KNIT, BEANIE & BOOTS: H&M / SKIRT: NEW YORKER / JACKET & BAG: ZARA

Mu viimasest postitusest on möödas peaaegu kuu, kuid mul on igati mõjuv vabandus: sünnitasin vahepeal lapse ja sellele imelisele sündmusele järgnesid mitte nii imelised, vaid pigem õudusunenägu meenutavad kaks nädalat vastsündinute intensiivis ning lastehaiglas. Nüüdseks on see kõik läbi ja oleme õnnelikult kodus jõuluootel, elan ühes ilusas (mis sest, et välja magamata ja pidevalt muretsevas :D) mullis ja imetlen aina oma väikest poega. Ma ei teadnud, et nii ilusaid beebisid üldse olemas on! Seega, andke mulle pisut aega kohanemiseks-harjumiseks, hetkel on perekond minu A ja O, kuid et ainult piimast ja mähkmetest mõtlemine võib pikapeale hulluks ajada, püüan siiski juba kobedalt n-ö tagasi ree peale saada. Kui lapsel juhtub olema üks neist õndsatest kahe-kolmetunnistest uinakutest, saan võtta hetkeks aja enda ja blogi jaoks ning pikapeale kui meil oma rutiin tekib, peaks see veelgi lihtsamaks muutuma. Praegu oleme kodus olnud ju ainult nädala, praegugi teen kaht asja korraga, if you know what I mean... :D

Viimati püüdsin enda outfiti pildile septembris, sealt edasi tundus mulle, et miski enam ei sobinud ja nägin kõiges välja nagu mammi. Ehkki mu kõht jäi lõpuni välja päris pisikeseks, läksid mingil hetkel jalad ja nägu kuidagi paiste ja no kuidagi ei kippunud kaamera ette. Pärast sünnitust oli aga kõht mõne päevaga läinud (tõsi, mis puutub toonusesse, siis veidi maad on veel minna) ja haiglast koju tulles vaatasin elevusega kogu oma riidekapi läbi. Kuidas ma igatsesin kõiki oma riideid ja nende erinevaid kombinatsioone! :D 

12 comments

 1. Oo i missed u! Koguaeg käisin su blogis ja instagtammis vaatamas, kas on miskit uut. Ja nüüd lõpuks tuligi!
  See 2 nädalane sünnitusmajas viibimine on mullegi tuttav teema. Kuid hea on ju see, et nüüd on kõik hästi ja saate oma pojaga olla.
  Ilusat jõuluootust ja kiiret kosumist! ��

  ReplyDelete
  Replies
  1. Nii armas, et piilumas käisid ja suur aitäh ilusate soovide eest! Imeilusat jõuluaega Sullegi! :)

   Delete
 2. Palju õnne, armastust, jõudu ja kannatlikkust teie perele!
  Imelist jõuludeaega ja rahulikku vana aasta ärasaatmist.
  PS! küll need lugejad natuke oodata jaksavad :)

  ReplyDelete
 3. Mis juhtus, et intensiivis olite? Tore, et tagasi:)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ta ei suutnud oma veresuhkrut normis hoida. See on nüüd korras, aga lõputud testid, mis tehti ja pidevad tõusud ja langused ja "võimalikud diagnoosid" ajasid täiesti hulluks meid. :(

   Delete
 4. Paljud pääsevad lastehaiglast terve lapsega. Aga mitte kõik. Olen ka 7 nädalat veetnud imikuga lastehaiglas sh intensiivis. Seepäraset riivas postituse lugupidamatu ja tänamatu toon. Lastehaigla on professionaalne haigla ja meenutan iga päev tänutundega neid, sest tänu neile on mul terve laps.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Lugupidamatu toon, sest nimetasin seda aega õudusunenäoks? Igale lapsevanemale on teadmatus ja haige laps õudusunenägu, ükskõik kui heas haiglas ta temaga viibib. Ma ei öelnud ühtegi halba sõna haigla ega arstide kohta, palun ära näe elevanti seal, kus pole isegi sääske.

   Delete
 5. Nii tore, et tagasi oled! Lootsin, et tuleb hästi palju kommentaare ja ma ei pea ise küsima tulemagi, et kuidas ja mis, aga kuna keegi teine ilmselt küsida ei julge (:D), siis küsin ikka, et kuidas sünnitus läks ja kuidas kodus olla on ja kas on teistmoodi tunne ka? :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Sünnitus oli kiire ja ehkki lõpp oli raske, oli sünnitus lihtsam kui olin peljanud. Kodus on väga mõnus olla, täiesti teine elu. Olen küll juba kuu aega magamata, aga see imeline inimene annab samas tohutult energiat. Vaikselt tekitame oma rütmi ja sulandume n-ö mullist välja ja igapäevaellu tagasi. :)

   Delete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.