "beebi" või "laps", kuid nüüd on tal nimi ja ma näen juba teda voodis magamas, vankris istumas ja pisikeste poisteriietega meie kõrval jalutamas. Ja lõpuks ometi saan lisaks neutraalsetele beebiriietele (mida meil on juba pool kapitäit) ka pisikesi poisteasju osta.
p.s. Kaalun beebiteemalise küsimuste-vastuste postituste tegemist, nii et kui kellelgi on küsimusi, jätke need julgelt siia kommentaaridesse. :)

vacation mode on

Friday, July 1, 2016


TOP & SHOES: H&M / JEANS: MANGO / BAG: LINDEX (old) / SUNGLASSES: TRIWA 

Three more work related things to do and then it's vacaaccaattiioonn! Ahh, I almost don't believe it, I haven't had a full month off work since I started working full time in 2011. :D
So this is still a busy Friday for me, but once I'm done it's going to feel so good and tomorrow we are going to a wedding. Can't wait, I found such a perfect summer wedding dress for it today (because I leave everything on the very last minute... )

As for today's outfit, I personally love it! I haven't worn white jeans since high school, but they actually look so nice in the summer. And with this cute top, who can tell that I'm almost 20 weeks pregnant? :D Not that I want to hide my belly, I'm very proud of it since it decided to pop out already during the 11th week.

Kolm töist asja veel lõpetada ja võin ametlikult kuuks ajaks jalad seinale visata. Lõpuks ometi puhkus, lõpuks ometi saan mina ka päikeselise ilmaga suuna randa, mitte kontorisse võtta, jeeee!

Need pildid tegime täna pärast tööd, enne kui L. sõbrale külla sõitis ja mina oma tööhunniku ja rabarberilimpsiga koju jäin. Mu peamiseks motivaatoriks on hetkel vaid see, et ma tean kui imeline tunne on kõigega valmis saada ja siis lihtsalt... olla. See imelik tunne, et justkui peaks ju midagi tegema ja midagi raudselt ununes... aga tegelikkuses on sul lihtsalt puhkus.
Mis puutub tänasesse riietusse, siis üle pika aja on mul taas valged teksad (viimati kandsin neid vist gümnaasiumis) ja need meeldivad mulle üllatavalt palju... aga siiski pigem ainult suvel. Muide, need on ühed ainsatest teksadest, millel mul nööp kinni läheb, teistega tuleb kasutada vana head rasedate patsikummitrikki ja kolmas grupp (kõrge värvliga teksad) on juba kapi tagumises osas puhkusel, sest need ei toimi hetkel enam kohe kuidagi. Ning hämmastav, kuidas selle topiga ei saa arugi, milline kõht mul tegelikult juba ees on. Salabeebi. :D Mitte, et ma oma kõhtu varjata tahaksin, olen selle üle loomulikult väga uhke, eriti nüüd kus mind iga päev aktiivselt põksitakse. :)

p.s. Mu puhkus algab väga ilusa noodiga, sest homme sõidame sõprade pulma. Leidsin selleks puhuks täna imeilusa suvepulmaks ideaalse kleidi, mille püüan kindlasti ka blogi jaoks pildile püüda. Seniks aga tsaukitsau ja nautige nädalavahetust! :)
© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.