Teate, kuidas vahel lihtsalt ei viitsi süüa teha. Esiteks ei taha kööki segamini ajada, teiseks ei taha pärast nõudega tegeleda, kolmandaks... lihtsalt ei viitsi. Mulle meeldib väga kokata, aga ütlen ausalt, et viimastel kuudel on neid ah-ei-viitsi õhtuid ette tulnud häbiväärselt mitmel korral. Sellele ei aita kaasa asjaolu, et Viimsis on nii palju mõnusaid söögikohti ja hiljuti jõudis siia ka Sushi Plaza, mis on üks mu suurimaid lemmikuid.
Hiljuti kirjutas mulle selline ettevõte nagu MyChef ja uuris, kas nad võiksid lasta mul ühel õhtul jalad seinale visata ja ise mu õhtusöögi eest hoolitseda. Nimelt on neil nüüd Viimsis ja Pirital kohaletoimetamine ainult 3,90€. Loomulikult olin kahe käega nõus ja tellisin enda kolm lemmikrooga Sushi Plazast: lõhe ja kreveti tempura ning kana don salati. Viimane on üle mõistuse hea.... Tegelikult esimesed kaks ka. :D

Aga mind huvitab, mis on teie lemmikkohad, kust toitu koju tellida ja mida soovitaksite ka teistele?

6 comments

 1. Kas lõhe tempuras on lõhe küpsetatud või toores? Loodan, et mychefi appi tuleb kunagi rohkem söögikohti juurde(viimsi omasse).

  ReplyDelete
  Replies
  1. Küpsetatud. Loodan sama ja uurisin selle kohta ka. Nad ise on selles osas väga entusiastlikud. :)

   Delete
 2. Viimati tellisin koju toitu Da Vincist, sealne lasanje on mu lemmik'! Viimsist ma ostan koju kaasa tihti toitu aga siis teen telef teel tellimuse.. Bollywoodi kevadrullid on suured lemmikud, Chis meeldivad nuudlid köögivilja ja kanaga ning nv just tellisin Sushi Plazast Futomakid kaasa, mega nämm! ( kutcharo ja kirishima)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Mul läks nüüd kõht tühjaks. :( Aitäh soovituste eest!

   Delete
 3. Söögid näevad isuäratavad välja :)
  Mina küsiks hoopis seda, et kust see armas roheline taim ostetud on? :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. See on Bauhausi aiaosakonnast. Seal on hirmus palju armsaid väikeseid ja suuri taimekesi. :)

   Delete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.