Möödas on üks mõnusamaid nädalavahetusi sel sügisel. Nimelt oli L. vaba nii töistest kui huvialastest kohustustest ja nädalavahetus oli põhimõtteliselt nagu kaks päeva kestev date. Laupäeval tegin hommikul pannkooke, misjärel jäisime pargis uut vankrit testimas. Valisime lapsele Cybex Priami ja oleme sellega üli-ülirahul, peatselt tuleb ka põhjalikum postitus! Seejärel käisime esikusse vaipa ostmas, tagasi tulles miksisin meile mõnusa värske salati ja õhtu lõppes kinos "Infernot" vaadates. Tom Hanks on endiselt mu suur lemmik, aga film ise oli... hästi tehtud ja vaadatav, kuid ei midagi väga erilist ja paeluvat. Raamat oli loomulikult parem.
Täna sõitsime lõuna ajal Keila-Joale ja Freddie sai tunnikese oma sõbraga joosta ja möllata, pärast seda jõin ära hiigeltopsi piparmünditeed ja tegin pika uinaku. Nüüd vaatame näosaadet (L. mängib ka sel aastal seal trumme) ja pildil olev quacamole kauss on juba ammu hoolsalt tühjaks kraabitud.
Hea tunne on sees... Iial ei tea, ehk jäi see meie viimaseks nädalavahetuseks kahekesi? Täna täitus juba 38. rasedusnädal, nii et meie pisike poiss on peagi siin! 

8 comments

 1. Täiesti off-topic, aga ma olen väga tänulik, et mind nende voodiriieteni juhatasid. Ostsin koju sama mustriga sinised ja iga päev vaatan, et no on ikka ilus :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Haha, kusjuures ma vaatan enda omi kogu aeg sama pilguga. :D

   Delete
 2. Palun ka voodipesu vihjet :)

  ReplyDelete
 3. Sul on nii kaunis mantel! :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Suur aitäh! :) See on Zara eelmisest kevadkollektsioonist. :)

   Delete
 4. Võib-olla on "naised saunas" jutt, aga ära piparmünditeega liialda :) võib raseduse lõpus kõrvetisi tekitada ja hiljem piima teket takistada.

  ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.