Social

in my makeup bag this week

Tuesday, May 31, 2016
Kui paljud loobuvad suveperioodil näomeigist pea täielikult või piirduvad kerge BB-kreemiga, siis minu naha seisukord seda praegu mugavalt teha ei võimalda ja jään truu jumestuskreemi juurde. Hetkel kasutan YSL Touche Eclat Le Teint-i, mis on uuem ja kergem, kuid samas katvam versioon esialgsest Touche Eclat jumestuskreemist. Silmade alla läheb M.A.C Prep+Prime valgustpeegeldav pliiats, mis on küllalt tubli katvusega (mõned valgustpeegeldavad pliiatsid kipuvad liiga lahjad ja vedelad olema). Meigipõhja kinnitan KIKO Weightless Perfection puudriga, mis, nagu nimigi vihjab, on imekerge ja nahal vaevu tuntav. Kui olen ka põsepuna, päikesepuurdiga jms ühel pool, kinnitan kogu kupatuse Urban Decay All Nighter meigikinnitusspreiga. Ma pole seda veel piisavalt testinud, et öelda kas ta tõesti nii kaua meiki paigal hoiab nagu lubab, kuid suuremad katsetused on veel ees. 
Põskedel vana hea NARS "Luster" (kusjuures hetkel ainus põsepuna mu kollektsioonis, aga kui otsite midagi sarnast, siis ma eelistan 100% M.A.C "Margin"-it, mida kasutasin enne seda). Päiksepuudri (aga vahel ka lauvärvi) rolli täidab hetkel theBalm Betty-Lou Manizer. Kui ma üldiselt eelistan matte päikesepuudreid, siis suviti olen selles osas vähe edevam.
Silmameik on mul suvel alati minimaalne. Niikuinii peitub see 90% ajast päikeseprillide taha. Küll aga on mul igaks juhuks käepärast M.A.C "Call Of The Canyon" lauvärvipalett, kus mõnusalt suvised toonid, eriti virsikukarva "Summer Sun" ja kuldne "Fool's Gold". Hiljuti avastasin ka uue imelise ripsmetusi. Oriflame The One Hypnotic Depth Mascara ootas mu meigisahtlis pikalt oma järjekorda ja kui see lõpuks temani jõudis, olin juba esimesest kasutuskorrast vaimustuses. Pikendab, tihendab, annab volüümi ja on korraliku musta pigmendiga. Kulmudel jätkuvalt vana hea Artdeco No.5, millest olen teile juba nii-nii palju kirjutanud.
Huultega pikka juttu pole ja jätkuvalt olen truu heleroosale huulepulgale + nude-toonis huuleläikele. Esimeseks hetkel Topshop "Innocent" ja läikeks Urban Decay "Liar", mis on väga tugeva pigmendiga, nii et seda saab vajaduse korral panna ainult natuke või ka n-ö täiskihi. Kui nägu on väga jumekas, siis liiga kahvatu huul kaob justkui liiga ära ja siis ongi hea kui tumedusastmega saab pisut manipuleerida.


casual chic with a pop of colour

WATCH & SUNGLASSES: TRIWA / SHIRT: LINDEX / SHORTS: OLD
 BAG: LINDEX AW2016 (coming soon) / SUEDE HEELS: H&M

Kes vähegi moeajakirju sirvib, on sellist rohelist tooni nagu mu tänane käekott näinud vist juba pea kõigis neist. Aga tegu on tõepoolest imeilusa tooniga - mul on samasuguses varjundis ka seemisnahast jakk, mida ma polegi veel jõudnud teile näidata. Tänasele äärmiselt (lausa häbiväärselt) lihtsale komplektile lisas see kott just "seda midagi" ning kuna ma kannan neutraalseid toone pea iga päev, usun, et see saab efekti lisama veel nii mõnelegi mu outfitile. Kott kuulub Lindexi sügis-talv 2016 kollektsiooni, nii et poodidest saab seda paraku krabada alles augustis. Pange kalendrisse meeldetuletus! ;)

This bag (in a currently VERY popular shade of green) added the perfect "little something" to my super simple outfit today. If you're as in love with it as I am, make sure you step into Lindex in coming August - it's part of Lindex AW2016 collection. Sorry for the long wait, but I promise it will be worth it! ;)
p.s. This crisp white summer shirt you can get already now though. ;)

#1 baby talk

Thursday, May 26, 2016
Kes sööb oma sõnu ja kirjutab blogis siiski pisut ka beebiteemadel? Minaaa! Kuid teate, kui miski hõlmab su elust nii suure osa ja inspireerib sind oma mõtteid ka teistega jagama, pole selles ju midagi halba. Iial ei hakka ma postitama näopilte oma lapsest või kirjutama midagi liiga isiklikul tasandil, kuid suurima heameelega arutleksin teiste minuga koos ootavate või juba lapsed saanud naistega nii mõndagi. :)

Täna tahtsin endast välja kirjutada mõningad asjad, mis mind lapseootuse alguses kõige enam üllatasid. Delfilikule pealkirjale mõeldes siis mu esimese trimestri viis suurimat üllatajat. On mul mõttekaaslasi, kes on samamoodi tundnud? :)


1. Rõõmu asemel on mure. Arvasin kunagi, et niipea kui testil mulle kaks triipu vastu vaatavad, olen õnnejunnis, kõnnin pilvedel ja säran. Tegelikkuses oli väga raske mitte stressata kuni esimese ultrahelini, kus lõpuks vilkuvat ja tublisti töötavat südant nägin ja siis mitte stressata teise ultrahelini, kus ka südametööd kuulda oli ja laps aktiivselt siputas ning eeskujulikke mõõte esitles. Ma tõesti arvasin, et rasedus on ainult üks suur õnnis seisund ja eks ta tegelikult on ka, aga ausalt, ema süda hakkab muretsema alates hetkest, mil ta on oma lapsest teadlik ega lõppegi kunagi. Hetkel muretsen looteanatoomia uuringuni ja siis sünnituseni ja siis tulevad juba kõik teised mured ja nii vist elu lõpuni. Aga see on tõsi, et rõõm ja õnneemotsioonid kaaluvad selle loomulikult üle.

2. Raske on oma kehaga leppida. Mõtlesin alati, et kui esimene kõhupunn ette tekib, siis olen selle üle ainult uhke. Ja ma ausõna olengi väga uhke, aga kardan, et see aeg kui ma reaalselt oma kõhtu ka imetlen jääb natuke rohkem tulevikku. Praegu vastu suve on poes riideid proovides ikkagi selline natuke nõme tunne, et eluaeg olen ju lameda kõhuga olnud ja oma kõrge värvliga teksasid kandnud, nüüd aga ripub mingi "volt" üle. Tean, et see volt on tegelikult üks äärmiselt armas ja vajalik volt, aga need esimesed kuud on lihtsalt nii võõrad. Keha pole veel nii väga muutunudki, aga juba on sellega kohati keeruline harjuda. Eluaegsele väikeserinnalisele on uus volüümikam büst muidugi väga teretulnud, selle valulikkus siiski mitte nii väga. :D

3. Sa tunned end süüdi. Minu esimesed kuud möödusid voodis, diivanil või siis tööl vaevu ärkvel püsides, sest ma olin kogu aeg lihtsalt nii-nii-nii väsinud. Blogi jäi samuti haletsusväärselt vaikseks, aga ma lihtsalt ei jaksanud ja mul oli null motivatsiooni isegi koeraga pikemaid jalutuskäike teha. Ma tahtsin lihtsalt magada ja et maailm mu rahule jätaks. Ma ei suutnud isegi treppidest käia, ilma et mu jalad ei hakkaks tuld lööma või hing kinni ei jookseks. Teadsin, et võin kõik julgelt lapseootuse arvele panna (ja pidev väsimus on üks levinumaid esimese trimestri sümptomeid!), kuid ometi tundsin end nii süüdi ja saamatuna, küsisin endalt, et kui ma juba praegu nii hädine olen, mis siis veel hiljem saab. Õnneks tuli teisel trimestril energia siiski tagasi. See algas muremõtteid lahjendava KV-uuringuga, millest alates oli ka pisut kergem hakata muudele asjadele keskenduma.

4. Elu läheb täpselt samamoodi edasi. Enne kui ma lapseootele jäin, kujutasin seda palju ette. Huvitav, mis tunne oleks oma vannitoas hambaid pesta või oma voodis magada või tööl käia või abikaasaga kinos käia nii, et olen lapseootel. Et kas mul pendeldab siis kogu aeg kuklas see hea mõte ja naeratan pidevalt omaette ja igapäevaelu pole enam igapäevaelu, vaid on midagi ülierilist. Ja teate mis, kõik on täpselt sama. Jah, vahel peeglist möödudes jään veidi oma kõhukumerust uurima, magada on ebamugavam kui enne ja meie igapäevastes jutuajamistes on väga suur osakaal lapseteemadel, aga kõik muu on täpselt sama. Ma ei oota bussi naeratusega, et ihhihhii, ma olen rase. Ma olen täpselt samasugune nagu olin enne. Lihtsalt on üks suur asi, mida oodata - see meenutab justkui reisiärevust.

5. Inimeste huvi on meeletu. Te ei kujuta ette kui palju minult küsiti juba teisel raseduskuul, kas ma juba lapse sugu tean. Selgitasin siis, et sellega läheb ikka veel omajagu aega, kuid peaaegu igapäevaselt uurib keegi, kas tulemas on poiss või tüdruk. Samas, mis siis kui me ei soovigi seda enne sündi avaldada? Samuti on meil 99% kindlad nimevariandid olemas, aga hoiame need enda ja pereringis. Ometi uuritakse nimede kohta konstantselt. Enne kui me jõudsime ise harjuda mõttega, et sügisest saab meid kolm (koos karvastega viis!), taheti juba teada, kas laps saab oma toa, kui kauaks ma lapsega puhkusele jään ja mis kõige kummalisem - kas plaanime talle kiiresti ka õde-venda. See on häiriv ajal, mil me ka ise oleme alles segaduses, kuid samas armas kui need küsimused tulevad elevil lähedastelt. Kahe otsaga asi.

URBAN DECAY all the way!

Wednesday, May 25, 2016BASE: NAKED SKIN LIQUID FOUNDATION NO.3
NAKED SKIN ULTRA DEFINITION LOOSE FINISHING POWDER
CHEEKS & CONTOUR: BEACHED BRONZER "BRONZED" & "SUN-KISSED"
AFTERGLOW HIGHLIGHTER "SIN"
EYES: EYESHADOW PRIMER "MINOR SIN" / BROW BEATER "NEUTRAL BROWN""BEWARE" / 
"MIDNIGHT COWBOY" / "SLOWBURN" FROM ELECTRIC PALETTE
MOONDUST "GLITTER" / 24-7 GLIDE ON EYE PENCIL "PERVERSION" / PERVERSION MASCARA
LIPS: 24/7 GLIDE ON LIP PENCIL "VENOM" / REVOLUTION LIPSTICK "NATIVE" 

"Omg omg omg omg omg." Umbes sellised sisukad mõtted jooksid mu peast läbi kui mulle pakuti võimalust saada meik ühe oma lemmikbrändi Urban Decay ametlikult jumestajalt Jillian Wardilt. Mäletan siiani, kuidas juba aastaid tagasi selle brändi (NAKED palettide kiidulaulude kaudu Youtube'is) avastasin, siis sellesse ise armusin ja nüüd olen iga mõne aja tagant neilt midagi uut soetanud ja proovinud. Ja täna istusin ma Tallinna Kaubamaja iluosakonnas homme ametlikult avatavas (olge kohal kell 12!) Urban Decay boksis ja sain meigi brändi ametlikult meikarilt. Aaaaahhhh! Blogimine on imeline. Ja mitte nende toodete pärast, mida selle kaudu saan või ürituste tõttu, mida mul on võimalik külastada: mu absoluutsed lemmikud on isiklikud kogemused ja inimesed, kellega mul on võimalik kokku puutuda!

Pärast tööd läksin natuke värisevate jalgadega Kaubamajja ja põdesin veel viimaseid minuteid oma naha seisukorra pärast (aitäh, rasedushormoonid :D). See on miski, mida ma teistelt meigi saamise juures vihkan: tunnen alati vajadust esimese asjana oma näonahka välja vabandama hakata. Aga Jillian oli igati chill ning eks teadsin isegi, et ta ju teab, mida teeb.

Meigiga jäin ma üliiirahule, sest erinevalt väga paljudest meikaritest, kelle pintslite alt olen läbi käinud, arvestas ta täpselt ka mu isiklike eelistuste ja silmakujuga. Nimetasin üleval ka kõik tooted, mida ta mu meigi jaoks kasutas. Kõiki neid on võimalik teil juba homme Kaubamajast šopata!

NB! Homse avamisürituse Facebooki eventi leiab siit!


Today I had my makeup done by my favourite makeup brand Urban Decay's official makeup artist Jillian Ward. I mean, come on - HOW cool is that? I was pretty speechless when I got the offer, because these kinds of things are my favourite blogging perks. Not the free stuff, not the cool events, but personal experiences and chances to meet awesome and talented people!
Tomorrow at noon Urban Decay is opening it's first counter in Estonia (Tallinna Kaubamaja department store) and people (including me) are already getting so excited. It's about time we properly get our hands on this gorgeous brand in Estonia!

koolilõpp ÜLEMISTE keskuses


Aprilli lõpus veetsime Triinuga kolm meeleolukat tundi Ülemiste keskuses, kus meie ülesandeks oli kokku panna kolm koolilõpetajale sobivat komplekti: põhikool, keskkool, ülikool. Nimelt astusime kahe teise blogijatepaariga väiksesse stiliseerimis-võistlustulle. Igal tiimil tuli tulla lagedale kolme just nende meelest koolilõpetajale sobivaima komplektiga. Ülemisel kolmel fotol näete minu ja Triinu valikuid ja lähemalt sellest, miks me just sellised valisime (ja kust pärinevad kõik piltidel olevad rõivad), saate lugeda Delfi Catwalk-ist. Lisaks näete seal ka ülejäänud kuut komplekti ja mis kõige lahedam: kuni 1. juunini on kõigil võimalik hääletada enda lemmikkomplektide poolt ja hääletajate vahel läheb loosi kolm Ülemiste keskuse 20-eurost kinkekaarti!

p.s. Loomulikult oleksime me supertänulikud kui hääletaksite just meie komplektide poolt, kuid lähtuge kindlasti ka ikka enda tegelikest eelistustest, me ei hammusta. :)


Artikli koos kõigi komplektide ja hääletamisvõimalusega leiad SIIT!


Mõnusat lõpetamist kõigile sellesuvistele lõpetajatele! Kas teil on juba rõivad välja valitud? :)

travel with LUSH

Monday, May 23, 2016
Hiljuti Amsterdamis käies veendusin taaskord, et käsipagasiga reisimisel on rohkelt võlusid. Esiteks saad sa kodus check-ini teha ja otse turvaväravad läbida, kohale jõudes aga võid otse välja jalutada, ilma et peaksid pagasilinti otsima ja selle juures ootama. Teiseks paneb see sind rohkem läbi mõtlema, mida ja kui palju täpsemalt kaasa pakkida. Mõnepäevasteks reisideks on käsipagas ideaalne, sest sellesse mahub piisavalt rõivaid, kosmeetikat ja vajalik tehnika. Miski, mida ma aga reisides absoluutselt ei kannata on vedelike sorteerimine. Mul pole kunagi piisavalt väikeseid potsikuid, kuhu ma šampoone ja kreeme ümber valada, lisaks võtan ma alati kaasa kas liiga palju või liiga vähe. Parim lahendus sellisele küllalt nõutule olukorrale on vedelike asendamine tahkete toodetega ja näiteks LUSH teeb selle veel eriti lihtsaks. Külastasin täna nende kauplust (asub Tallinnas Foorumi keskuses, kuid neil on ka e-pood www.lush.ee) ja valisin suvisteks trippideks välja mõned tahked lemmikud. Lennureise mul lähiajal kahjuks küll plaanis pole, aga ka niisama pakkides on tahked tooted mugavad: võtavad vähem ruumi ja oht kõik asjad juuksepalsamiga üle ujutada on nullis.


Miski, mida reeglina alati vedelal kujul müüakse, on hambapasta. LUSH pakub aga hoopis hambapuhastustablette: närid suus katki, teed hambaharja märjaks ja pesed siis hambaid nii nagu tavaliseltki. Minu jaoks on see kindlasti üks üllatavamaid ja innovatiivsemaid tooteid: lühikesele reisile minnes saab ju kuskile kindlasse kohta ka ainult mõned tabletid kaasa pista ja ruumivargus võrreldes hambapastatuubiga on üüratu. Ehkki, tõsi, hambahari tuleb siiski kaasa võtta, ainult tablettide närimisest ei piisa. LUSH pakub rohkelt erinevate maitsete ja lubadustega tablette, kuid kuna olen ise esmakordne proovija, jäin lihtsa ja mündise klassika Dirty juurde.

Tahkel kujul saab LUSH-ist soetada ka šampoone ja palsameid ning neidki on rohkete erinevate eesmärkide ja lubadustega (kõõmavastane, juuksejuuri stimuleeriv, kohevustandev, siluv, taastav jne). Kunagi kasutasin ja fännasin kohevustandvat Seanik šampooni, seekord valisin endale aga Jason And The Argan Oil tahke šampooni, millel tugev roosiaroom ja mis lubab juukseid tugevdada ning taastada, andes neile pehmust ning läiget. Miski, mida mu blondeeritud juuksed kõrgelt hinnata oskavad. Ning rääkides blondeerimisest, siis ka palsami valisin vastava. Suggar Daddy-O tahke lilla palsam sobib LUSH-i müüja sõnul just heledaks toonitud juustele.
Kui mõtlete, kuidas neid tooteid kasutada, siis see on ülilihtne: šampooni puhul teed juuksed märjaks ja hõõrud šampooni juustesse ning ajad vahule. Palsami puhul tõmbad palsamiga läbi märgade juuste, lased veidi seista ja loputad välja.
Miski, milleta ma väga pikalt elada ei saa (olgu, ehk saaksin, aga ei eelista), on kehakoorija. See ergutab verevarustust, aitab vabaneda surnud naharakkudest ja valmistab nahka ette, et kreemid ja õlid saaksid sellesse mõnusamalt imenduda. Lisaks ennetad regulaarselt keha koorides inetult kuivasid küünarnukke, põlvi, kandasid jne. Ka tahkeid koorijaid on LUSH-il erinevaid, nii meresoolaga, suhkruga kui ka pehmemaid, milles koorivat rolli mängivad hoopis pähklikoored. Nii ka näiteks minu valitud Buffy koorijas: tegu on pehme ja niisutava (ehk siis mitte liiga karmi) koorijaga, milles koorimise eesmärgil sees jahvatatud mandlikoored jm. Lisaks on selles ohtralt kakao- ja sheavõid, millel on teadagi suurepärased niisutavad omadused.

Kui rääkida veidi veel niisutavate omadustega kehatoodetest, siis ei saa üle ega ümber kehakreemidest ja -võidest. LUSH-is on meeletu valik erinevaid tahkeid massaažikaid ehk siis tahkeid kehaniisutajaid, mida nahka masseerida. Need on nii või- ja õlirikkad, et kipuvad juba kätte võttes sulama hakkama. Oma tahke kehavõi valimine oli minu jaoks kõige keerulisem, sest need lõhnad ja tekstuurid lihtsalt hullutasid, aga lõpuks jäin väga puhta klassika Peace juurde. Sellel on mõnusalt neutraalne lõhn ning peamisteks koostisosadeks kakao- ja sheavõi (nagu mu valitud massaažikalgi), mis mu kehale selle praeguses "seisus" eriti kasulikud peaksid olema. Aga loomulikult leidus seal ka edevamaid variante (kaalusin ka šokolaadist Dirty't ja eksootiliselt tsitruselist Each Peach And Two's A Pair-i... ). 

Toodetega on nüüd kõik. :) Ma püüan nüüdsest blogisse uuesti igakuiste lemmiktoodete postitused tagasi tuua (meeldiks need teile?), nii et kui hästi läheb, kuulete nii mõnestki tootest peagi veel lähemalt. Seni aga olete oodatud kommentaariumis rääkima, millised LUSH-i tooted on teie lemmikud ja kas olete ka nende tahket kosmeetikat proovinud?

coming soon

Monday, May 16, 2016

Mul polnud plaanis oma uudist niimoodi ametlikult kuulutada, kuid et mu töökoht suutis seda juba ootamatult ja kaudselt teha minu eest ning sellest hetkest hakkas ustest ja akendest küsimusi sadama, otsustasin, et on targem ja toredam ise pisut teemat torkida.
Kes mind Instagramis (@annnaelisabeth) jälgib on juba teadlik ja mu kasvavat kõhukestki näinud, aga mina ja mu abikaasa ootame oma esimest last, kes kõigi ootuste kohaselt liitub meie ja meie kahe karvase kasvandikuga juba sel aastal. Seni on kõik läinud väga ilusti ja sujuvalt ning loodan südamest, et see ka jätkub samas vaimus.
Ma ei tea, kui palju on teie seas raseduse- või beebihuvilisi inimesi, ma ise kerisin varasemalt sellised postitused teiste blogides edasi (ausalt öeldes ei süvene neisse siiani eriti), samuti pole mul plaanis hakata tegema igakuiseid kokkuvõtteid või postitada lapse nägu enda avalikku sotsiaalmeediasse. Samas mõned pildid tema tulevasest toakesest (või tillukestest outfitidest, oh my gooddd!!), miks mitte. Kui aga kellelgi on mingeid küsimusi või tahab sel teemal niisama veidi juttu ajada, olen sellele loomulikult avatud näiteks siin kommentaariumis. :)

As some of you might have seen on my Instagram (@annnaelisabeth) already, I'm expecting my first child who me and my husband are super excited to welcome to our little family already this year. So far everything has gone very smoothly and I really hope it continues this way.
Although I'm never going to turn this into a baby blog, I'm happy to discuss baby topics in the comments if any of you guys are interested. :)

my no.1 self-tanner

Monday, May 9, 2016


Aastaid olen ma kirjutanud oma blogis Dove Summer Glow isepruunistavast ihupiimast, olles 100% kindel, et ma ei leia sellele kunagi etemat vastast. Kahjuks leidsin. Kahjuks, sest erinevalt 6-eurosest Dove'ist tuleb mu uue lemmiku eest välja käia enam kui 40 eurot. AGA see on seda väärt ja las ma ütlen, miks.
Mu uueks lemmikuks on saanud Vita Liberata pHenomenal 2-3 week tan päevitusvaht, ja seda järgmistel põhjustel:


1. Vaht on pruuni tooni, mistõttu on väga lihtne jälgida, kuhu oled juba vahtu peale kandnud ja kuhu mitte;
2. see imendub ülikiiresti nahka, võimaldades sul üsna kohe riidesse panna (siiski ei soovita valgeid rõivaid või kitsaid teksasid);
3. toode on peaaegu lõhnatu - tunnen kerget aroomi vaid magama minnes, kui seda õhtuti peale kannan;
4. tulemus on kohe näha! Kerge jume on nahal juba kohe pärast vahu pealekandmist, mõne tunni jooksul on sul juba korralik päevitus;
5. ideaalne olukordadeks, kus ootamatult on tulemas mõni üritus ja tahad olla päevitunud kiiresti ja lihtsalt.


Mina kasutan vahtu koos sama brändi aplikaatorkindaga, mis teeb kogu protsessi imelihtsaks. Mis puutub Vita Liberata lubadusse, et päevitus kestab 2-3 nädalat, siis sellele ma kahjuks nii väga kaasa hõigata ei saa: kui armastad end pesta (ja mina armastan seda teha iga päev), kulub päevitus nädala-pooleteist möödudes siiski enam-vähem maha, isegi kui teha intensiivne päevituskuur (kanda uus kiht peale iga 6-24h möödudes, nii et vahepeal loputad keha ainult veega puhtaks). Pealegi on mul kodus ainult vann, mis on päevituse suurim vaenlane niikuinii. Aga all in all, ma olen sellest vahust täiesti sõltuvuses. Ma ei oska täpselt öelda, mitmeks korraks ühest vahust jätkub, aga mina olen enda oma kasutanud üle kogu keha 7 korda (neist kahel korral laenas seda ja vaimustus sellest mu sõbranna) ja vähemalt veerand tundub veel alles olevat.

p.s. Vita Liberata tooteid leiab Stockmanni kaubamajast ning leheküljelt www.tantan.ee

õhtune nahahooldus ft. Káe

Thursday, May 5, 2016

Nahahooldus pole teema, mida ma siin blogis tihti puudutaks - vähemalt mitte viimastel aastatel, mil olen pidanud pikka ja tüütut võitlust aknega. Kuidas sellega läheb? Tegin paar antibiootikumikuuri (uhh, kui vastumeelselt, kuid see reaalselt töötas!) ja aktiivset aknet enam pole, samas ei ole nahk ka täiesti punnivaba ning tumedatest armidest vabanemiseks läheb tõenäoliselt veel aastaid.
Miski, mida ma olen avastanud on, et kõige paremini reageerib mu nahk puhastele ehk võimalikult keemiavabadele toodetele. Midagi uut proovima olen üpris tõrges, kui tegu pole just brändiga, millega juba varasemalt tuttav olen. Juba mõne aja eest liitus mu nahahooldurutiiniga selline bränd nagu Káe.


Kuna, nagu juba mainisin, aktiivset aknet mul enam ei ole ja soovin pigem aknest räsitud ja armilist nahka vaikselt taastada, valisin Káe valikust just parandavad tooted. Mu lemmikuks osutus kiirelt öine parandav seerum probleemsele nahale. Ehkki pudelike on vaid 15 ml, kulub toodet korraga vaid 1-2 tilgakest pärast näopuhastamist ja enne tavalise kreemi/näopalsami pealekandmist. Tegu on loodusliku argaania ja lavendli eeterliku õli seerumiga, mis sisaldab rohkelt E-vitamiini. Seerumil on imehea rahustav aroom, ideaalne õhtusesse rutiini. 

Seerumile järgneb tavaliselt taastav ööpalsam argaaniaõliga, mida masseerin imeväikese koguse nahale (nagu seerumi puhul piisab ka siin väga natukesest). Nägu jääb küll veidi õline ja läikiv, kuid hommikuks on kõik jõudnud kenasti nahka imenduda. Palsam sisaldab radikaalivaba ning noorendava toimega algaed, mis võimendab kollageeni ja hüaloroonhappe tootmist ning muudab naha elastsemaks. Muskusroosi õli aitab tänu vitamiin A sisaldusele vähendada nahavigastusi ja viimaseid, olgem ausad, on mul rohkelt.

Lisaks seerumile ja palsamile on mul õhtuti ja tegelikult ka hommikuti kasutuses pehmendav huulepalsam sheavõi ja argaaniaõliga. Et tegu on potsikus palsamiga, hoian seda vannitoas ning kasutan alati puhaste sõrmedega. Palsam on ülipehme ja justkui sulab huultel, maitselt meenutab eksootilisi puuvilju.


Koorin nägu umbes 2-3x nädalas, kindlasti mitte sagemini. Káe õrn kooriv geel ei ole just väga tugev koorija, kuid nahavigastuste ja armide puhul ei tasugi nahka teravate koorijatega vigastada. Selles geelis on jojoba ja argaania pulbri väikesed osad segatud õrna Argapure vahuga, et nahka põhjalikult ent õrnalt puhastada. Orgaanilise roosi vesi rahustab nahka ning pambus ja vesiroos lubavad mürke väljutada ning rakkude ainevahetust stimuleerida. Pärast on nahk imeliselt puhas ja pehme ega puneta inetult, nagu agressiivsete koorijatega juhtuda võib.

Kui mu näonahk tundub mingil põhjusel eriti kuiv (näiteks praegune hooaegade vahetumine muutis mu naha väga kuivaks), meeldib mulle teha niisutavaid maske. Üks huvitav toode on Káe niisutav kreem-mask, mis on tekstuurilt nagu rikkalik kreem. Seda tuleb kanda näole paksu kihina, lasta mõjuda viis minutit ning siis puuvillase rätikuga ära pühkida. Alguses ma loputasin kreemi veega maha ja mõtlesin seega, et sel kreemil polegi ju erilist mõju, kuid siis teritasin silmi, hakkasin seda õigesti kasutama nig tulemused on silmaga nähtavad ja käega katsutavad.

Ma ei saa öelda, et Káe tooted oleksid mu nahaga juba imesid teinud, sest imedele seoses oma näonahaga ei looda ma enam ammu. Küll aga on mu nahk niisutatum, elastsem ja üleüldiselt rahulolevam. Jah, mul on aknearmid, kuid küll need hääbuvad - näiteks punetavad need juba oluliselt harvemini (varem punetasid tugevalt iga kord kui sporti tegin, pesemas käisin jne). Ja ma tõepoolest ei näe end enam iial keemiat täis tuubitud nahahoolduse järele haaramas. Milleks, kui puhtad tooted teevad puhtama töö?

Káe tootevalikuga saab tutvuda ilu-veebipoes www.allurebeauty.ee, kust on pärit ka mu suure lemmiku OWAY tooted, millest kirjutasin siin.

oldest piece in my wardrobe

Monday, May 2, 2016


DRESS: H&M / JACKET: OLD / BOOTS: RIVER ISLAND / SUNGLASSES: KOMONO / WATCH: TRIWA BRACELET: PANDORA / BAG: MICHAEL KORS

Igal kevadel kui päike mitte ainult ei naerata, vaid ka reaalselt soojendab, kaevan kapist välja vanima eseme oma garderoobis: heleda teksajaki, mille ema ostis mulle kui olin 10-12aastane. Mäletan täpselt, et käisin siis õhtuses rühmas ja me käisime emaga enne kooli Kristiine keskuses. Ta ostis mulle Seppäläst selle jaki ning sain samal päeval kevadeks ka uued valged tossud. Panin mõlemad kohe autos selga-jalga ning tundsin end kooliuksest sisse astudes nagu tõeline tegija. :D Tegijana tunnen end selles jakis endiselt. Olen uhke, et ta mul nii kaua alles on olnud ning kavatsen seda kanda igavesti. Kunagi olen teksajakiga vanaema ja räägin lastelastele, et teate, selle jaki ostis vanaemale kunagi teie vanavanaema. :D

Täna panin oma kalli jaki paari uue suvise kleidiga, mille tellisin H&M e-poest. Tegu ongi online exclusive kleidiga, nii et poest seda vist ei leia. Aga I love it so much, alustades mustrist ja jätkates lõikega, eriti meeldib mulle asjaolu, et kleit on tagant veidi pikem kui eest. Kevadeks ja suveks ideaalne nii teksajaki kui nahkjakiga, kingade kui saabastega.
Miski, mida veel võib-olla märkasite, on et ma pole enam brünett. Mõlgutasin juba mõnda aega heledamaks minemise varianti (olen tumepruunide juustega olnud juba enam kui 10 aastat jutti) ja lõpuks paningi Lauri Pedaja juurde aja ning pärast kaht visiiti (jätsin nende vahele tublid 3 nädalat, et juuksed saaks vahepeal puhata) on tulemus selline. Tumeda poe-püsivärvi sai ta välja juba esimesel korral, teisel korral timmisime veelgi heledamaks ning lõikasime juuksed lühikesse bobi. Mina olen tulemusega igati rahul ja mõnus on suvele nii värskelt vastu astuda!

Aga mind huvitab - mis on vanim asi teie garderoobis? :)

I've owned this denim jacket for about 14 years now, which means it's the oldest and most treasured piece in my wardrobe. I even rememeber the morning we went shopping with my mother and she bought it for me. :)
And yes, spring has hit Estonia and it was actually warm enough for this outfit today! Although I wore a scarf as well, but still - I'm so happy! :)


Oh, and yes - I'm blonde now. Switched my long dark extensions to a blonde bob, brave girl. :D 

p.s. What is the oldest piece in your wardrobe?


bag spill


IN MY BAG TODAY:

BAG: MICHAEL KORS JET SET TRAVEL TOTE
(so spacious and could even fit my sink... )
ELLE UK MAGAZINE
(although usually I carry a book)
VITAMINWELL RELOAD
(my favourite beverage after water)
IPHONE 6S + EARPHONES
(usually in my hand though... )
KOMONO SUNGLASSES
(white frames are my faves for this spring and summer!)
H&M KEY CHAIN
(how adorable is this!?)
TANGLE TEEZER COMPACT
(every girl needs one)
HUGO BOSS MA VIE POUR FEMME PERFUME
(such an unique scent, a review here)
TRIWA WATCH & PANDORA BRACELET
(I always put jewellery in my bag and then put them on once I arrive to the office etc)
KIKO WEIGHTLESS PERFECTION POWDER
(as the name suggests, perfectly weightless for touch ups)
ORIFLAME LIP SENSATION MATTE MOUSSE "TOFFEE CREAM" & L'OREAL LIP GLOSS "103 CREAM"
(it's all about mauve & nude for me at the moment)
© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.