Täna tahan teiega jagada mõningaid uusi lemmikuid iluvaldkonnast + raamatut, millesse olen viimastel päevadel pidevalt naelutatud.

Capture Your Style by Aimee Song on imeline ja inspireeriv lugemine kõigile, kes tahavad sotsiaalmeedias (eelkõige Instagramis, millele raamat ka keskendub) oma oskusi arendada ja lihvida ning jälgijaskonda kasvatada, kuid sealjuures enda stiilile kindlaks jääda. Aimee raamat pole ainult kasulik, kuid ka väga huvitav ning kõik olulised teemad võtab ta läbi süvitsi, mitte pealiskaudselt. Lisaks on raamat täis inspireerivaid ja kauneid fotosid tema enda Instagrami kontolt (@songofstyle).

Olen proovinud ja katsetanud niivõrd palju jumestuskreeme ja ka mul tuleb tunnistada, et n-ö kultustoode L'Oreal True Match jumestuskreem on tõepoolest oma tuntuse vääriliselt välja teeninud. See on kattev, püsiv ja hea õnne korral (nt Selveris on tihti häid pakkumisi) saab selle vägagi tasukohase hinnaga kätte. True Match jumestuskreemidel on ka väga lai toonide valik, nii et igaüks peaks endale sobivaima leidma. Ainsaks miinuseks võiks lugeda, et väga kuivale nahale see minu meelest ei sobi, sest kuivi kohti nahal kipub kreem pisut rõhutama. Kellel kuivem nahk, see võib proovida sama brändi Lumi Magique jumestuskreemi.

Üks mu absoluutseid lemmikparfüüme on Juicy Couture Viva La Juicy. Ehkki mõne jaoks on see võib-olla too much, siis ma jumaldan selle intensiivsust ja mahlasust. Nüüd on Juicy Couture'il väljas uus parfüüm I  Juicy Couture. Lõhna järgi on see ilmselgelt Viva La Juicy õde, sest sarnasusi leiab omajagu, kuid uus parfüüm on mu meelest veidi intensiivsem ja sügavam. Selle tipust leiab sõstra, karamellõuna ja mandariini ning südamest tiigerliilia, jasmiini ning kuslapuu. Kui lõhn on kergelt hajunud, jääb nahale kreemjas ambra, muskus ja patšuli. Ootamatult sai sellest üleöö mu uus igapäevane lemmik. Ehkki Viva La Juicy on jätkuvalt mu lemmik Juicy Couture parfüüm, kasutan ma uue lõhna tõenäoliselt üsna kiiresti tilgatuks.


Mu üks lemmikuim meigibränd Urban Decay on eelkõige tuntud oma imeliste palettide poolest, seega pole ime, et ka nende uusim palett lööb pahviks kõik meigifännid. Urban Decay Ultimate Basics lauvärvipaletis on 12 matti tooni: õrnheledate kreemide ja magnethalli ning süsimusta vahele mahub lai valik erinevaid pruune, kuid ka lillakaid, roosakaid ja roostekarva toone, seega mänguruumi jagub. Lisaks tgeva pigmendiga kvaliteetsetele lauvärvidele on selle paleti suurteks plussideks loomulikult ka kaunis pakend ja korralik suur peegel, mida saab kasutada kogu näomeigi tegemiseks + nagu brändil kombeks, peidab end paletis ka korralik lauvärvipintsel. Nagu kõik Urban Decay paletid, on ka see üsna kallis (u 50€), kuid selle brändi puhul võin käsi südamel öelda, et sa maksad vastupidava kvaliteedi eest.

Mu teisel lemmikbrändil M.A.C-il on kombeks iga mõne aja tagant tulla välja mõne uue kollektsiooniga ja jõule ei jäta nad kunagi vahele. Selle aasta kollektsioon kannab nime Nutcracker Sweet ja minu lemmiktooteks sealt osutus särapuudri ja põsepunaga palett Sweet Copper. Särapuuder (Whisper of Guilt) on mõnusalt pehme tekstuuriga (meenutab isegi minu (ja kõigi teiste :D) lemmikut Mary Lou-Manizer puudrit) ja pruunikas-virsikukarva põsepuna (Pleasure Model) sobib iga meigi juurde ja jääb sügav, kuid loomulik. Küll aga tasub mõlemaga pealekandmisel ettevaatlik olla, sest pigmenti on neile antud tublisti. 

Post a Comment

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.