Asjade kokkulangemisel (õigemini nende võimetuse tõttu varem kokku langeda) sain alles nüüd mahti jagada teiega mõningaid detaile meie peatselt saabuva pisipoja toast. Õigupoolest tal veel oma tuba polegi: voodinurk on magamistoas ja mähkimisala ning garderoob magamistoa kõrval koridoris. Seega ei saa ma näidata teile n-ö full toapilte, küll aga jagada üht-koma-teist, sealhulgas tema esimesi aksessuaare, riideid ja mänguasju. :) Pisut on veel puudu, aga nimekiri kahaneb iga päevaga ja õige pea on kõik tema tulekuks valmis. Ainult meie ise vist mitte, sest päris valmis ei olegi ju võimalik olla?


 WOOL BLANKET WITH RABBITS: KLIPPAN SAULE

See pehme jänestega villatekk on kingitus maailma parimalt tädilt Miramiilt. Hindan beebiasjade juures väga kvaliteetseid materjale, nii et puhas vill ja puuvill on miski, millele erilist rõhku püüan pöörata.


 STORAGE BOXES: H&M HOME/ LIGHTS: HALENS

Need riidest kastid on ühed mu suured lemmikud: mahuvad ideaalselt hälli alla, et hoida neis pleede ja muid asju, mida võib pidevalt tarvis minna. Tulukesed sain kunagi jõulude ajal Halensist ja nüüd annavad need ideaalselt hämarat valgust öisteks ärkamisteks. 
 HAT: ZARA / WOOL SOCKS & CLOTHES: H&M


 BLANKET: H&M HOME


 RABBIT: MAMAS & PAPAS (BEEBICENTER) / BURATINO: GIFT FROM ITALY / DOLL: GIFT FROM NORWAY / SHEEP: MOTHERCARE / DEER: GIFT FROM DENMARK

Siin on tema esimesed mänguasjad, millest suur osa on meieni jõudnud reisidelt. Buratino tõi minu ema talle Itaaliast, sinine nukk on sugulastelt Norrast ning hirveke jällegi kingitus tädi Miramiilt. Jänese valisin mina talle Beebicenterist kui käisime turvahälli ja vankrit otsimas (leidsime ka, aga nendest hiljem!) ja lamba valis talle isa. :)


 BEAR SUIT: LINDEX

Igal (talve)beebil peaks olema üks karukombekas, on mul õigus? :)


Mõningad esimesed raamatud. See "Lõvi ja lind" on NII armsa loo ja ilusate illustratsioonidega, soovitan soooo-oooojalt!


 RABBIT & WALL POCKETS: H&M

LIGHTBOX: SCANDIKIDS

Praeguseks kõik! Kui on midagi spetsiifilist, mis teid veel huvitab, andke julgelt teada, seni aga ma ei oskagi väga palju enamat jagada... :) Riideid on muidugi veel terve kapitäis, kui kedagi poisi garderoob rohkem huvitama peaks. Ja kõik beebiteemalised küsimused on ka oodatud. :)

4 comments

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.