Nagu iga mõne aja tagant, on L'Oreal taas millegi uuega lagedale tulnud ja seekord, sobivalt enne pidude hooaega, on nende uudised täis kullasära. L'Oreal Gold Obsession kollektsioonist leiab viis kullaga huulepulka, millest üks on täiesti kuldne - julgematele omaette kasutamiseks, aga mõeldud ka teistele toonidele sära lisamiseks. Minu kui heleroosa huule suurima fänni kindel lemmik on "Pink Gold", teisele kohal imeilus nude-toon "Nude Gold". Kes armastab klassikalist roosiroosat huult, võib kiinduda tooni "Rose Gold" (kusjuures välismaal ja ka L'Oreali kodulehel paistab selle asemel olevat hoopis tumelilla "Plum Gold) ja loomulikult kindlustab punane "Rouge Gold", et ka punase huule kandjatel oleks oma valik olemas. Kuldset juba mainisin - "Pure Gold" on efektne nii üksinda kui teiste toonide peal. Kusjuures tegelikult on igal huulepulgal kerge kullasära juures, kuid tegu pole liiga sädeleva metallikuga, pigem kergelt helkleva säraga, mis lisab huultele dimensiooni ja lopsakust. Huulepulgad ise on hästi kreemja ja "libeda" tekstuuriga. Üks miinus ka: lõhn. Neil on see tüüpiline "vanema proua lõhn", mis mulle huulepulkadel kohe üldse ei istu.

HUULEPULGAD ON SAADUD PR-KINGITUSENA

As expected, again L'Oreal launched something new. This time they have come out with a cool range of Gold Obsession lipsticks. This collection has 5 shades with gentle golden shimmer, one of them actually being a full on gold shade that can be used either alone or on top of the other four shades to add a little something. As a huge fan of light pink lipsticks, my favourite is definitely "Pink Gold" with "Nude Gold" as a close second. For everyone who loves beautiful, classic rose shades, "Rose Gold" is for you (although on their website and in some other places this seems to be replaced with a purple "Plum Gold" instead). L'Oreal hasn't forgotten about our red lip girls and "Rouge Gold" is an absolutely beautiful red shade. And as I already mentioned, there is an actual gold lipstick as well, called "Pure Gold". WHat I like about this collection is that the lipsticks aren't sickly glittery or metallic - although all shades have a gold shimmet to them, it's just that - a shimmer and a bit of glow that makes your lips look healthier and plumpier. The only minus with these lipsticks has to be the scent - they have the typical "old lady scent" that I just don't like. 

THE LIPSTICKS WERE A PR-GIFT

2 comments

 1. Tänu Sinule soetasin oma elu esimese huulepulga :D Olen seda alati millegipärast vanemate prouade reaks pidanud. Ju siis olen nüüd ise ka üks neist :)
  Sellega seoses aga uuriks kuidas Sina pealpüsivusega rahul oled? On Sul ehk mõni nipp kuidas nad kauem peal püsiks? Ma väga ei täheldanud kahjuks mingit vau-efekti :/

  ReplyDelete
  Replies
  1. Kirjutasin, et nad on kreemja ja libeda tekstuuriga - sellest võibki juba eos järeldada, et väga kauapüsivad nad just pole. Kui tahad kauapüsivat huulepulka, tasub vaadata mõne matima suunas. Minu jaoks sellised kreemjad pulgad ongi need, mida kaasas kanda ja aeg-ajalt taas peale kanda. Püsivusele siin muudmoodi väga kaasa aidata ei anna, tulebki lihtsalt valida teine tekstuur, mis pole nii libe. Soodsamatest on Maybelline'il head, kallimatest on mu lemmik Urban Decay - need püsivad ka vähe kauem peal. Üks trikk oleks ehk kasutada ka sarnases toonis huulepliiatsit huulepulga all, nii et kui ka huulepulk maha hakkab kuluma, oleks toon siiski alles. :)

   Delete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.