Social

DECOR THOUGHTS

Thursday, June 30, 2016


This summer is all about redecorating our home. This week we chose the new floor and in the upcoming weeks the messy process of switching up our old yellowish floor with a fresh light grey one is happening. I've also ordered a lot of new cosy decor pieces for our bedroom, office, living room and nursery - can't wait for everything to e finished so I could share the final result with you. I know I keep saying that all the time, but now that everything is actually happening hardcore, I can promise a little home tour very soon! :) And as you can see - still going with black, white and grey. Best colours ever. :)


Sel suvel keskendume palju kodu uuendamisele. Ideed, mida oleme pikalt kaalunud ja planeerinud lähevad lõpuks käiku ning suve lõpuks peaks kodus olema täielikult uus ilme, peamiselt tänu sellele, et vahetame vana kollase põranda (mille eelmised omanikud lisaks veel täielikult ära rikkusid) värske helehalli vastu, lisaks olen viimasel ajal korralikku online shoppingut teinud ja soetanud lahedaid esemeid pea igasse ruumi. Tean, et olen pikalt rääkinud plaanidest oma kodu täies ulatuses üles pildistada, kuid see on aina edasi lükkunud... Nüüd aga tundub, et suures lapse tulekuks valmistumise tuhinas on lõplikult meie nägu ja tegu kodu juba käeulatuses! 

walks at the beach

Wednesday, June 29, 2016


OUR SHOES: ECCO

One of the million reasons why I love living a bit outside of the city is the nature, the quiet atmosphere and of course the beach. We live soooo close to the beach! On days like today when the sun is keeping us warm until it sets, we like to go down to the beach with Freddie and just relax and watch him swim and play.

Üks miljonist põhjusest, miks ma naudin Tallinnast väljas elamist on vaikus, loodus, eriti aga rannalähedus. Sellistel ilusatel õhtutel nagu täna lähme me nii sageli kui võimalik pärast tööd randa, et Freddie saaks end vabalt tunda (kivide liiva alla kaevamine ja ujumine on kaks tema lemmikut suvist tegevust), meie värsket õhku hingata ja hinnata seda vähest aega aastas, mil meile on antud niivõrd mõnusaid ja sooje päevi.

summer skin favourites


Although they say you should take extra care of your skin when it's winter, I usually only put 100% effort in it during the summer. For selfish reasons of course - that's when I see and show off my skin the most.
I've always been lazy with body creams, so LUSH Ro's Argan body conditioner was a really great find for me. You use it like you would a hair conditioner: apply it on moist skin, let it work its magic for a few minutes and then rinse it off. It leaves your skin feeling as if you just used plenty of body butter and I also love the scent of it. For some it might be too heavy though (bot the scent and the texture), so I suggest trying a sample before buying (it's quite expensive).
Another product I've been reaching for more than regular body creams is a body oil, MÁDARA Sculpturing Oil to be exact. As it's one of my favourite skin care brands anyway, I'm not surprised this oil amazed me from the first use. It promises to firm and tone the skin, while also helping to prevent stretch marks (which is perfect while pregnancy or losing weight). It has a subtle natural scent and it gives your body a beautiful glow, which is perfect when wearing short skirts, dresses or sleeves. Just learn from my mistake and don't use it before sitting in a car with leather interior... :D

Ehkki öeldakse, et just talvel tuleks oma nahka erilise hoolega niisutada, siis mina kipun sellele rajale minema alles suvel. Loogiline ka, siis on nahk riiete alt rohkem väljas ja silma all, iga pisi"viga" pidevalt silma all. Kui kunagi polnud mul vannitoas midagi rohkem kui erinevaid kehakreeme, -losjoone ja -võisid, siis nüüd on mul õnnestunud minimalistlikult piirduda vaid kahe lemmikuga.
LUSH-i Ro's Argan kehapalsam on nagu juuksepalsam, aga mõeldud kehale: määrin seda üle kogu keha, lasen natuke aega imenduda ning loputan maha. Efekt on selline, nagu oleksin just kogu keha rikkalikult kehavõiga kokku määrinud ja nahk on igati pehme ja niisutatud. Põhjus, miks seda tavalisele kehavõile eelistan on, et sellega läheb nii palju rutem, lisaks ei pea ma kreemitamise ajal loomakarvadega maadlema (miski ei saa mind vannitoas rohkem närvi ajada kui koera- ja kassikarvad, mis kreemitamise ajal lagedale ilmuvad - kust need tulevad!?). Paraku on tegu üpris kalli tootega, kuid mugavus on minu jaoks seda väärt, lisaks ma absoluutselt jumaldan selle toote lõhna. Soovitan aga kõigil enne LUSH-ist testrit proovida kui ostma hakkate. 
Mu teiseks suureks lemmikuks on kehaõlid, eriti kui kannan lühemaid pükse-kleite-varrukaid. Õli annab kehale imeilusa kuma, mis on veel eriti ilus, kui nahal on juba ka kerge päevitus. Läti orgaanilise nahahooldusbrändi MÁDARA valikust leiab sellise toote nagu Sculpturing Oil. See sisaldab kibuvitsa ja odraidude ekstrakte ning lubab nahka pingutada ja toniseerida, parandades selle elastsust. Seda õli soovitatakse ka julgelt lapseootel naistele, et ennetada venitusarmide teket (samal eesmärgil sobib see kaalulangetajatele), nii et ma kasutan seda hetkel erilise hoolega. Lisaks on sel imehea puhas looduslik aroom. Mu ainus hoiatus on, et vahetult enne nahksisuga autosse istumist ma seda kasutada ei soovita. ;)

my no.1 brush & sponge cleanser

Tuesday, June 28, 2016

I've found a new favourite makeup brush and sponge cleanser. You've probably heard about Dr. Bronner's magic soap and the 18 different ways you can use it, but I've only had one purpose for mine: to get every residue of makeup out of my precious brushes and sponges. And the best part? It's super cheap!
p.s. Solif version of the soap is just as effective, I just find liquid to be more convenient and less messy to use. 

Meigipintslite ja -svammide kasutamine on imetore, nende puhastamine... not so much. Olgu, pintslid saab puhtaks enamike šampoonide, nõudepesuvahenditega jne, kuid miski, millega alati maadlen on meigisvammid (minu puhul peamiselt Beauty Blenderid). Ehkki Beauty Blenderil on ka spetsiaalsed puhastajad (tahke seep on väga hea!), on need üsna kallid ning kuluvad kiiresti. Hiljuti avastasin aga uue lemmiku, mis teeb kõik pintslid ja svammid täiesti veatult puhtaks ja selleks on Dr. Bronner'si vedelseep. Natukesest piisab ja svammile ei jää ainsatki jumestuskreemi jälge.
Kes pole Dr. Bronner'sist varem kuulnud, siis õigupoolest on tegu maailmakuulsa imeseebiga, mida pidavat saama kasutada tervelt 18 eri moel (leia nimekiri siit). Ma olen seni piirdunud vaid meigitoodete puhastamisega, kuid abikaasa on tahket seepi ka näoseebina kasutanud ja kiitnud. Dr. Bronner'si seepe tuleb mitmete eri lõhnadega, minu lemmikud on seni lavender ja roos. Üks 237 ml pudel maksab umbes 10 eurot ja sellest jätkub väga pikaks ajaks, nii et soovitan proovida kõigil, kes efektiivse puhastusvahendi otsingutel. 

bits & pieces

Monday, June 27, 2016


PEONY SEASON / A CHILL NIGHT IN TARTU / DAILY ESSENTIALS
MY COMFIEST FLIP-FLOPS BY ECCO / A NEW ROOMMATE / SLEEPY BABY
NEW WATCH FROM TRIWA / A LITTLE DIY FOR OUR NURSERY / GOOD OLD FEET & FLOWERS SHOT

oversized denim

Monday, June 20, 2016

OVERSIZED DENIM JACKET: STRADIVARIUS / SUNGLASSES, WATCH, CUFF: TRIWA
BAG: MICHAEL KORS / SANDALS: H&M / DRESS: SEPPÄLÄ (old)

sneak peek of H&M STUDIO AW16

Wednesday, June 15, 2016Täna lõuna ajal haarasin kohvi ja hüppasin läbi H&M showroomist, kus esitleti sügistalvist Studio kollektsooni. Kui möödunud aasta jättis mind külmaks, siis seekord olin vägagi impressed ja näen end tõesõna 8. septembril Postimajja sammumas, et mõningate asjadega enda garderoobi rikastada. Kahjuks ei leidnud ma hetkel internetiavarustest puhtaid tootepilte, et teile oma lemmikuid esitleda, kuid siin on mõned tänased kaadrid läbi mu telefoni.

Selle kollektsiooni tugevaimateks külgedeks on kindlasti materjalid (vill, pits, samet ja loomulikult puhas puuvill) ja detailiderohkus pärlitega tikandite ja kettide näol. Domineerivad must (jess!), punane, valge ja sinine, millele tasakaaluks neutraalseid toone. Kihvtideks lisanditeks olid kauboisaapad (ühed kettidega saapad on vaatamata oma 249-eurosele hinnasildile nüüd vist sügiseni mu unenägudes!), pikad siidisallid, põnevad Hispaania kübarad ja tikandite ning pikkade kettidega ehted.

Ütleme nii, et on, mida oodata ja nagu juba öeldud sai, siis 8. septembril on kollektsioon saadaval nii Tallinna Postimaja kaupluses kui loomulikult nüüdsest ka meile kättesaadavas e-poes hm.com! :)

all black beach essentials

Monday, June 13, 2016
© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.