See aasta on ilumaailmas tõeline huuleaasta, kas nõustute? Kõik tulevad välja uute huuletoodetega ning eriti suur rõhk on vedelatel huulepulkadel, veel iseäranis suur neil, mis kuivavad huultel matiks. Head kvaliteeti ja imeilusat toonivalikut leiab rohketelt brändidelt ja minagi olen nüüdseks proovinud nii mõndagi (M.A.C, NYX, Oriflame, Too Faced, Bourjois, Clinique... to name a few :D).  Küll aga olid mul enamikele toodetele samad kaebused. Esiteks kippusid nad kohati inetult maha kuluma (teate küll seda ranti huule sisemises servas), teiseks ma tundsin neid huultel liiga palju ja kolmandaks, ehkki alguses annavad need intensiivse tooni, kulub see päeva jooksul siiski inetult maha, nii et servades on veel värv alles, kuid keskel mitte nii väga. Rääkimata sellest, et vahel tuleb korralikult vaeva näha, et need kenasti ja ühtlaselt peale kanda, oma huulekuju kõeveraks muutmata. Neile kaebustele leidsin hiljuti enda jaoks lahenduse Giorgio Armani uusima väljalaske Lip Magnet vedela huulevärvi  näol.

Lip Magnet huulevärvid tulevad 18 eri värvitoonis ja esindatud on nii lillad, roosad, nudeid, oranžid kui punased toonid. Minul on ploomikarva 601, tumedad nudeid 507, 506 ja 505,  erkroosa 502 ja punane 400. Neist saavad nüüd mu kaaslased päevadel, mil ma oma tavapärast heledat nude-roosat huult ei kanna, sest see on nii pagana tore, kui sa kannad värvi enne välja minemist peale ja avastad koju tulles, et see pole huultelt vahepeal plehku pannud.


Muide, ka aplikaatori eest saavad need huulevärvid maksimumpunktid. Kuidagi on neil õnnestunud need luua nii, et aplikaatoril on täpselt õige vajalik kogus huulevärvi ja sellega on äärmiselt lihtne enda loomulikku huulekuju järgida, pääsedes sellega ka kõige kitsamatesse kohtadesse. Igaks juhuks ütlen, et erinevalt paljudest püsivalt mattideks kuivavatest huulevärvidest, ei ole need 100% n-ö musikindlad, nii et ehkki ühtlane toon jääb huultele pikkadeks tundideks, kolib seda pisut ka klaasiservale ja peika põsele.


Tegu on sobiva huuletootega neile, kes tahavad kauapüsivat huulevärvi, mis jääb huultel õhukese kihina, mida sa isegi ei tunne. Noh, ja kes raatsivad meigitoote eest väikese varanduse välja käia, sest see huulevärv maksab umbes 35€.


POSTITUS ON VALMINUD KOOSTÖÖS GIORGIO ARMANIGA. 

3 comments

 1. Kus seda müügil on? Ise tuvastasin ainult Kaubamaja hinnaga 43,99 eurot.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Mina vaatasin hinna www.feelunique.com - mu isiklik lemmik ilupood veebis. :)

   Delete
 2. Kus seda müügil on? Ise tuvastasin ainult Kubamaja hinnaga 43,99.

  ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.